پیت Buttigieg رهبری در آیووا اولیه حزبی نتایج با 62 درصد از حوزه گزارش با ایالات متحده سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن در مکان های دوم و سوم و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتهایی در چهارم, آیووا حزب دموکرات به گزارش روز سه شنبه.

تبلیغات

پیت Buttigieg در زمان باریک و سرب در دسته اول از طولانی تاخیر نتایج از هرج و مرج آیووا حزب دموکرات قفقاز در روز سه شنبه و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن trailed بد در جایگاه چهارم با حدود 62 درصد از حوزه گزارش.

سناتور برنی ساندرز نزدیک بود و مقام دوم و سناتور الیزابت وارن سوم قرار گرفت در اولین نتایج منتشر شده و تقریبا 21 ساعت پس از مردم آیووا نمایندگان شان ریخت و به بیش از 1600 مکان های عمومی برای شروع پنج ماه روند از چیدن یک رقیب جمهوری خواه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در روز سه شنبه اول نتایج هيئت دولت معادل این داده ها به طور سنتی گزارش شده برای تعیین برنده Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, حال 26.9% Sanders بود 25.1% وارن 18.3% و بایدن 15.6 درصد. سناتور ctq پنجم شد در 12.6%.

اگر انتخاب Buttigieg, 38, خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی جمهور ایالات متحده است. یک نظامی کهنه کار او خدمت در افغانستان قبل از تبدیل شدن به شهردار خم جنوب شهر 102,000 مردم است.

ساندرز 78 بود جلو در انتخابات است که مورد استفاده برای تعیین نمایندگان خواهد شد که بازیگران برگه های رای در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای. مستقل ساندرز تماس خود را دموکراتیک سوسیالیستی است.

آن را یک دست و پا چلفتی شروع به رای گیری. مقامات سرزنش تناقضات مربوط به یک برنامه جدید تلفن همراه مورد استفاده برای شمارش آرا نیز به صورت غیر معمول تاخیر در آیووا ایالتی است که به طور سنتی آغاز یک ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری است که در نقطه اوج این سال در Nov. 3.

عدم اطمینان خشم دموکرات ها نگران این امر تنها تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای انتخاب مجدد و درخواست برخی از دموکرات نامزدهای مبارزات به سوال که آیا نتایج مشروع خواهد بود.

“به عنوان رهبر حزب عذرخواهی می کنم عمیقا برای این کار” ایالت آیووا حزب رئیس Troy قیمت به خبرنگاران گفت:. “ما کار کرده ام شب و روز به مطمئن شوید که این نتایج دقیق است.”

برخی از دموکرات ها به مدت طولانی شکایت کرده است که تا حد زیادی سفید مزرعه دولت یک outsized نقش در تعیین ریاست جمهوری این حزب نامزد.

‘فاجعه کامل’

جمهوری خواهان خواسته چه دموکرات ها می تواند اداره کشور اگر آنها نمی تواند انجام یک جلسه در حالی که تهمت تمسخر دموکرات ها در توییتر خواستار تاخیر یک “فاجعه کامل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در دموکرات 11 از آنها مدعی در ایالت نبرد به صورت او در ماه نوامبر. “هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند فرار آنها از کشور” او هنوز توییتی.

در حالی که جمهوری خواهان pounced بر مشکلات خود حزب است تاریخ خود از انتخابات ریاست جمهوری هرج و مرج در آیووا. در شب حزب 2012 قفقاز میت رامنی اعلام شد به برنده تنها با هشت رای. اما دو هفته بعد حزب اعلام کرد که ریک سانتوروم تا به حال در واقع موفق به کسب 34 رای. رامنی در ادامه به نامزد.

قبل از آیووا نتایج منتشر شد, کمپین برای دستیاران بایدن اشاره ناخالص شکست در قفقاز.

“آنچه ما گفت: وجود برخی تناقضات که فرایند یکپارچگی در خطر است. و آیووا حزب دموکرات نیاز به بررسی کنید که اطلاعات آن را چک کنید و دوباره آن را چک کنید که یک سوم وقت خود را به یک چهارم زمان به دلیل آن مهم است که به حق آن را دریافت” بایدن کمپین مشاور ارشد Symone ساندرز به خبرنگاران گفت:.

“به نظر می رسد مانند یک آشفته, ظروف سرباز یا مسافر” جسیکا گفت: Leonard, 41, اجرا می شود که یک کامیون مواد غذایی در Winterset آیووا و به طور معمول رای دموکراتیک است.

غلط شروع

پس از بیش از یک سال از مبارزه و بیش از 800 میلیون دلار در هزینه های نتایج در آیووا بوده است انتظار می رود به ارائه برخی از پاسخ ها برای دموکرات ها به شدت در تلاش برای کشف کردن که چگونه به ضرب و شتم تاجر-تبدیل-رئیس جمهور.

اما نامزدهای دموکرات در حال حاضر رفتگان آیووا و تبدیل توجه خود را به بعد از مسابقه در نیوهمپشایر در فوریه. 11 قبل از اولین نتایج به حال حتی منتشر شده است.

مایکل بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار که وارد مسابقه دیر شده و تصمیم گرفته است به جست و خیز اولیه رای گیری متحده به تمرکز بر بعد مسابقات تصرف در مبهم, نتایج, اعلام, او را بیشتر و خرید تبلیغات و استخدام کارکنان بیشتر است.

“پس از بیش از یک سال از این اولیه در این زمینه است که به عنوان بی قراری مثل همیشه. هیچ کس ساخته شده است و فروش و یا حتی نزدیک به آن” کمپین سخنگوی Galia Slayen و گفتگو کرد.

قیمت آیووا دموکراتیک رئیس جمهور گفت: مشکلات “غیر قابل قبول است.” او گفت: برنامه ضبط داده ها با دقت اما تنها شمارش بخشی از آن است. برنامه نویسی مشکل ثابت شد و مقامات دولتی در حال بررسی داده ها از نرم افزار مورد نیاز با کاغذ, اسناد و مدارک, او گفت:.

برخی از مقامات محلی گزارش مشکل استفاده از نرم افزار تلفن همراه به گزارش نتایج از مدارس و مراکز اجتماعی و مکان های دیگر. اما هنگامی که آنها تبدیل به روش سنتی – تماس با نتایج در با تلفن – آنها را در خود نگه دارد و نه می تواند از طریق دریافت کنید.

نوادا حزب دموکرات گفت که برای آن Feb. 22 ریاست جمهوری قفقاز آن را نمی خواهد با استفاده از همان نرم افزار و یا فروشنده شاغل در آیووا.

آیووا دموکرات ها بوده است مشتاق به شفاف تر در این سال قفقاز پس از شکایت از ساندرز در مورد 2016 قفقاز زمانی که او و رقیب هیلاری کلینتون به دست آورده و تقریبا به همان تعداد از نمایندگان که در انتخاب ریاست جمهوری این حزب نامزد. از او پرسید: برای ممیزی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de