بودجه با تاخیر به عنوان اقتصاد تغییرات خیلی سریع به پیش بینی


بودجه فدرال به تعویق خواهد افتاد تا اکتبر و مجلس مجبور به تصویب یک ویژه تخصیص بودجه لایحه هفته آینده به اطمینان حاصل شود که دولت فدرال می تواند همچنان به کار گیرند.

در آنچه خواهد بود که برای اولین بار تاخیر برای تصویب یک بودجه فدرال خارج در انتخابات از سال 1975 بودجه است که برنامه ریزی شده بود به دست کردن در مارس 12 خواهد بود تحت فشار قرار دادند به 6 اکتبر.

Treasurer Josh Frydenberg. It will now be at least 18 months before the government delivers a full budget.

خزانه دار جاش Frydenberg. آن را در حال حاضر حداقل 18 ماه قبل از دولت در ارائه بودجه کامل است.اعتبار:Alex Ellinghausen

دولت نیز آسانسور, سقف بدهی از 600 میلیارد دلار به $850 میلیارد دلار در یک حرکت آن را می گوید اطمینان خواهد داد “این ظرفیت برای مقابله با این حال تاثیر اقتصادی این کوروناویروس”.

بودجه سال گذشته آورده شد به جلو به مارس به دلیل ممکن است انتخابات به معنی آن خواهد شد در حال حاضر حداقل 18 ماه قبل از دولت در ارائه بودجه کامل است.

تبلیغات

ویژه تخصیص بودجه لایحه را به تصویب در هفته آینده ناقص مجلس نشسته به اطمینان دولت به تصویب صرف به 2020-21 سال مالی است. حدود یک چهارم از دولت کل هزینه های تحت تاثیر قرار خواهد شد به ویژه تخصیص است.

در اوایل این هفته نخست وزیر اسکات موریسون گفت: این بودجه در مسیر برای تحویل در مارس 12. روز جمعه گفت: وضعیت اقتصادی در حال تغییر بود تا به سرعت از آن ساخته شده حس کمی برای تنظیم بودجه در حال حاضر.

“ایده این است که شما در واقع می تواند کنار هم قرار دادن هر نوع پیش بینی در سراسر اقتصاد در این زمان است که به سادگی منطقی نیست,” او گفت:.

در طول بحران مالی جهانی و سپس خزانه دار Wayne Swan منتشر بودجه و پیش بینی های اقتصادی خود را در اواسط سال به روز رسانی در اوایل ماه دسامبر سال 2008 و یک به روز رسانی مجموعه ای از پیش بینی فقط هشت هفته بعد. بودجه 2009 تحویل داده است که ممکن است تنها اخیر بودجه به پیش بینی رکود است.

کارگری به نام ” دولت به انتشار به روز رسانی بودجه و پیش بینی های اقتصادی است اما انتظار می رود به حمایت ویژه تخصیص بودجه لایحه در هفته آینده.

گلدمن ساکس اقتصاددانان در روز جمعه گفت: آنها معتقد بودند اقتصاد استرالیا خواهد بود کوچک با 6 درصد در این سال است. خواهد بود که بدترین سال پس از رکود بزرگ آغاز شده است که در سال 1929.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

آمپر سرمایه است که در حال حاضر اوج اقتصاد به قرارداد 3.5 درصد است اما هشدار “این خطر بسیار بیشتر”.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>