قصابان تماس ‘هولناک’ شرایط در بنین اصلی کشتارگاه

مردم در سراسر کشور بنین شوکه شده و وحشت توسط عکس های بزرگترین کشتارگاه در کوتونو که نوشته شده آنلاین در اوایل فوریه از جمله تصاویر نشان قصابی با استفاده از آب برای شستن حیوانات قبل از کشتار. ناظران ما صحبت کردن در مورد سطح بالایی از اختلال که منجر به چنین شرایط غیر بهداشتی در تاسیسات.

این عکس های تکان دهنده از کوتونو کشتارگاه نمایش خوک شسته شدن با آب کثیف و فاسد روده حیوانات و مدفوع در نزدیکی یک مخزن آب. این تصاویر برای اولین بار ارسال شده در Facebook در آوریل 2 توسط فرانسه مبتنی بر سازمان های غیر دولتی Bénin مهاجر کمک.

“این یک مشکل جدی در بهداشت عمومی”

فرانسه 24 ناظران تیم صحبت با Médard Koudébi رئيس جمهور از سازمان های غیر دولتی است که در فرانسه. Koudébi توضیح داد که چگونه سازمان های غیر دولتی دریافت شکایت از قصابان و فرستاده همکاران بر روی زمین بروید و بررسی کشتارگاه.

قصابی که در کوتونو کشتارگاه مجبور به کار در شرایط غیر بهداشتی.

قصابی با استفاده از آب از یک چاه است که آشامیدنی است. آب کثیف که آنها استفاده می شود و سپس جریان را به حیاط زیرا تمام تخلیه مسدود شده است. این آب آلوده پس از آن تراوش می کند به زمین و دوباره استخراج زمانی که قصابان کشیدن آب از چاه برای شستن گوشت.

برای یک دوره به مدت چند ماه کشتارگاه حتی نمی هر گونه برق است.آنها تا به حال پرداخت صورتحساب خود را پس از شرکت انرژی ملی آمد و قطع برق. که بدان معنی است که اتاق سرد استفاده می شود برای صرفه جویی در مصرف گوشت نبود کار.

این یک مشکل جدی در بهداشت عمومی. این قصابی که کار در کشتارگاه که صدا زنگ که به معنای ما می تواند بررسی سطح بالایی از اختلال در تاسیسات و محکوم کردن آن است.

“بوی منزجر کننده و خفه کننده”

مقدار بسیار عظیمی از گوشت خوک و گوشت گاو در حال پردازش هر روز در کشتارگاه است که در واقع در Akpakpa بزرگترین محله در کوتونو. که گوشت است و سپس فروش در بازارهای اصلی در این شهرستان است. کشتارگاه است که یک نهاد عمومی است و تامین هزینه های پرداخت شده توسط قصابان که وجود دارد را به کشتار حیوانات خود را.

تیم ما مصاحبه یکی از قصابان که با استفاده از تسهیلات. درخواست او به ناشناس باقی می ماند اما صحبت کردن در مورد مدیریت ضعیف است.
 

وجود دارد با مشکلات جدی بهداشتی در کشتارگاه. ما بیمار شد از همه تهوع و بوی مسحور کننده. از اواخر ماه نوامبر وجود نداشته است آب یا برق در تاسیسات بنابراین ما مجبور به استفاده از آب از یک چاه که نمی آشامیدنی است.

ما گوشت بد رفت به دلیل مدیریت نگهداری خاموش کردن اتاق سرد است که به معنای حفظ آن است. آنها گفتند که آنها می خواستند به صرفه جویی در پول. آنها یک بار بسته آن بين 9 و 4am صبح روز بعد. ما مقدار زیادی از دست داده. آن را وحشتناک مدیریت زیرا ما پرداخت حداقل 13,000 فرانک CFA [20 یورو] برای هر گاو که ما کشتار وجود دارد و 500 فرانک CFA CFA [75 سنت یورو] برای هر گوسفند.

 

دولت ادعا می کند که این تسهیلات جهات بهداشت هنجارهای

در پاسخ به این, عکس, یاا Akpo مدیر دام و کشاورزی در وزارت کشاورزی و دامداری و ماهیگیری با انتشار بیانیه ای در وب سایت دولت در 11 فوریه ادعا کرده است که تاسیسات احترام بهداشت هنجارهای. او همچنین گفت: مصرف کنندگان است که می تواند آنها را خرید و خوردن گوشت بدون ترس.

در این بیانیه همچنین بر این واقعیت است که وجود دارد دو کشتارگاه واقع در سایت در سوال. جدیدتر ایجاد درهای خود را در سال 2018 است.

جدید کشتارگاه دارای تجهیزات لازم برای مدیریت آب آلوده است که یک نگرانی برای جمعیت. آب تصفيه در سایت و همچنین در درمان آب آلوده قبل از این جریان به لوله.

یکی دیگر از سیستم در محل قرار داده شد برای حمل زباله و آب آلوده از کشتارگاه به تصفيه آب در کشتارگاه جدید قبل از این جریان به لوله. کشتارگاه دارای یک بخش و یک بخش تمیز. تصاویری که منتشر آنلاین گرفته شده در این بخش است.

 
اما ما ناظران می گویند که کاملا چند قصابی هنوز هم مجبور به استفاده از “کثیف” بخشی از امکانات. آنها گفت: تیم ما است که به تازگی بازسازی بخشی از کشتارگاه است تنها مورد استفاده برای ذبح گاو است.

شب قبل از بیانیه منتشر شد, مدیر کشتارگاه محمد Sossouhounto کار اخراج شد. در یک مقاله منتشر شده در وب سایت Banouto او تایید کرد که آنها تا به حال تصمیم به کاهش قدرت بین ظهر و 4am به کاهش هزینه ها.

مقاله نوشته شده توسط هرمان حمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>