برای ری غرفه گشت و گذار در بیش از فقط یک ورزش است. آن شور و شوق, راه, زندگی, یک درمان. شاید حتی یک وسواس است.

بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کالیفرنیا سواحل از مکزیک به اورگان در ماه گذشته حتی بود که رفتن به نگه داشتن 49 ساله Frito-Lay نماینده فروش از آب است.

Surfer Ray Booth, pictured in Placentia, California. Up and down California's coast, scores of surfers have been playing cat-and-mouse with authorities as they sneak into the water.

Surfer ری غرفه در تصویر در کالیفرنیا. بالا و پایین کالیفرنیا ساحل, نمرات از خوانندگان شده است بازی موش و گربه با مقامات آنها به عنوان دزدکی حرکت کردن به آب است.اعتبار:AP

وجود دارد او در اوایل یک روز صبح اخیر حمل هیئت مدیره خود را به سمت اقیانوس در زادگاه خود از هانتینگتون بیچ درست مثل او انجام داده برای بیش از 30 سال است. با اسکله های ساحلی و پارکینگ بسته او را به پارک دورتر حمل خود را تخته, دیگر, مذاکره راه خود را در اطراف برخی از موانع. اما خب که چی ؟ خورشید درخشان امواج مناسب و معقول بودند و این همه گشت و گذار نیاز دارد.

“اگر آب و هوا خوب است این آخر هفته برنامه ریزی کردم در رفتن دوباره,” او گفت:.

تبلیغات

و او تنها نیست.

بالا و پایین کالیفرنیا ساحل, نمرات از خوانندگان شده است بازی موش و گربه با مقامات آنها به عنوان دزدکی حرکت کردن به آب است. یا مانند غرفه آنها فقط به یک خط ساحلی که در آن کلمه این است که مقامات اهمیتی نمی دهند تا زمانی که خوانندگان نگه داشتن شش پا از هم جدا در آب است.

“من حتی راه می رفت گذشته یک نجات غریق و او نمی گویند” غرفه به یاد می آورد. “این که چگونه من آن را می دانستند خوب بود.”

در هاوایی خوانندگان داشته اند آن را کمی ساده تر با مقامات بستن سواحل به sunbathers در بسیاری از ایالت سلیمان, اما اجازه می دهد خوانندگان و شناگران به آب به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل اجتماعی فاصله.

“من فکر می کنم گشت و گذار در ماهیت خود را تقویت اجتماعی فاصله گفت:” بروس اندرسون متخصص اپیدمیولوژی است که مدیر دولتی را وزارت بهداشت. “من گشت و گذار و و کسانی که من می دانم که گشت و گذار خود را حفظ فاصله از دیگران زمانی که آنها در آب است.”

A section of Huntington Beach, California is closed to foot traffic.

یک بخش از هانتینگتون بیچ کالیفرنیا است که بسته به ترافیک پا.اعتبار:AP

این یک برکت و رحمت برای شنیدن دنی Kapule که فرو می رود سواحل در جزیره اوآهو در هر روز است.

“راستش این تنها چیزی است که نگه داشتن من عاقل,” او گفت که او متوقف شد و در هونولولو ساحل به صحبت می کنند به طور خلاصه به یک خبرنگار. “من اینجا هر روز چون اگر من در داخل و فعال بودن آن را می خورد.”

نیویورکر نویسنده Willian فینیگان توصیف کرده است گشت و گذار در خود برنده جایزه پولیتزر خاطرات اجنبی روز: گشت و گذار زندگی به عنوان “راز باغ نیست به راحتی وارد” دلالت کسانی که نمی مبادرت گذشته دروازه خود را واقعا درک آنچه درایوهای مردم در امان جستجو برای موج کامل.

هنوز هم مادام العمر خوانندگان سعی خواهد کرد به توضیح آن را به شما و زمانی که آنها انجام آنها تقریبا همان می گویند.

“این برای تلفن های موبایل احمقانه اما شما تقریبا باید برداشت اگر شما نمی شما بد می گوید:” غرفه شده است که گشت و گذار پس قبل از اینکه او به اندازه کافی به درایو.

A surfer defies beach closures to ride a wave in Huntington Beach, California.

یک surfer مخالف, ساحل, تعطیلی سوار موج در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا.اعتبار:AP

“آن را محل آرامش و فرار می گوید:” Jason Murchison که صاحب یادگیری به گشت و گذار در هانتینگتون بیچ و شده است که گشت و گذار برای 30 از 36 سال.

“این هیبت الهام بخش. فقط قادر به نشستن وجود دارد و تنهایی خود را با افکار و نگاه شکستن امواج و تماشای غروب و طلوع.”

هر دو او و غرفه حفظ آنها را همه گیر به طور جدی و هرگز به ساحل شلوغ این روزها.

“این من و فقط یک مرد دیگر خارج وجود دارد” گفت: Murchison دقیقه پس از بالا رفتن از آب در نیوپورت بیچ.

“من فکر می کنم شانس آلوده شدن در آب بسیار پایین نسبت به اینکه در یک فروشگاه مواد غذایی سرگردان در اطراف در وسط مردم تاکید بیش از کاغذ توالت.”

خوانندگان که نقض فرماندار گاوین Newsom ساحل-بسته شدن سفارش در صورت $US1000 ($1570) جریمه و احتمالا یک سال در زندان اما بسیاری می گویند که آنها فرار کرده ام با هشدارهای تا کنون.

همچنین است برخی از سردرگمی است. فرماندار منظور اعمال می شود تنها به دولت در سواحل و برخی دیگر از نهادهای عمومی در ابتدا نمی دید ایشان است.

روز چهارشنبه وب کم, عمل Surfline.com نشان داد شمال کالیفرنیا محبوب بخار گشت و گذار نقطه با مردم بسته بندی شده شناور side-by-side و در زمان تقریبا در بالای یکدیگر به عنوان آنها شتافت به گرفتن یک موج. Santa Cruz County بسته سواحل به خوانندگان بعد از آن شب.

در گوه در نیوپورت بیچ, موج سواری ممنوع شد بین ساعت 10 صبح و 5 بعد از ظهر بعد از آتش نشانان محلی شکایت آن آوردن بیش از حد بسیاری از مردم به ساحل در آن ساعت.

Surfline یک کتاب مقدس به گشت و گذار در سراسر جهان جامعه شده است روشن در آنچه به آن فکر می کند خوانندگان باید انجام دهید: “تکه تکه در خانه” با توجه به وب سایت خود را.

یکی surfer که زیر قوانین به نامه ای است که Surfline مدیر از موج پیش بینی.

“اگر امواج مناسب و معقول هستند من سعی می کنم به گشت و گذار در هر روز است. اما من شده اند در اقیانوس, برای, گوش, آن بوده است حدود سه هفته در حال حاضر” کوین والیس گفت: در هفته گذشته.

او خود را صرف نظارت بر زمان امواج او نمی تواند سوار کار کردن در حیاط خلوت خود را و گاهی اوقات چاپ صفحه – تخته موج سواری سبک ،

در مالیبو افسانه ای surfer زوما جی می گوید ناامید کننده امواج شده اند نگه داشتن او را از آب به عنوان آنجا که این بیماری همه گیر. در غیر این صورت او می گوید: او می خواهم به احتمال زیاد دزدکی حرکت کردن در نیمه شب هنگامی که هیچ کس به تماشای.

“امواج شده اند بسیار بسیار کوچک مانند زانو به بالا,” او می گوید. “این اندازه خوب موج برای باربی و کن اما نه برای زوما جی.”

او صرف زمان خود را پر کردن سفارشات آنلاین در غیر این صورت بسته گشت و گذار در فروشگاه, حضور برای کسب و کار به عنوان یک عضو از مالیبو شورای شهر جایی که او در خدمت تحت نام واقعی او, Jefferson, واگنر و به دنبال در سراسر شن و ماسه در چشم او می گوید که در بیش از 50 سال از گشت و گذار در مالیبو او هرگز قبل از دیده می شود.

خالی ساحل.

AP

ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im