کا ورزشی نشانه برتر, چوگان سرپهن, لیگ بنیانگذاران پل Rabil (منحصر به فرد)

برتر چوگان سرپهن لیگ (PLL) از بنیانگذاران پل Rabil امضا کرده است با کا ورزشی برای نمایندگی انواع آموخته است به طور انحصاری است.

PLL راه اندازی در اکتبر 2018 و تکمیل افتتاحیه آن در فصل 2019. Rabil همراه با برادر و همکار موسس مایک Rabil امضا منحصر به فرد رسانه حقوق مقابله با گروه ورزشی NBC برای PLL در اواخر سال 2018 است. این نخستین بار حرفه ای, چوگان سرپهن به حال امن در شبکه حقوق معامله است. PLL بازی در حال حاضر نشان داده شده در NBC NBCSN و NBC Sports طلا. کا است که یک سرمایه گذار در این لیگ همراه با رین گروه جو Tsai ورزش Chernin و برت Jefferson, در میان دیگران.

در علاوه بر این به مدیریت روز به روز عملیات برای لیگ Rabil نیز نقش برای PLL تیم اطلس LC. او به رهبری دانشگاه جانز هاپکینز مردان چوگان سرپهن تیم به دو قهرمانی در سال های 2005 و 2007 و تدوین شد کلی برای اولین بار در لیگ چوگان سرپهن (MLL) پیش نویس است. او دو بار MLL MVP و نیز دو مدال طلا برای تیم آمریکا در جهانی چوگان سرپهن قهرمانی.

Rabil در حال حاضر خرید یک PLL-تولید فیلم مستند با عنوان “Rabil: سرنوشت ورزشی” که در تواریخ ظهور لیگ و نمودار سفر خود را از ورزشکار به ورزش های اجرایی است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>