کسب و کار به عنوان معمول برای عمران و حمل و نقل هوایی در نظر گرفتن coronavirus سر در: وزیر

اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری در روز شنبه گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای هر احتمالی برنامه ریزی برای بخش حمل و نقل هوایی در پی شیوع کروناویروس به عنوان تاثیر جهانی سرایت بود و تنها مختصری از عبور از مرحله.

“هیچ کس خواسته است برای هر طرح احتمالی و یا یک بسته کمک مالی حتی اگر مسائل مانند آوردن توربین هواپیما سوخت (ع) که اشکال از 40 درصد از هزینه های عملیاتی یک شرکت هواپیمایی تحت GST شد وزارت امور خرید و فروش شده است با عنوان ما با ذینفعان برای درک مسائل خود را به صورت منظم” پوری گفت: پس از حضور مدیران فروم مذاکرات برگزار شده در بال هند 2020 نشست.

وزیر مطمئن است که آوردن ع تحت GST رژیم گسترش اعتبار برای یک ماه به شرکت های هواپیمایی با شرکت های نفتی و یا تنظیم نرخ هر 15 روز به جای یک ماه ، خواهد بود به زودی انجام می شود حتی اگر این مسائل نبودند خاص به وضعیت فعلی. در این جلسه مورد بحث و بررسی مسائل مانند حمل و نقل هوایی تامین مالی و لیزینگ ظرفیت حمل و نقل هوایی ایمنی و امنیت, پهپادهای, در میان چیزهای دیگر با توجه به او.

حمل و نقل هوایی داخلی وزیر اظهار داشت که سازمان های تحت وزارت او قادر به به طور موثر نظارت بر فرودگاه ها در برابر گسترش جدید کروناویروس سرایت بدون ایجاد هر گونه شک و تردید و وحشت در ذهن مردم است.

“ممکن است 15-20 درصد در کاهش ترافیک مسافری داخلی با توجه به تهدید ویروس اما آن را به طور موقت عبور از مرحله. ما نه تنها غلبه بر این چالش اما همچنین ظهور به عنوان قوی بازار حمل و نقل هوایی در آینده” پوری گفت. او افزود که این کشور را از 1200 هواپیما در چند سال آینده رفتن سفارشات قرار داده شده توسط برخی از اپراتورهای هندی.

با اشاره به رشد مسافر برآورد وزیر همچنین گفت: هند بود رفتن به لمس یک-میلیارد-مسافر علامت از زمان 345 میلیون سطح بسیار جلوتر از 2035 به عنوان پیش بینی شده است. از فرودگاه اپراتورها به شرکت های هواپیمایی برای کسانی که در آموزش و تعمیر و نگهداری تمام خواهد شد و به طور مستقل کار به استفاده از حمل و نقل هوایی صنعت پتانسیل رشد به عنوان سیاست دولت حمایت و اکوسیستم خواهد اطمینان حاصل شود که در حال حاضر چالش در نهایت تبدیل به یک فرصت است.

وزیر گفت: هند فرودگاه که تا کنون به نمایش 1.17 میلیون بین المللی برای مسافران ممکن است عفونت کرونا ويروسی که 3,225 تحت بررسی بیشتر.

“فرودگاه های ما امروز به عنوان یک معیار برای هر فرودگاه در جهان در پاسخ به یک وضعیت شبیه به این” پوری اضافه شده است. او در دفاع از وزارت تصمیم به رفتن پیش با بال هند 2020 نشست بیان شد که در آن کسب و کار به عنوان معمول برای صنعت و دولت در حال اقدام علیه coronavirus چالش بنابراین به عنوان به “ظهور قوی تر هنگامی که مشکل این است که پشت سر ما به جای بازیگری در وحشت”.

در آینده بخش حمل و نقل هوایی در کشور پوری نشان داد که شرکت های مختلف شده اند در تماس با وزارت در شروع تعمیر و نگهداری و تعمیر (MRO) و دیگر عملیات در هند به خدمت بخش حمل و نقل هوایی.

در هواپیما و نگرانی های ایمنی مربوط به موتور مسائل گفت: موتورهای جایگزین شد برای 230 از 300 هواپیما.

او به دادگاه تجدید نظر به ایالات متحده آمده در هیئت مدیره برای آوردن توربین هواپیما سوخت تحت GST برای کمک به صنعت هواپیمایی.

در پاسخ به یک سوال در هوا در هند, فروش, فرآیند, وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: وزارت دریافت کرده است 600 نمایش داده شد به صورت اولیه تفاهم نامه صادر شده توسط وزارت و کسانی که نمایش داده شد و در حال رسیدگی است. او گفت: این سیستم از سرمایه گذاری از هوایی هند بود و نسبتا در مرحله پیشرفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>