شناور های غربی از ترس هیچ کس می گوید هواشناسی رودان به عنوان Brebner به نظر می رسد به خطر ادعای


غرب ایالات مربی علامت هواشناسی رودان و بازیکنان با اعتماد به نفس هستند که می توانید آنها را ضرب و شتم هر یک از رقبای خود را اگر آنها در دیدار فینال حتی تیم که پایان خوبی بالاتر از آنها در جدول.

غربی در دیدار با shellshocked پرت شکوه – این تیم که دچار 4-0 خرمن کوبی در دست دوم-پایین ملبورن ویکتوری در آخر هفته – در چهارشنبه شب آنها به عنوان رویکرد پایان فصل به طور منظم دانستن است که سه امتیاز خواهد بود یک گام بزرگ به سوی یک فینال مبارزات انتخاباتی خود را در اولین فصل است.

Western United coach Mark Rudan.

غرب ایالات مربی علامت هواشناسی رودان.اعتبار:گتی ایماژ

در ضمن پیروزی در حال آماده سازی به پایان وحشتناک خود را در فصل با برنده دوم در چرخش زمانی که آنها بازی وسترن سیدنی واندررز بعد از چهارشنبه شب – یک بازی است که مربی موقت اعطای Brebner که خودش را اعلام کرده است یک نامزد برای موقعیت تمام وقت خواهد شد مشتاق به استفاده از به عنوان یکی دیگر از موفق استماع ادعای خود را به پست.

در حالی که ایالات v پرت مطابقت با مقدار زیادی در این پیروزی v Wanderers بازی برای غرور تنها به عنوان متحد قرار داده سیدنی غربی از کسب و کار که آنها را ضرب و شتم 5-3 روز جمعه گذشته. که شگفت آور بازی که در آن هواشناسی رودان را در کنار حیف و میل 3-0 منجر قبل از رفتن به پیروزی با دو گل دیر.

تبلیغات

هواشناسی رودان گفت: مشابه عدم تمرکز را نمی توان تحمل در برابر شکوه جانبی که نیاز به گزاف گویی. او گفت: گذشت در دفاع بود همه را به خود بازیکنان و او باید برخی از سرزنش برای ساخت تعویض زمانی که کنار او بود 3-0 جلو.

“من نا امید شده بود من دروغ نمی گم. هنگامی که شما در حال پیشرو 3-0 و از دست دادن سه گل آن یک قرص فرو برد … اما ما نشان داد بسیاری از شخصیت [دوباره]. بسیاری از تیم ها را نداشته اند قادر به انجام این کار و در نهایت آن را در مورد برنده شدن که ما به پایان رسید تا انجام و به ثمر رساندن پنج گل در همان زمان.

“اما من باید به ارزیابی خودم و تأمل در خودم اولین و مهمترین. من دو تغییر در backline مصرف جاش Risdon و اندرو Durante ، آن را کاملا جدید backline, اما, موقعیت متفاوت بود. هارون Calver رفت و از سمت چپ به سمت راست Tomoki Imai از راست-مرکز-به حق-به طوری که زمانی که شما تغییر بلبرینگ آن کمی متفاوت است.

“من باید بهتر در انعکاس. این یک چیز تغییرات آن را یکی دیگر از تغییر positionally که احتمالا از تفاوت ساخته شده است.”

هواشناسی رودان گفت: تیم خود را ادامه می دهد و تهاجمی روش حمله در این بازی با وجود مخاطرات بالا.

“هیچ چیز در حال رفتن به تغییر در سمت ما است. اگر شما نگاه در آخرین پنج بازی ما در قالب تیم این رقابت ها است.

“ما باید برنده از هر پنج نفر در سه نفر از کسانی که بازی ما را به ثمر رساند با پنج گل یا بیشتر به عنوان به خوبی. ما در حال رفتن به حمله می کند و ما در حال رفتن به رفتن کامل ما در حال رفتن به فشار آنها را به عنوان به خوبی.

“این یک بازی مهم ما یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس و خود باور و ما فقط رفتن برای آن است. اگر ما تا پایان اذعان خواهیم مطمئن شوید که ما نمره بیشتر. این که چگونه در آن است.”

هواشناسی رودان گفت: تغییرات عمده فروشی به تیم ملی که صورت گرفته است در طول فصل با تجربه مردان مانند سابق Socceroo اسکات مک دونالد یونانی بین المللی پاناگیوتیس کونه ترکی و بین المللی Ersan Gulum دیگر با این تیم اجازه داده اند او را به ایجاد یک مایع شروع 11.

“ما یک تیم های مختلف از ما بودند در اولین بازی فصل ما خیلی بیشتر سرعت و کیفیت مورد ما در حال حاضر.

“ما باید پویا بازیکنان زمانی که شما نگاه در Tomoki, [Steven] Lustica [تامی] Uskok و [Max] برگس و [سباستین] Pasquale که در آمده است. ما باید بازیکنان است که من همیشه می خواستم و بازیکنان است که می توانید بازی بازی های سبک بازی من می خواهم به مربی است.”

Brebner خواهد چوب به همان خط شروع به بالا که با چکش شکوه و ادای احترام به بازیکنان خواهد بود که خروج فصل آینده را تایید که اندرو Nabbout خواهد بود در پرت شکوه و جیمز Donachie در نیوکاسل.

“این ممکن است آخرین بار چند بازیکن را اجرا کنید [برای] این باشگاه فوتبال پس وجود دارد بسیاری از چیزهایی که هنوز هم وجود دارد به بازی.

“ما هنوز هم نشان می دهد که ما متعهد راست به پایان است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>