ساختمان سازی در Sony Pictures بسیاری تعطیل و پس از بازدید کننده مبتلا به کروناویروس

یک ساختمان اداری در لس آنجلس’ سونی پیکچرز بسیاری شده است تعطیل پس از استودیو مطلع شد که یک بازدید کننده های اخیر آزمایش مثبت برای coronavirus متعدد خودی گفت: تنوع به طور انحصاری است.

در روز سه شنبه استودیو فرستاده گسترده یادداشت اطلاع رسانی کارکنان که یک فرد ناشناس که با حضور در نشست 3 مارس داخل بسیاری آستر ساختمان (نام برای بازیگر و رقصنده فرد) تا به حال قرارداد COVID-19.

در حالی که هیچ بعدی موارد coronavirus گزارش شده در کالور سیتی, کالیفرنیا., ستاد و کارکنان در حال حاضر گذشته از 14 روز دوره کمون است که در آن علائم گفت: به آشکار رهبری توقیف این آستر ساختمان و دستور تمیز کردن عمیق. این حرکت انجام شد, به عنوان در حال حاضر به طور گسترده ای آشنا رود “از فراوانی احتیاط.”

این آستر ساختمان تحریریه و تولید دفاتر برای نشان می دهد و فیلم تیراندازی در, سونی, با توجه به خودی. این شرکت به طور مستقیم ضربه شده است با تشخیص در میان کارکنان به عنوان شده است در مورد سانتا مونیکا دفاتر Hulu و گروه موسیقی جهانی و عظیم Netflix ستاد در هالیوود است.

خوانده شده توجه داشته باشید از Sony منابع انسانی به کارکنان به دست آمده از انواعزیر:

ما می خواستم به شما را آگاه خواهد بود که ما vacating آستر ساختمان برای تمیز کردن عمیق. ما اطلاع داده شد که فردی که تا به حال بازدید آستر در مارس 3 دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. اگر چه فرد در آستر 14 روز پیش ما خواهد شد تمیز کردن عمیق از فراوانی از احتیاط. ما بدون دریافت گزارش های دیگر از موارد تایید شده در ساختمان است. این آستر ساختمان را دوباره باز کنید روز پنج شنبه, مارس 19.

اگر فکر می کنید که شما ممکن است تا به حال قرار گرفتن در معرض در آستر ساختمان در یا در اطراف مارس 3, لطفا مراجعه کنید به زمان CDC دستورالعمل.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>