بایرون آلن باعث می شود کسب و پیشنهاد برای Tegna ایستگاه گروه

بایرون آلن آلن گروه رسانه ای ساخته شده است که تمام پول نقد را برای Tegna ایستگاه گروهی که جذب حداقل دو مناقصه های دیگر در طول هفته گذشته.

آلن اعتقاد بر این است که ارائه شده 20 دلار سهم برای Tegna در تلاش است که ارزش این شرکت در $8.5 میلیارد, از جمله بیش از 4 میلیارد دلار از Tegna بدهی. که در محدوده ارائه می دهد که فرستاده شده توسط Atlanta-بر اساس خاکستری و تلویزیون غول سهام خصوصی آپولو مدیریت جهانی. خاکستری را شامل پول نقد و سهام است که کمتر جذاب در یک زمان نوسانات شدید در بازار سهام.

یک نماینده برای آلن نمی تواند نظر رسیده اواخر روز چهارشنبه. یک Tegna هرزه گفت: این شرکت سیاست “نه به اظهار نظر در مورد شایعات بازار.”

آلن صرف در مورد $500 میلیون نفر در ایستگاه های تلویزیونی در طول شش ماه گذشته پس از معاملات به دست آوردن ایالات متحده آمریکا تلویزیون و بایو شهر پخش. آورده است که او 15 ایستگاه در بازار. در ماه فوریه آلن گفت که او آماده به صرف تا 10 میلیارد دلار به نوبه خود آلن رسانه های گروهی به یکی از بزرگترین ایستگاه گروه در کشور است.

Tegna یکی از آخرین جایزه بزرگ برای جذب در بازار است که دیده شدید تحکیم بیش از دهه گذشته است. این شرکت دارای یک مجموعه بزرگ از 62 بزرگ چهار شبکه وابسته در 51 بازارهای — بسیاری از آنها را در بالا 50.

Tegna مدیریت نیز تحت فشار از فعال سهامداران Soo Kim استاندارد کلی که خواست شرکت به نظر M&A فرصت در میان دیگر انتقادات از مدیریت فعلی رژیم به رهبری دیرین جمهور-مدیر عامل دیو Lougee. استاندارد کلی نامزد جایگزین تخته سنگ از پنج مدیران برای Tegna هیئت مدیره.

آلن اردوگاه می بیند فرصت را به ترکیب خود موجود Entertainment Studios عملیات با Tegna ایستگاه. Entertainment Studios عمل 10 کانال های کابل از جمله آب و کانال و آن را به تولید کشت از برنامه های کانال های کابلی و برای پخش پیوند.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>