کلکته HC می پرسد RBI به اقدام مناسب در برابر Bank of Baroda

کلکته دادگاه عالی کارگردانی کرده است بانک مرکزی هند در نظر گرفتن اقدامات مناسب در برابر Bank of Baroda (باب) از جمله لغو آن مجوز یا قدرت برای انجام با کسب و کار بانکی در صورت لزوم برای عدم به افتخار یک بانک تضمین شده توسط یک شخص ثالث به شرکت نفت (IOCL).

در یک موضوع مربوط به یک درخواست تجدید نظر توسط BoB در برابر IOCL یک بخش نیمکت متشکل از قضات Sanjib بانرجی و Kaushik Chanda گرفت تا یک کراس اعتراض توسط مخاطب IOCL در فوریه 10, بلافاصله پس از رد درخواست تجدید نظر توسط باب به صورت پیش فرض پس از فرجام نمی تواند ادامه با توجه به.

شرکت نفت به دادگاه گفت که آن را تا به حال وارد شده به یک توافق با سیمپلکس پروژه های محدود در سال 2017 برای انجام برخی از کار در بنگیگن تسهیلات IOCL در آسام.

در شرایط این توافق IOCL موظف شد به یک بسیج پیشبرد علیه یک بانک تضمین کند در حالی که سیمپلکس نیز ملزم به ارائه ضمانتنامه بانکی به حساب سپرده دادگاه اشاره کرد.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>