بودجه فاقد راه حل برای احیای رشد تمرکز بیشتر در ستایش PM: Cong

تماس با بودجه اتحادیه “بی مزه” و فاقد محرک برای رشد این کنگره در روز شنبه گفت: دولت سالانه صورتهای مالی شامل تکه تکه اقدامات repackaged طرح jugglery از مالیات اسلب و هیچ راه حل واقعی برای حل بحران اقتصادی است.

ارشد کنگره رهبر احمد پاتل گفت که در زمانی که هند در میان رکود اقتصادی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman بودجه گفتار تمرکز بیشتر در ستایش نخست وزیر به جای کمک به شهروندان عادی.

“طولانی ترین بودجه گفتار نیز بدون زرق و برق ترین بودجه تا کنون. پس از Acche, Din, جدید, هند, آن را در حال حاضر به نظر می رسد که دولت نیز رها شده و هدف از $5 تریلیون اقتصاد” پاتل گفت: در یک سری از توییت.

این بودجه را تایید می کند نه تنها ورشکستگی اقتصاد بلکه یک ورشکستگی دولت ایده های او ادعا کرد.

“تکه تکه اقدامات repackaged طرح jugglery از مالیات اسلب و هیچ راه حل واقعی برای حل اين بحران اقتصادی” پاتل گفت: با اشاره به بودجه اتحادیه.

“پس از فشردن خارج LIC سودآوری دولت در حال حاضر می خواهد به فروش آن برای نجات خود,” او گفت.

او همچنین گفت که پس از “اذیت و آزار” مالیات دهندگان برای شش سال گذشته دولت به نظر می رسد که متوجه فاجعه آمیز آن تاثیر بر اقتصاد است.

“ما امیدواریم که این را نمی توان به صرف خدمات لب اما اجرا خواهد شد در نامه و روح و روان,” او گفت:.

کنگره رهبر و سخنگوی ارشد آناند شارما گفت که “بودجه بی مزه و فاقد محرک برای رشد” و بدون نقشه راه روشنی برای ایجاد شغل داده شده در بودجه است.

کنگره در توییتر رسمی خود رسیدگی همچنین گفت که هسته اصلی رشد بخش بود در 1.3 درصد در ماه دسامبر با وجود سقوط قابل توجهی از زمان مشابه در سال گذشته و بودجه موفق به طرح یک نقشه راه در دولت در نظر دارد برای رسیدگی به این مسئله جدی است.
 

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>