Buttigieg قطره از انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا پس از توافق با پیروزی

صادر شده در:

پیت Buttigieg که وارد دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یکی از بستگان ناشناخته و موقعیت خود را به عنوان آینده حزب در طول یک غیر محتمل افزایش به ردیف بالا از شلوغ زمینه خود را به پایان رسید کاخ سفید پیشنهاد در روز یکشنبه.

تبلیغات

Buttigieg, 38 سابق دو دوره شهردار South Bend, ایندیانا, یک افغانستان جانباز و برای اولین بار آشکارا گی نامزد را رقابتی اجرا ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری دقت برنده آیووا قفقاز که لگد کردن نامزدی نژاد در ماه فوریه به پایان رسید و دوم نزدیک در نیوهمپشایر.

اما خود حرکت اولیه از کسانی که روستایی عمدتا سفید متحده نیست ترجمه به انتخابات موفقیت در متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است.

پس از پایان دور سوم در نوادا قفقاز, Buttigieg آمد در چهارمین روز شنبه در کارولینای جنوبی که در آن او موفق به کسب حمایت از فقط 3 درصد از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی.

در این میانه دموکرات خروج از مسابقه می تواند کمک به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک شخص متوسط که بسیار مورد نیاز پیروزی در روز شنبه و در حال حاضر به دنبال به چنگ حرکت از لیبرال پیشتاز برنی ساندرز در این هفته 14-وزارت امور خارجه سه شنبه نامزدی مسابقات.

صحبت در جنوب خم Buttigieg گفت: مبارزات انتخاباتی خود را آغاز کرد “بعید است سفر” با یک هیات از چهار بزرگ ایمیل لیست و هیچ شخصی ثروت.

“ما به این مسابقه به منظور شکست دادن رئیس جمهور فعلی و به منظور طلیعه چیزی بودن در یک نوع جدید از سیاست” Buttigieg گفت: جمعیت حامیان. در حال حاضر او گفت: از آن زمان به “کنار و کمک به حزب ما و کشور ما هم.”

در یک صدای جیر جیر بایدن گفت Buttigieg حال اجرا یک “دنباله-دنباله دار مبارزات انتخاباتی مبتنی بر شجاعت و محبت و صداقت” افزود: “این فقط آغاز از وقت خود را در مرحله ملی.”

Buttigieg تا به حال به دنبال متحد دموکرات مستقل و متوسط رای دهندگان جمهوری خواه با این استدلال که وضعیت خود را به عنوان یک خارجی واشنگتن می تواند بازسازی اکثریت به شکست حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

اما او در مواجهه مداوم سوال در مورد توانایی های خود را برای برنده شدن بیش از سیاه و رای دهندگان هسته دموکراتیک رای گیری بلوک.

Buttigieg زمان تصدی به عنوان South Bend شهردار به پایان رسید که در Jan. 1 کشید موشکافی برای عدم تنوع در نیروی پلیس محلی و یک تیراندازی منجر به مرگ یک سیاه resident توسط یک افسر پلیس است. او همچنین فاقد بایدن ملی نمایه یا روابط دیرینه با جامعه سیاه و سفید.

تاریخی, کمپین

Buttigieg شده اند برای اولین بار آشکارا همجنسگرا عمده-حزب نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده است. او نه خود را از تمایلات جنسی یک محور نامزدی خود را, اگر چه او شوهر, تصفیه و تزکیه Buttigieg یک معلم او ازدواج در سال 2018 به طور منظم همراه او در کمپین بلیزرز.

Buttigieg که اغلب به سادگی به عنوان “شهردار پیت” وعده داده شده خروج از سیاست های گذشته است. به عنوان یک “افتخار پسر” ایندیانا او استدلال او می تواند صحبت می کنند به طور مستقیم به رای دهندگان مبارزه اقتصادی مهم در نوسان متحده مانند میشیگان و ویسکانسین است که دست تهمت ریاست جمهوری در سال 2016.

یک نیروی دریایی ایالات متحده کهنه که اغلب صحبت از خدمت نظامی خود و مسیحی ایمان Buttigieg بود به انتقاد از ساندرز’ سازش ناپذیر لیبرال طرح که Buttigieg هشدار می تواند بیگانه متوسط دموکراتیک رای دهندگان پیش از “مبارزه از زندگی ما” به سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مناظره تلویزیونی پیش از کارولینای جنوبی اولیه Buttigieg گفت ساندرز’ تغییر برآورد به صندوق پیشنهادات چنین به عنوان یک دولت-اجرای سیستم بهداشت و درمان برای همه خواهد عذاب حزب دموکرات در ماه نوامبر.

“من می توانم به شما بگویم که دقیقا چگونه آن همه اضافه می کند تا. این می افزاید: تا چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg گفت.

Buttigieg به حال قابل توجهی از موفقیت های اولیه در جذب سرمایه اثبات محبوب هالیوود و فن آوری پول ، او زیر آتش از رقبای دموکرات از جمله سناتور الیزابت وارن که مورد سوال که آیا او مدیون به او پول اهدا کنندگان و انتقاد خود را شیک پوش بسته-درب های جمع آوری کمک در شراب غار در کالیفرنیا است.

مبارزات انتخاباتی خود, اما, رو تنگ تر رشته کیف پول پس از سرمایه گذاری سنگین در دو رای گیری متحده مطرح شده و تنها 6 میلیون دلار در ماه ژانویه است. ساندرز, مقایسه مطرح $25 میلیون همان ماه است.

قبل از بایدن را کارولینای جنوبی برنده Buttigieg استدلال کرده بود او تنها نامزدی که تا به حال ثابت شده است او می تواند ضرب و شتم ساندرز در حالت مسابقات. مبارزات انتخاباتی خود گذاشته بود از یک استراتژی برای دریافت از طریق سوپر شنبه مسابقات و تمرکز بر بعد از آن مقدماتی که در آن اعتقاد بر این بود یک لبه.

که به عنوان تغییر در این مسابقه باقی مانده أفرسزد و پرسش های نصب شده مورد احتمالا غیر قابل دوام رقیب تقسیم وزش رای به Sanders, خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی یک راه آسان برای نامزدی. یک کمپین دستیار به رویترز گفت که Buttigieg قرار بود به یک “اسپویلر” که کمک ساندرز برنده شوید.

هنوز تصمیم خود را به رها کردن قبل از سه شنبه, گیر افتاد, برخی از هواداران با تعجب. Buttigieg صرف روز در شهر سلما در ایالت آلاباما بزرگداشت برجسته حقوق مدنی مارس در سال 1965. یک جمعیت بزرگ جمع شده بودند بعد از آن در روز یکشنبه برای نامزد برنامه ریزی رویداد در دالاس زمانی که آنها متوجه شدند او دیگر در آینده است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>