‘کون پسر’: فیلم نقد و بررسی

هیچ کس در حال رفتن برای تماشای یک فیلم به نام “کون پسر” در تعقیب پیچیده شوخ طبعی است. گفت: این ویژگی spinoff از قبل طرح توسط مشترک کمدی-تصویری تیم شناخته شده به عنوان کوچک سینما می کند مدیریت می شود فقط در مورد drollest اعدام ممکن است از اکثر اطفال مفهوم قابل تصور است.

در حالی که برخی ممکن است نا امید است که scatological طنز نیست بیشتر آشکار کسانی که تمایل به غلغلک توسط یک شوخی بد مزه قضیه تحت درمان با یک نامتجانس چهره پوکر را به مدیر شرکت-نویسنده و ستاره تایلر Cornack را ناخواسته گردد خیط و پیت کردن یک پا به بالا به سمت فوری وزش وضعیت فرقه. این عرضه های مختلف VOD, سیستم عامل, مارس 14 بعد از یک برنامه ریزی محدود اکران پیش از آن در ماه رو تاج-fied.

خمیری مودار شل-mouthed تراشه (Cornack) آثار آن را در یک generic فلوریدا دفتر شرکت که در آن او را تنها holdout از یک مزاحم دپارتمان روح gung-ho-dom. در صفحه اصلی وجود دارد حتی کمتر باعث شور و شوق به عنوان همسر آن (شلبی Dash) استفاده کمی برای او که با تمرکز در درجه اول در نوزاد خود را. و نه تهاجمی آزمون رکتال, در طول یک روال انتصاب دکتر است کنجکاو اثر بر روی تراشه ، اشیاء کوچک شروع به ناپدید شدن از خانواده; سپس نه چندان کوچک آنهایی که از جمله خانواده سگ. هنگامی که تراشه مرموز اجبار به طور جدی تسریع در قدر او تلاش خودکشی.

نه سال بعد — اما فقط پس از تاخیر در گشایش اعتبار — او به نظر می رسد برای تثبیت خود خواستار تحت آشکار کنترل. است که در مورد راسل (تایلر برنج) سختی کارآگاه پلیس که یک تازه وارد در AA. وجود او اختصاص داده می شود veteran تراشه به عنوان حامی. اما این دو نفر به خصوص نمی رسید آن را خاموش و به راحتی باعث راسل ناراضی است که قرار است “پشتیبانی از سیستم” تراشه به سادگی نادیده پست های صوتی خود را. در نتیجه راسل است که برای اولین بار به گمان این آشنایی از shadiness هنگامی که یک کودک از بین می رود از “آوردن بچه خود را به کار روز” در تراشه ، آن را کمک نمی کند که ثبتشده لحظات به نظر می رسد پاک شده از دوربین های امنیتی که شخصیت ما دسترسی دارد.

باقی مانده از ساعت “کون پسر بچه” است که به عنوان یک موش و گربه جرم و جنایت, درام, با angsty-cool پلیس در دم (ahem) از شیرین و مطلوب بی تزویر به دنبال perp که او مظنون به نحوی … قراردادن دیگر افراد از دست رفته خود خلفی. نیازی به گفتن نیست, این است که یک نظریه در آغوش تراشه مافوق در حوزه.

وجود دارد یک مقدار مشخصی از شل در مسلما-overlong فیلم میانی پس از قضیه را outrageousness شده است به طور کامل جذب می شود اما قبل از همه چیز جهش به آشکارا پوچ بصری ، هنوز هم طولانی ایجاد می کند باعث می شود که پرش پرداخت سادگی به عنوان نشانی از برگزاری grossout splatstick تا زمانی که مواد منفجره اوجی علامت تعجب.

کسانی که نمی توانند گذشته lowbrow ickiness از مفهوم خواهد بود irked با فداکاری که سازندگان به طور همزمان فرار و گسترش آن است. اگر حس خود را از طنز به نفع احمق ایده های هوشمندانه انجام می شود اما, “کون پسر” ارائه می دهد لذت است که حتی همه که گناه القا. سبک نگارش آن را پایین کلید فروشگاه از نوع راست رو پلیس-هیجان انگیز استعارههای “Hot Fuzz” فرستاده شده تا به خوبی با بیلی Morean را پهن عکاسی و synthy نمره (توسط Cornack و همکاری نویسنده/تهیه کننده Ryan کخ به عنوان “پر و بال”) به خصوص معاونت در جرم ساختگی ماچو هیبت redolent از 1980s مایکل مان.

نوازندگان هستند که هیچ اگر نه وفادار به خود را عمدا یکنواخت مشتق شخصیت سازه با هر دو Tylers قابل توجهی گرفتن مسافت پیموده شده از لحظه تغییرات در archetypically یادداشت های آشنا. حمایت بازیکنان نیز حاضر به بازی برای گسترده خنده های ویژه جنون استثنا بودن بسیار خنده دار به نوبه خود از Austin لوئیس به عنوان تراشه چرب و نرم ،

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر