کیک با تیم های برادران وارنر برای توزیع ‘لوکاس عنکبوتی’ سری (منحصر به فرد)

خانواده, سرگرمی, متخصص کیک امضا در سراسر جهان معامله را برای یک سری انیمیشن بر اساس جریان احساس “لوکاس عنکبوت.” همکاری با برادران وارنر تابعه شبکه کارتون و بومرنگ, کیک رسیدگی خواهد شد توزیع بین المللی نشان می دهد که برنامه ریزی های نجومی منظور از 78 هفت دقیقه اقساط.

تولید شده توسط کانادا ساز و برگ تازه تلویزیون در ارتباط با تورنتو WexWorks رسانه های CGI سری را به دنبال خواهد داشت کمی کنجکاو عنکبوت به عنوان او و دوستان کاوش جهان گسترده تر, معرفی شخصیت های جدید و در حال گسترش جهان از محبوب یوتیوب سری است که انباشته شده است بیش از 3 میلیون مشترک و 300 میلیون views پس از آن در سال 2017 اولین.

در اصل توسط مستقر در کالیفرنیا انیماتور جاشوا قطعه “لوکاس عنکبوتی” به سرعت تبدیل به یک, صدور مجوز, سر و صدا, الهام بخش یک سری از اسباب بازی مخمل خواب دار عروسک و اسباب بازی تحمل عنوانی شخصیت شباهت. تازه تلویزیون به دست آورد ملک در سال 2018 ادامه خواهد داد و به تولید اصلی YouTube, کلاه, شورت کنار اپیزودیک سریال.

“ما بسیار هیجان زده به سحر و جادو از ‘لوکاس عنکبوتی’ به سطح بعدی گفت:” تام McGillis جمهور و exec تهیه کننده تازه تلویزیون. “همراه ما خواهد تعمیق در حال حاضر رابطه خاص لوکاس است که با میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان است.”

“همکاری با شبکه کارتون یک گام مهم برای لوکاس” اضافه اد Galton CCO و مدیر عامل کیک. “استراتژیک آنها شریک مناسب برای این پروژه و هم ما به دنبال به جلو به گسترش نام تجاری و ساختمان لوکاس به یک پدیده جهانی است. این آخرین همکاری عهد به قدرت و موفقیت در ادامه رابطه بين کیک تازه و تلویزیون, شبکه کارتون, است که بیش از 12 سال میرسد.”

این دو شرکت قبلا با هم همکاری برای محبوب “Total Drama” حق رای دادن است که شامل مطالب مانند “Total Drama Island” و “کل Dramarama.”

“‘کیک و تازه تلویزیون هستند برخی از بهترین همکاران ما با کار می کرد” گفت: Adina پیت, معاون رئیس جمهور, محتوای خریداری و تولیدات مشترک در شبکه کارتون. “و شرکت در حال توسعه یک معشوق و ویروسی کوتاه به سری جهانی در شبکه کارتون و بومرنگ است که واقعا هیجان انگیز مشارکت به بخشی از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر