کابینه okays اضافی ثابت هزینه 350 تومان در هر تن به 30 واحد اوره

دولت در روز جمعه تصمیم به ارائه اضافی ثابت هزینه 350 تومان در هر تن به 30 اوره واحدهای تولیدی برای افزایش تولید داخلی و کاهش واردات است.

تصمیم گرفته شد در مارس 2014 اما اجرا نمی شد. کود صنعت شده است و اصرار دولت برای ارائه این اضافی هزینه ثابت به اوره گیاهان.

منابع گفت: تجمعی تاثیر 5,600 تومان کرور روپیه منتشر می تواند به کود شرکت به عنوان نتیجه تصمیم کابینه. مرکز رفع حداکثر قیمت خرده فروشی (MRP) اوره. تفاوت بین هزینه تولید و قیمت فروش بازپرداخت به تولید کنندگان. هند تولید داخلی اوره در حدود 25 میلیون تن (تن) در حالی که تقاضا بیش از 30 تن است.

“کابینه در امور اقتصادی داده است تصویب آن به پیشنهاد وزارت کود برای حذف ابهامات در ویرایش جدید قیمت گذاری طرح -III (دفتر سوم) برای تعیین هزینه های ثابت برای اوره واحد است. اصلاح NPS-III مطلع شد در آوریل 2nd, 2014,” یک بیانیه رسمی گفت. “با توجه به مبهم زبان, اطلاع رسانی, آن را نمی تواند اجرا” به آن اضافه شده است.

تصمیم گیری را تسهیل صاف آن پیاده سازی خواهد شد که در نتیجه اعطای اضافی ثابت هزینه 350 تومان در هر تن به 30 اوره واحدهای تولیدی است.

برای اوره گیاهان هزینه های ثابت عمدتا شامل حقوق و دستمزد, قرارداد کار, تعمیر و نگهداری و هزینه های فروش.

گام خواهد اطمینان از حداکثر تولید داخلی اوره و کاهش واردات و وابستگی.

“اجرای اصلاح NPS-III خواهد شد در نتیجه دستاوردهای موجود در واحد اوره به میزان واقعی خود را افزایش در هزینه های ثابت با سقف ذکر شده در این طرح است که اطمینان حاصل شود که هیچ واحد بهره مند است بی جهت” در بیانیه ای گفت:.

این تسهیل خواهد شد ادامه داد: عملیات واحد اوره و در نتیجه پایدار و منظم عرضه اوره به کشاورزان است.

“تصویب خواهد شد همچنین اعطای پاداش ویژه ای از 150 تومان در هر تن به اوره واحد که بیش از 30 سال و تبدیل به گاز خواهد شد که تشویق این واحدها به باقی می ماند مناسب برای پایدار تولید” به آن اضافه شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>