Cambage, Magbegor بیش از حد بزرگ به عنوان Opals حرکت در عرض یک پیروزی توکیو


این Opals استرالیا یک پیروزی دور از قفل کردن در جای خود در بازی های المپیک توکیو پس از ضرب و شتم پورتوریکو در صبح روز یکشنبه.

Opals ادعا 100-74 پیروزی خود را با استفاده از اندازه به غلبه بر مخالفان خود را که آینده عاطفی پیروزی بر برزیل در روز جمعه که هنوز هم می تواند آنها را ببینید با کیفیت برای ملت خود را برای اولین بار ظاهر در زنان, بسکتبال در بازی های المپیک است.

Ezi Magbegor scored 15 points for the Opals against Puerrto Rico.

Ezi Magbegor به ثمر رساند و 15 امتیاز برای Opals در برابر Puerrto Rico.اعتبار:FIBA

با سه تیم از چهار تیم در مسابقات فرانسه مقدماتی المپیک Opals تقریبا امن یک نقطه در توکیو اما نیاز به ضرب و شتم برزیل در آخرین بازی یکشنبه شب در ساعت 11.50 AEST مطمئن شوید از جای خود.

که بازی خواهد آمد فقط زیر 17 ساعت پس از پیروزی بر پورتو ریکو.

تبلیغات

Opals از دست داد به فرانسه در بازی افتتاحیه خود را و در صورت بعید است که آنها از دست دادن به برزیل آنها را عصبی منتظر tiebreakers به کار را به تصمیم می گیرید که باعث می شود سه.

لیز Cambage رهبری Opals نمره 19 از 31 امتیاز در نیمه اول در حالی که او دریافت درمان بر روی مچ دست خود در بین نانامی به بازی در این دادگاه پس از فرود ناشیانه در آن در نیمه اول.

Ezi Magbegor به ثمر رساند و 15 امتیاز در شش نه تیراندازی در حالی که Bec آلن تا به حال 12 امتیاز و Leilani Mitchell تا به حال هفت کمک از استرالیا در مجموع 29.

Opals مربی شنی Brondello گفت سمت او تا به حال برای ادامه به بهبود دفاعی بود اما ساخت گام پس از زمان کمی برای آماده شدن برای مسابقات است.

“ما نشان داد بیشتر شیمی و امروز است که باعث بهبود بیشتر ما با هم بازی” Brondello گفت.

“ما باید بهتر دفاعی ما یک پیروزی برای رفتن.”

سابق کانبرا پایتخت واردات Jazmon Gwathmey بالا به ثمر رساند با 30 امتیاز برای پورتوریکو در حالی که گارد جنیفر اونیل ارائه شده 14 امتیاز اما تیم خود را تا به حال هیچ کس که می تواند مطابقت با اندازه و رسیدن به Cambage یا Magbegor.

پورتوریکو نیز مواجه شده برخی از شکستگی در ترم سوم هنگام گارد Dayshalee Salaman سقوط به طبقه نگه داشتن زانو و نیاز به انجام شود از دادگاه.

“ما می دانستیم که در آمدن از آن دشوار خواهد بود مهم نیست که ما بازی” Gwathmey گفت.

“لیز بودن 6’8, او در حال رفتن به انجام چیزی که او بدون توجه به آنچه ما انجام داد.

“من فکر می کردم ما فاقد پرخاشگری [در دفاع] و آنها در معرض نقاط ضعف ما.

“بازی بعدی ما را در به اثبات است که ما در اینجا حضور دارند. امیدوارم کارت به نفع ما.”

پورتوریکو خواهد بود به امید هر دو در فرانسه و استرالیا ضرب و شتم برزیل که اطمینان حاصل شود آنها را به توکیو بدون در نظر گرفتن بازی خود را مقابل فرانسه امشب.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر