سازندگان اصرار کوئینزلند بسته محرک اقتصادی به عنوان مصوبات رکود


30 درصد افت در ساختمان مصوبات در 12 ماه گذشته منجر به تماس از کوئینزلند ساختمان بخش برای دولت به افزایش آن صاحبان خانه’ گرانت به $20,000 در بودجه دولت است.

وجود دارد 10,028 کمتر خانه ها و واحد های مورد تایید در سراسر کوئینزلند در 2018-19 از در 2017-18 با توجه به استرالیا اداره آمار و ارقام و ذخیره شده در کوئینزلند خزانه داری.

Queensland's Master Builders and the Urban Developers Institute Association calls for changes in government policy as dwelling approvals slump.

کوئینزلند استاد سازندگان و شهری توسعه دهندگان موسسه انجمن خواستار تغییر در سیاست های دولت به عنوان خانه مصوبات رکود است.اعتبار:جو Armao

با توجه به این ABS آمار کوئینزلند مسکن و واحد ساخت و ساز آن است کمترین فعالیت پس از 2012-13.

کوئینزلند استاد انجمن سازندگان مورد تجزیه و تحلیل خانه تایید داده ها از اداره آمار استرالیا نامیده می شود و به صورت یک بسته محرک اقتصادی از دولت کوئینزلند.

تبلیغات

نتایج نشان می دهد خانه آیین نامه ها برای خانه ها و واحدهای انداختن در سراسر کوئینزلند به جز در مرکزی کوئینزلند که در آن راکهمپتون (استرالیا) شورای منطقه ای شروع خود را $5000 صفحه اصلی سازندگان اعطای ژوئیه گذشته.

این راکهمپتون (استرالیا) شورای دریافت 109 برنامه های کاربردی برای کمک مالی در شش ماه اول تا 50 در شرایط عادی.

QMBA اجرایی پل Bidwell گفت: دولت کوئینزلند نیاز به تنوع آن هزینه های سرمایه ای برای تحریک عمومی ساختمان تحریک بخش خصوصی است.

“اولین یافتم که 5000 دلار افزایش به صاحبان خانه’ گرانت از آنجا که ما می گویند که در راکهمپتون (استرالیا) آن کار کرده” آقای Bidwell گفت.

“و ثانیا تنوع در هزینه های سرمایه. آن است که در حال حاضر عمدتا مدنی (مهندسی) کار می کند اما آنچه که ما می خواهیم این است که مدارس جدید جدید بیمارستان بیشتر آمبولانس در ایستگاه های بیشتر courthouses و ساختمان های عمومی.”

آقای Bidwell نام در کوئینزلند دولت به سرمایه گذاری در دولت جدید, دولت, ساختمان, پروژه های اقتصادی به عنوان یک کاتالیزور است.

“آنچه را برای رفتن به ضروری برای صنعت ما که یکی از کوئینزلند بزرگترین صنایع و کارفرمایان تمرکز بر دولت افزایش هزینه ها – هزینه های بیشتر در ساختمان های دولتی و تزریق برخی از اعتماد به نفس به یک صنعت است که در حال اجرا بر روی خالی” آقای Bidwell گفت.

این QMBA نگرانی تکرار شد توسط توسعه شهری, موسسه استرالیا.

UDIA اجرایی کرستی Chessher-قهوه ای گفت: اعضای “بسیار نگران کاهش فعالیت” در خانه و واحد مصوبات.

“به طور کلی (مسکن تصویب) شماره 2019 در کوئینزلند هستند 20.8 درصد در 10 سال به طور متوسط با واحد مصوبات پایین 38.6 درصد,”او گفت:.

“واحد ساخت و ساز شده است تحت تاثیر محدودیت های مالی خریداران و توسعه دهندگان از اپرا و بازار به بهبود است.

“فعالیت سرمایه گذاران نیز پایین حدود 25 درصد به طور کلی. سرمایه گذاران نیاز به درایو ساخت و ساز مسکن برای کمک به جای ما قوی رشد جمعیت است.”

Ms Chesser-قهوه ای توافق محرک اقتصادی در علاوه بر این به عمده, عمران, پروژه ها مورد نیاز بود.

“بیشتر دولت از سرمایه گذاری در مقیاس کوچکتر زیرساخت در کوئینزلند از جمله وجوه مشترک المنافع خواهد بود بسیار خوش آمدید و خدمت به تسریع تحویل مسکن و شغل در سراسر کوئینزلند همه مهمتر در زمینه های منطقه ای” او گفت:.

ABS و ارقام نشان می دهد تعداد واحدهای ساخته شده در بیشتر بریزبن کاهش یافته است تقریبا نیمی احتمالا تصحیح یک تقاضا از واحدهای ساخته شده بیش از چهار سال گذشته.

در 12 ماه دسامبر 2018 وجود دارد 9596 واحدهای ساخته شده در بیشتر بریزبن اما تنها 5096 در 12 ماه دسامبر 2019.

خلاصه ای از QMBA تجزیه و تحلیل نشان می دهد مسکونی مصوبات کاهش سراسر کشور به جز در مرکزی کوئینزلند.

کلید خانه کاهش

  • بیشتر بریزبن پایین با 29 درصد: خانه را با 16.5 درصد واحدهای پایین با 46.9 درصد است.
  • Gold Coast down با 25 درصد: خانه را با 20.6 درصد واحدهای پایین با 28.7 درصد است.
  • Sunshine Coast down با 16.6 درصد: خانه را با 13.2 درصد واحدهای پایین 24.0 درصد است.
  • عزیزم فراز پایین با 31.5 درصد: خانه را با 30.9 درصد unis توسط 38.9 درصد است.
  • گسترده ای خلیج/برنت به پایین 14.3 درصد: خانه 14.9 درصد و واحدهای پایین 5.7 درصد است.
  • مرکزی کوئینزلند افزایش 33.9 درصد: خانه ها تا 21 درصد با 46 واحد ساخته شده است.

این UDIA توافق کوئینزلند برای اولین بار صاحبان خانه’ اعطای باید افزایش به $20,000 در کوئینزلند آوریل بودجه برای تحریک اقتصاد Ms Chesser-براون گفت.

“اعطای مفید است در تحریک فعالیت جدید به خصوص در زمینه های منطقه ای که در آن برای اولین بار خریداران خانه می توانید حساب کاربری برای بخش بزرگی از خریداران” او گفت:.

“بازگشت کمک هزینه به $20,000 چیزی است که ما اعتقاد داریم کمک به برخی از اولین صاحبان خانه به بازار املاک به خصوص در منطقه کوئینزلند.”

نظر به دنبال از کوئینزلند خزانه داری.

– با لیدیا لینچ

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر