تغییرات پیشنهادی در توزیع سود سهام مالیات (DDT) و جدید سیستم مالیات بر درآمد اعلام کرد در بودجه نمی خواهد هر گونه تاثیر منفی در صنعت صندوق نشان داد که انعطاف پذیری و حفظ رشد قوی اقتصادی میان headwinds ارشد صندوق رسمی گفت.

پس از اتحادیه بودجه ارائه شده در فوریه 1, وجود داشته است, برخی از دغدغه های بر رشد MF بخش در روزهای آینده.

بودجه سال 2020 پیشنهاد کرده است که به سود سهام درآمد حاصل از وجوه متقابل مشمول مالیات در دست گیرنده به جای levying در شرکت ها و MFs و خارج معافیت های خاصی برای به دست آوردن سود از مالیات پایین سنگ.

“هر دو DDT و جدید درآمد مالیاتی پیشنهاد کرد که هر دو تاثیر سوء بر صندوق, صنعت” فرانکلین تمپلتون هند مدیر (فروش) Peshotan Dastoor گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

کوانتومی از سرمایه گذاری از طریق سهام مرتبط با پس انداز طرح برای مالیات هدف این است که فقط حدود دو درصد بالغ بر حدود 3,000 تومان کرور روپیه از 1.4 لاخ کرور جریان در سال 2019 گفت.

اما سهم سرمایه گذاری در طرح های بیمه است که بسیار بزرگتر برای گرفتن مزایای مالیاتی. وجود دارد که دغدغه جدید درآمد مالیاتی پیشنهاد نمی خواهد مردم را تشویق به سرمایه گذاری برای صرفه جویی در مالیات این مقام گفت.

سرمایه گذاران در داخل پرانتز درآمد پایین تر بهره مند خواهد شد از مالیات اعلام به عنوان آنها را مجبور به پرداخت مالیات پایین تر در برابر 30 درصد در اوایل رژیم است.

صحبت در مورد DDT تاثیر Dastoor گفت: مجموع نمونه کارها در سود رده کمتر از 15 درصد از کل MF دارایی به عنوان اکثریت سرمایه گذاران سرمایه گذاری برای سه سال و بالاتر برای بلند مدت سود سرمایه.

علاوه بر این سود سهام به بیش از 5,000 تومان در سال برای مالیات کسر در منبع (TDS) در سود و حتی پس از آن می توان ادعا کرد پشت های پر بازده اگر کل درآمد مشمول مالیات نیست.

در سال های اخیر به اشتراک گذاری از سرمایه گذاران فردی در MF صنعت تا به حال شروع به پریدن کرد به 54 درصد در هر دو سهام و بدهی بخش Dastoor گفت.

این مقام گفت: تعداد سرمایه گذاران مستقیم برنامه تا به حال شروع به پریدن کرد که به منزله 44 درصد از دارایی های تحت مدیریت (اوم).

“این سهم از صنعت است که انتظار می رود به اینچ بالاتر به 55-60 درصد با توجه به روند رهبری وای که سرمایه گذاری از طریق دیجیتال حالت” Dastoor گفت.

“این اوم از MF در حال حاضر در Rs 26.5 لاخ کرور روپیه است که 20 درصد از کل صنعت بانکداری,” او گفت:. در سال 2018 از اوم شد Rs 22.86 لاخ کرور

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de