فرماندار کالیفرنیا سفارشات کل دولت به ماندن در خانه می گوید: 56 درصد از آنها می تواند coronavirus

صادر شده در: اصلاح:

کالیفرنیا فرماندار روز پنج شنبه با انتشار یک بیانیه بی سابقه ای در سطح ایالت “ماندن در خانه سفارش” کارگردانی این دولت 40 میلیون نفر به سر خم کردن در خانه های خود را برای آینده قابل پیش بینی در این صورت از سرعت گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

فرماندار گاوین Newsom را بخشنامه موثر بلافاصله علائم بزرگترین و گسترده ترین دولت سرکوب و در عین حال در وخیم تر شدن بحران بهداشت عمومی در آورده با COVID-19 شیوع است که او پیش بینی می تواند به آلوده کردن بیش از نیمی دولت در هشت هفته.

“ما با اعتماد به نفس مردم کالیفرنیا را رعایت آنها دیدار خواهد کرد این لحظه” Newsom یک دموکرات در دوره اول خود را به عنوان فرماندار, پرجمعیت ترین دولت گفت: در اواخر بعد از ظهر اخبار جلسه از سرمایه دولت در ساکرامنتو.

“آنها گام تا به عنوان آنها را بیش از گذشته تعداد هفته برای محافظت از خود را برای محافظت از خانواده خود و برای محافظت از جامعه گسترده تر در این کشور بزرگ و جهانی که ما در زندگی,” او گفت:.

Newsom نام منظور ضروری در مدل سازی توسط کارشناسان نشان داد که حدود 56 درصد از دولت ساکنان یا 25 میلیون نفر خواهد قرارداد این بیماری تنفسی در بعد از هشت هفته. این اعداد نیاز به نزدیک به 20 ، 000 بیشتر در تخت بیمارستان از دولت می تواند با ارائه.

در حال حاضر بیش از 1000 کالیفرنیا تایید شده است به عنوان آلوده و 18 نفر سوم بیشترین مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا در پشت تنها در واشنگتن و نیویورک است.

Newsom گفت: استثنا به اقامت در خانه قانون خواهد بود اعطا شده برای ساکنان به سفر به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها پزشکان و laundromats و کارگران در “زیرساخت های حیاتی بخش است.”

فرماندار نمی دهد یک تاریخ نهایی برای سفارش اما پیشنهاد آن را به آخرین برای حداقل هشت هفته.

‘فشار اجتماعی’

Newsom نیز مبهم در مورد اجرای گفت که او انتظار می رود کالیفرنیا خواهد خم شدن به “فشار اجتماعی” خود به خود.

اعلام گرفتار بسیاری در دولت با تعجب و جلب سویفت انتقاد از آمریکا در مجلس نمایندگان جمهوری خواه رهبر کوین مک کارتی گفت که Fox News Channel او ناراضی فرماندار نیست مشورت با قانونگذاران در واشنگتن است.

“ما فکر می کنم وجود دارد توانایی انجام این کار را بدون خاموش کردن کل دولت است. من امیدوارم که او در مشورت با تعداد زیادی از کارشناسان قبل از او فقط ساخته شده است این تصمیم” مک کارتی گفت روباه.

Newsom گفت: در طول کنفرانس خبری او در موضوع مورد بحث با مجلس نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا.

در اوایل روز پنج شنبه فرماندار خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی به بندر لس آنجلس “بلافاصله” به عنوان دولت پرانتز برای انتظار افزایش در تعداد coronavirus موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: استقرار دو بیمارستان نیروی دریایی, کشتی, یکی برای هر coast اما مقامات وزارت دفاع آمریکا گفته اند کشتی شد هنوز رتبهدهی نشده است آماده به بیماران است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>