Caitlin Foord می یابد خالص در اولین بازی برای آرسنال در مرحله نهایی مسابقات با Kerr بافندگی

Matildas ستاره Caitlin Foord به ثمر رساند در اولین آرسنال به عنوان مربی توسط یکی دیگر از استرالیا جو Montemurro, روشن سبک در نیمه دوم به ضرب و شتم لوس 2-0 در دور پنجم از زنان در جام حذفی.

پیروزی قرار می دهد آرسنال به مرحله یک چهارم نهایی مقابل تاتنهام.

پس از عدم سرمایه گذاری بر روی یک زن و شوهر از شانس در نیمه اول Foord آماده بود که جیل Roord انجام شده توپ را از طریق خط میانی به Danïelle ون د Donk. ون د Donk شات ذخیره شد اما Foord swooped در دوباره بجای اول برگشتن.

Foord وارد شده بود در انگلستان تنها در هفته گذشته پس از Matildas مقدماتی المپیک مسابقات که در آن او لگد سه گل در 28 دقیقه مقابل تایوان.

تبلیغات

Foord آرسنال خواهد بود در برابر او Matildas کاپیتان سام کر را Chelsea آخر هفته آینده در قاره نهایی جام حذفی.

چلسی ضمن برداشت یک جنگ سخت به دور نقطه در یک خطر ناک 3-3 قرعه کشی با رهبران منچستر سیتی در زنان انگلیسی در سوپر لیگ.

شهرستان ماندن در بالای جدول با 40 امتیاز پس از 16 بازی در حالی که چلسی حفظ رکورد بدون شکست خود را در لیگ برتر باقی می ماند و از یک نقطه با یک بازی در دست خود را به عنوان رقیب.

الن سفید قرار داده سیتی 1-0 جلو اما چلسی زمانی که وارد شهر کاپیتان Steph Houghton موفق به روشن و جی So-یون راند.

گرجستان Stanway به پایان رسید و گذشته ان-Katrin برگر به دست آوردن مجدد منجر شود اما آن را به طول انجامید و تنها دو دقیقه به یک گوشه نگاه کردن Kerr سر برای مگدلنا Eriksson به nod صفحه اصلی.

Stanway مجازات ذخیره شد توسط برگر و آن را از چلسی به جای آن که در زمان سرب در دقیقه 74 با Bethany انگلستان اتمام هست.

اما میزبان تولید می شود تقریبا پاسخ فوری که کنف برش از طریق چلسی دفاع و مشبک آن را 3-3.

سیاه پوست ماهی قزل آلا اواخر هدف به بریستول سیتی 1-0 دور برنده بیش از بیرمنگام سیتی نقل مکان کرد و آنها را تا دهم در جدول در حالی که منچستر یونایتد به ثمر رساند چشمگیر 3-2 برنده دور به اورتون.

یک Rianna دین پنالتی به تاتنهام 1-0 برنده بیش از برایتون بود که لی لو Garrec ارسال در نیمه اول دو کارت زرد.

در روز یکشنبه در اواخر kickoff, وست هام آدریانا لئون و مارتا توماس و لیورپول راشل Furness هر مشبک بند به عنوان چکش برای آنها استرالیا نوجوان Jacynta Galabadaarachchi بود روی نیمکت به راحتی ضرب و شتم پایین سمت 4-2 در خانه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>