می توانید از سالن های سینما زنده ماندن Coronavirus بحران ؟

سینما باید تحمل جنگ جهانی افسردگی و رکود و ظهور همه چیز از تلویزیون به جریان. اما COVID-19 و بحران سلامت آن تولید شده در سراسر جهان نشان دهنده یک تهدید وجودی به سینما کسب و کار شبیه هیچ دیگر است.

در عرض چند روز با شتاب گسترش سرایت بسیاری از بزرگترین سینمای زنجیره ای اعلام کرد آنها قصد تاریک به مدت شش تا 12 هفته و استودیوهای بزرگ به تعویق افتاد منتشر شده از tentpole فیلم هایی مانند “بیوه سیاه” و “یک محل آرام بخش دوم.” این معلوم نیست چه چیزی در انتظار این تئاتر که آنها مجددا از بی سابقه قرنطينه و چگونه شدید اقتصادی تلفات از توقف کار خواهد بود.

“شده است وجود دارد هرگز یک وضعیت شبیه به این می گوید:” اریک هندلر یک تحلیلگر با MKM همکاران. “ترس از ناشناخته است هرگز یک چیز خوب برای قیمت سهام. ما را به بازگشت به حالت عادی در برخی از نقطه, اما همانطور که ما سوار این خارج وجود دارد برای رفتن به کوتاه مدت درد است.”

این همان فریاد “آتش” در شلوغ تئاتر اما کلمات “کوروناویروس” و “اجتماعی فاصله” ترسناک به اندازه کافی برای ارسال به نمایشگاه سرمایه گذاران stampeding برای خروجی. آنها در حال تخلیه سینما سهام به عنوان صدها نفر از سالن های موقت, از, استودیو شروع به جریان فیلم جدید منتشر شده به طور مستقیم به مصرف کنندگان و اقتصاد ایالات متحده hurtles به سمت رکود است. اگر سینما بسته باقی می ماند برای چند ماه است که دیده می شود به عنوان یک امکان واقعی — سپس نمایشگاه صنعت به عنوان ما می دانیم آن است که “واقعا در خطر می گوید:” Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر مایکل پچر.

سرمایه گذاران موافقم. در نیمه اول ماه مارس این شرکت که کنترل شمال امریکا پنج تا از بزرگترین تئاتر زنجیر از دست داده و بیش از نیمی از ارزش خود را در بازار. AMC سرگرمی قیمت سهام کاهش یافت و 58 درصد است. Cineworld — که صاحب Regal Cinemas و موافقت کرده است که برای خرید کانادا Cineplex — کاهش یافت و نزدیک به 76 درصد است. Cinemark کاهش 68%. Cineplex با فروش آن به Cineworld دیده می شود در معرض خطر کاهش یافت 72 درصد. و مارکوس Corp. از دست داد 58 درصد است.

شرکت های دیگر به نمایشگاه مشابه دچار ضرر و زیان است. Imax کاهش یافته است 41% و سینما, آگهی فروشنده National CineMedia کاهش 60%. آخرین هفته تئاتر صاحبان خواسته دولت فدرال برای یک بسته کمک مالی که شامل ضمانت وام و مالیات که به گفته آنها اجازه می دهد آنها را به ماندن حلال. به عنوان از مطبوعات زمان معلوم بود که آیا محرک لایحه که در حال بحث در کنگره را شامل همه چیز این نمایشگاه جامعه است که به دنبال.

به عنوان آنها را وارد قلمرو ناشناخته مدیران خواهش کنم برای صبر و شکیبایی است. “بدون شک ما را به طرف دیگر می گوید:” جیم Orr, رئيس جمهور از داخلی تئاتر برای توزیع جهانی تصاویر. “چه مدت است که همه از این ماندگار? هیچ کس نمی داند.”

تئاتر صاحبان این باور است که پس از دو سال کاهش گیشه فروش کسب و کار خواهد شد به حالت عادی بازگشت و آنها را ببینید یک رکورد در سال 2021 به عنوان هالیوود منتشر کامیون از حق رای دادن دنباله. مسافت شامل چهار فیلم از مارول جهان — “شانگ چی و افسانه ده حلقه” “دکتر عجیب و غریب در چندجهانی از جنون” “مرد عنکبوتی 3” و “ثور: عشق و رعد و برق” — به عنوان به خوبی به عنوان “جهان ژوراسیک: Dominion,” “بتمن” “ماموریت: غیر ممکن 7,” “نگهبانان کهکشان Vol. 3” و “آواتار 2.”

“هنگامی که 2021 دفتر جعبه در نهایت گزارش شده است به اعتقاد ما آن خواهد بود که افراد بدبین و naysayers که تبدیل شده اند به اشتباه” AMC رئیس آدم آرن به گفته تحلیلگران در ماه فوریه قبل از او و دیگران به حال نزدیک به تئاتر.

دارای خواهم که نه سالخورده هست. به دلیل تعطیلی چند فیلم مانند “F9” و “عوامل: ظهور Gru” شده اند را به عقب رانده و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد. در نتیجه این سه ماهه را ببینید از دست دادن صدها میلیون دلار در فروش بلیط. این امکان وجود دارد که میزان عفونت نمی خواهد که به اوج خود رسید زمانی که تابستان فیلم فصل لگد کردن غرفه داران مجبور به نشستن یکی از پرسود ترین زمان از سال است.

“این سال را به دفتر جعبه در حال رفتن به مانند بزرگترین ستاره شما تا کنون دیده می شود می گوید:” جف باک یک تحلیلگر با غرفه روابط. “شما هرگز قادر خواهید بود به مقایسه سال 2020 به هر سال دیگر و آن را معنی کنید. آن را برای رفتن به یک از دست داده سال است. آن را فقط نمی خواهد وجود دارد.”

بسیاری از سرمایه گذاران شک آن زمان است که در صنعت ، برخی از بزرگترین شرکت ها در حال لود شده با بدهی پس از سال ها از استقراض برای تامین مالی خرید و سرمایه گذاری در بهبود قبیل تاشو صندلی. سهام خود را می تواند تبدیل به بی ارزش اگر آنها نمی تواند خود را پرداخت بهره و باید به فایل برای ورشکستگی حمایت می کند. چند نمایشگاه شرکت شوکه شده بودند توسط صنعت رکود قبل از شروع coronavirus. بالا پایان فیلم-و-زنجیره غذایی iPic; صنعت بزرگترین سازنده تاشو صندلی VIP سینما منابع; و میانه زنجیره ای Goodrich کیفیت تئاتر برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت بیش از 12 ماه گذشته. LightShed همکاران تحلیلگر ریچارد خاش پیش بینی کرد که بیشتر ورشکستگی “خواهد بود اجتناب ناپذیر برای بسیاری از صنایع.”

همه چشم ها در AMC بزرگترین نمایشگاه شرکت می باشد. معیار Co. تحلیلگر Mike Hickey می گوید که او “به طور فزاینده ای نگران” در مورد توانایی خود را برای رسیدگی به $4.9 میلیارد دلار بدهی در آن کتاب در پایان 2019.

زنجیره ای کنترل شده توسط چین دالیان واندا گروه ممکن است عدم “انعطاف پذیری مالی برای پوشش طولانی تر از حد پیش بینی شده کاهش سرعت و یا بالقوه برای تعطیلی کامل آن تئاتر شبکه” هیکی (Hickey) گفت: این ماه به عنوان او کاهش داد AMC سهام به “نگه دارد.” این شرکت دارای چندین مکان در شهرهایی مانند نیویورک و لس آنجلس که در آن اجاره به شدت بالا است. تحلیلگران انتظار دارند که این شرکت سعی خواهد کرد برای مذاکره با صاحبخانه آن را به عنوان hustles برای پیدا کردن راه هایی برای صرفه جویی در بالای سر.

مایکل Buckner برای انواع

قبل از این ویروس طرح میتوانست زندگی آمریکایی آرون گفت: “تنها اولویت” کاهش بدهی. او قصد دارد برای کاهش 2020 هزینه های سرمایه ای به میزان 135 میلیون دلار. او همچنین قطعه قطعه این شرکت سود خود را از 20¢ سهم به 3¢ تا حدودی منتسب به یک اصطلاح در یکی استقراض توافق که مجازات AMC اگر آن را نمی کاهش مبلغ سرمایه گذاری برای 10 دقیقه یا کمتر توسط اواسط ماه سپتامبر سال 2020 است.

به تاکید خوش بینی خود را آرن و دیگر AMC مدیران در ماه فوریه در زمان 15% کاهش پرداخت برای سه سال آینده در بازگشت به گزینه های که شروع به پرداخت زمانی که قیمت سهام بیش از 12 $به اشتراک بگذارید.

“من فقط با قرار دادن پول خود را که در آن دهان من است” آرون گفت: Feb. 27 پس از AMC در قیمت سهام که معامله شده در حدود 17 دلار سهم کمتر از یک سال پیش بسته در $6.09. سهام بسته شده در مارس 20 $3.19.

در ضمن Cineworld قصد دارد به قرض 2.3 میلیارد دلار به صندوق های اخیر آن معامله برای خرید Cineplex کانادا بزرگترین زنجیره ای. که می افزاید: به $3.5 میلیارد بدهی هنوز هم در آن کتاب از سال 2018 خرید شاهوار سرگرمی ، با توجه به نامشخص تاثیر coronavirus داشتن در توزیع صنعت است که می تواند در معرض خطر است.

“این را به سختی می شود به مدیریت می گوید:” هندلر. “است Cineworld واقعا می خواهید برای رفتن عمیق تر در بدهی به آن را خرید ؟ آیا آنها می خواهم که بیشتر هزینه رفتن در زمانی که هیچ درآمد آینده” ؟

Cineworld گفت: هفته گذشته که آن هم قصد دارد برای کاهش هزینه ها — و باید آب و طوفان مگر اینکه تئاتر باید برای بیش از دو ماه است. اگر که اتفاق می افتد به آن اضافه شده و سپس “وجود دارد که خطر نقض این گروه مالی پيمان [با وام دهندگان] مگر اینکه چشم پوشی توافق
رسیده است.”

صاحبان بسیاری از کوچک به متوسط مدارهای نیز در حال زور زدن در برابر کوتاه قلاده.

“من خواسته ام من دو صاحبخانه:” من نه پیشنهاد به پرداخت اجاره. اما اگر من در جام جم می توانم به تعویق انداختن آن؟” می گوید علامت o’meara که صاحب دانشگاه مرکز تئاتر و سینما هنر تئاتر در Fairfax County, Va. “نه یک پاسخ داده نشده است. من اجاره بالا در هر دو مکان. من واقعا خوش شانس; من تا به حال مردم اهدای پول به من باز بماند. اما در برخی از نقطه من می توانم.”

کارکنان را در میان برای اولین بار به رنج می برند.

“ما می توانیم قطع حقوق و دستمزد به حدی می گوید:” جف لوگان که صاحب لوگان لوکس تئاتر سه محل های زنجیره ای در داکوتای جنوبی که پدرش آغاز شده و در سال 1933. “شما فروش بلیط در پایه امتیاز بنابراین شما نمی نیاز به یک فرد جداگانه در دفتر جعبه را. این ایده آل نیست. اما اگر حجم پایین شما می توانید دور با یک یا دو نفر آن را انجام می دهند.”

این درد می تواند حاد.

“من یک مقدار زیادی از بچه ها اینجا کار که زندگی در یک بند کفش و من نمی توانم پرداخت که خوب” o’meara می گوید. “آنها نمی توانیم به از دست دادن بیش از یک یا دو نوبت در هفته و من نمی دانم چه باید بکنید. … این واقعا ترسناک است. ما در حال تلاش برای مقابله بهترین ما می توانیم.”

بسیاری از این کارکنان ساعتی و اخراج شده اند و یا furloughed به عنوان تئاتر شاتر ترک آنها را بدون درآمد. جوئل والنتین 24 ساله کارمند در Alamo Drafthouse در یانکرز, n. y. شد و گفت که او خواهد بود اجازه دهید یک ساعت قبل از تغییر او قرار بود برای شروع در مارس 13. او با توجه به Google doc ترسیم مراحل درخواست برای بیکاری و اطلاعات در مورد گرفتن بیمه درمانی از طریق کبرا.

“آن را استرس زا می گوید:” والنتین. “آنها می گویند کار من خواهد بود وجود دارد زمانی که آنها بازگشایی, اما چه کسی می داند که این خواهد بود.”

تئاتر پدیدار خواهد شد از اورژانس خطرناکی تضعیف شده است.

با سینما به طور موقت تیره, استودیو احساس جسارت برای تست چقدر مصرف کنندگان پرداخت خواهد شد به اجاره و تماشای نسخه های جدید در صفحه اصلی — تجاوز در 90 روز پنجره زمانی که نمایشگاه زنجیر اصرار آنها نیاز به فیلم به طور انحصاری است.

هفته گذشته تصاویر جهانی گفت: آن را اجاره دریم انیمیشن “ترول تور جهانی” به خانه بینندگان برای حدود 20 دلار برای یک نمایش آغاز آوریل 10 — همان روز آن را قرار است به آمار تئاتر. این استودیو در مورد به ارائه همان صفحه اصلی مشاهده فرصت برای “مرد نامرئی,” “شکار” و “اما” اگر چه هر است که هنوز هم در تئاتر.

شرکت کنندگان باید گفت که فروش خود را رنج می برند — و فیلم های خود را از دست مهر — اگر مصرف کنندگان می دانستند که آنها می توانند به تماشای فیلم های فعلی در خانه. به همین دلیل بزرگترین زنجیره های حفر شده در پاشنه خود را در سال گذشته زمانی که Netflix به دنبال یک تئاتر پنجره برای مارتین اسکورسیزی “در ایرلندی.” فیلم در ظاهر فقط چند ده مستقل سالن.

“ما به مقابله [با studios] … اما ما باید به یک پنجره” گرگوری مارکوس مدیر عامل شرکت مارکوس Corp. — که صاحب چهارمین داخلی تئاتر مدار — گفت: سرمایه گذاران در ماه فوریه است. “اگر آنها کوتاه شدن پنجره آنها تنزل ارزش از آنجا که ما در یک نبرد در برابر نیمکت.”

مارکوس و نمایشگاه همگروهی کمی اهرم برای هم بودن.

تئاتر صاحبان “نمی تواند تهدید به نشان دادن یک فیلم در تئاتر” چرا که “شرکت کنندگان قابل نمایش هر فیلم در حال حاضر” LightShed شرکای سبز می گوید.

او اضافه می کند که 90 روز پنجره “هرگز مصرف کننده متمرکز شده است; همیشه در مورد کسب و کار. جهانی ساخت محتوای بیشتر به راحتی در دسترس قرار دادن مصرف کنندگان برای اولین بار در سال 2020 — فقط سعی کنید توضیح 90 روز تئاتر پنجره مفهوم به یک هزاره, اجازه دهید به تنهایی یک ژنرال زر.”

اگر studios ببینید که اعداد کار برای اوایل صفحه اصلی مشاهده و مصرف کنندگان تبدیل به عادت کرده اند به تماشای فیلم جدید در اتاق نشیمن خود را و سپس آن را “می ایستد به بازنویسی استودیو کسب و کار دینامیک” ولز فارگو اوراق بهادار’ استیون کیهیل می گوید.

جهانی و برادران وارنر را به ویژه انگیزه های قوی برای شکستن 90 روز پنجره. پدر و مادر خود شرکت Comcast و AT&T بیشتر از پول خود را از مشترکین که می خواهید محتوا برای تلویزیون ها و دستگاه های تلفن همراه.

این استودیو ممکن است وسوسه به شکستن پنجره به منظور ارائه برخی از جذاب ترین تولیدات خود را در حال ظهور جریان سیستم عامل از جمله دیزنی به علاوه HBO حداکثر و طاووس. برخی از ناظران صنعت بر این باورند که جهانی حرکت برای کوتاه کردن پنجره نیز می تواند تغییر راه مصرف کنندگان فکر می کنم در مورد صفحه نمایش بزرگ را تجربه کنند.

“شما بینندگان عادت به تماشای فیلم در خانه را قبل از آن که رفتن به تغییر دهید, روانشناسی متوسط طرفداران می گوید:” Hal وگل جانباز رسانه های تحلیلگر. “من نمی گویم آنها هرگز به جویدن پاپ کورن و تماشای فیلم در این سینما دوباره, اما نشانی از آن همه چیز را تغییر دهید.”

تحلیلگران می گویند جریان خدمات شروع به خوردن به moviegoing قبل از کرونا ویروس-هرج و مرج است. و اگر چه کمی وجود دارد شواهد تجربی از یک اتصال است که ممکن است تغییر کند. “وجود دارد رفتن به تاثیر از جریان در moviegoing,” MoffettNathanson تحقیقات رابرت فیشمن می گوید. “باز سوال این است که: هنگامی که؟”

هنگامی که شما اضافه کردن آن همه “من نمی بینم هر درخشان پوشش نقره ای به مردم می خواهید برای سرمایه گذاری در این گروه در هر زمان به زودی” Riley B. FBR تحلیلگر اریک خطابه می گوید. “شما هرگز نمی دانم چرا کسی نمی رفتن به دیدن یک فیلم. بنابراین مردم همیشه فرض آن چیزی سیستمیک است که نگه داشتن آنها را دور.”

نمایشگاه خریداران می گویند که این یک ایده بد به شرط در برابر یک صنعت است که جان سالم به در برد بسیار اجتماعی و تحول سیاسی. طرفداران فیلم را “نشان داد در وقت و زمان دوباره تمایل به تجربه سحر و جادو و شگفتی بزرگتر-از-زندگی همهجانبه تجربه سینمایی است که تنها می تواند اتفاق می افتد در سالن تاریک در میان هموطنان علاقمندان به سینما شیفته در روی صفحه نمایش عمل” Cinemark مدیر عامل علامت Zoradi گفت: سرمایه گذاران در ماه فوریه است.

اگر او راست و فروش pick up و سپس شرکت خود و دیگران به خوبی می چرخاند به نفع آنها به عنوان کاهش هزینه های خود را.

“2017-18 بود و در اوج” برای هزینه های سرمایه خطابه می گوید. “را به عنوان شما را به سال آینده با جعبه دفتر بالا رفتن و [هزینه های سرمایه] going down, رایگان جریان وجوه نقد باید افزایش مادی.”

چرا وال استریت جادوگران استفاده از نمایشگاه را افسرده قیمت سهام و خرید آنها را در حالی که آنها ارزان است ؟

وجود دارد, قطع, ملی, Assn. تئاتر صاحبان اجرایی پاتریک زاهدان گفت: در اوایل ماه مارس به دلیل گزارش هفتگی در مورد جعبه دفتر فروش ارائه صنعت ناظران با “تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی” که تحریف تصویر بزرگ.

“در طول زمان این را اضافه کنید به هر چیزی” او می گوید. “اصول تغییر نکرده است. این محصول محور. تقریبا به همان تعداد از مردم رفته اند به فیلم سال و سال برای دهه گذشته است. و جعبه دفتر درآمد در حال افزایش است و امتیازی درآمد
در حال افزایش است.”

کورکوران می گوید روزنامه نگاران که پوشش نمایشگاه به اشتراک گذاشتن برخی از سرزنش hyping مشکلات آن است.

“شما مردم نوشتن [در روزنامه ها و مجلات] در مورد صنعت ما که عمیقا تحت تاثیر قرار دیجیتال اختلال,” او می گوید. “اما آن را به اتفاق می افتد در صنعت ما است.”

نمایشگاه بولز نیز رد این ایده است که یک معامله بزرگ از طرفداران فیلم را خرید کمتری بلیط به ماندن در خانه و تماشای عرضه در Netflix و دیگر خدمات جریان.

که “بدگمانی های برگزار شده توسط یک دسته از کودن,” Wedbush اوراق بهادار’ پچر گفت: قبل از coronavirus بحران است.

در واقع اواخر سال 2019 ناتو-راه اندازی نظرسنجی توسط شرکت مشاوره ای را کمی اقتصاد و آمار گروه دریافتند که افرادی که بازدید از تئاتر اغلب نیز تمایل به فعال ترین streamers.

اما صبر کنید. آیا افراد جوان عشق جریان — و نفرت صرف ساعت در یک محل که در آن آنها مجاز به متن ؟

“این در واقع فقط مخالف” کورکوران می گوید. “افراد جوان می خواهید تجربه است. آنها نمی خرید همه چیز. آنها رفتن به کافه ها و رستوران ها و رفتن در تعطیلات. آنها می خواهند چیزی جالب و سرگرم کننده است. مشتریان ما بهترین افراد 18 تا 34 ساله و به خصوص 18 تا 24. آنها اغلب به خاطر آنها اجتماعی است. افراد جوان بیرون بروید. مردم در خانه بمانند.”

است که می گویند که تئاتر شده اند تحت تاثیر تلویزیون و جریان. اما گروه تجارت می گوید: تغییر رانده شد studios نه مصرف کنندگان.

تعداد منتشر شده است که ناخالص بین $50 میلیون و 100 میلیون دلار کاهش یافته و 44 درصد به 23 از سال 2004 تا 2019, کورکوران می گوید. بسیاری از کسانی که فیلم ها — از جمله رمانتیک کمدی و شخصیت محور فیلم برای بزرگسالان — در حال حاضر مستقیما به جریان سیستم عامل و کانال های تلویزیون.

که لطمه می زند و تئاتر: به غیر از فیلم های پرفروش اختصاص 172 میلیون پذیرش در سال گذشته را 61 درصد از سال 2004.

ناتو می گوید studios کمک خواهد کرد خود را در جریان خدمات اگر آنها معرفی بیشتر از این فیلم به طور انحصاری در تئاتر به جای ارسال آنها را به طور مستقیم
به صفحه اصلی.

مخاطبان “می خواهم به می دانم که آنها باید چیزی با ارزش وجود دارد,” کورکوران می گوید. “مردم بر روی چیزهایی که آنها می دانند. و تئاتر را فراهم می کند آگاهی و حس کیفیت. … Netflix بکشد این را می داند. به همین دلیل آن را می رود پس از فیلمسازان مانند مارتین اسکورسیزی و به او نشانه آزادی است.”

ممکن است مقید کردن تقاضا برای فیلم هنگامی که سینما بازگشایی, اما جانبازان صنعت بر این باورند که سطح شیب دار تا آهسته خواهد بود. تئاتر تنها در مناطق خاص. به احتمال زیاد آنها را معرفی خواهد کرد تمیز کردن اقدامات احتیاطی و اجتماعی فاصله اقدامات که نیست, اجرا قبل از آنها معلوم متحرک چراغ.

“قصد دارد به چالش برای بازگشایی بازار اما تا زمانی که استودیو و نمایشگاه با هم کار کنند ما فقط نیاز به یک نظم بازار به بازگشایی می گوید:” کریس آرونسون داخلی توزیع جمهور در پارامونت. “شروع می شود که با تنظیم مناسب برنامه انتشار. کسانی که tentpoles خواهد بود آنچه را جلب مردم به تئاتر. کسانی که tentpoles خواهد شد با ارائه یک نقشه راه برای موفقیت است.”

با وجود از دست دادن شغل ياوه سهام و امکان ورشکستگی آرونسون نیست آماده به رول اعتبارات در سینما کسب و کار.

“من فکر می کنم تئاتر زنده خواهد ماند” او می گوید. “این ممکن است تغییر یابد و چشم انداز ممکن است متفاوت باشد. اما آن را برای زنده ماندن.”

که هوا صاف و پوست کنده نمی تحریک وال استریت. در عین حال در یک زمان از صنعت گسترده ضرب وشتم مدیران ممکن است محتوا اگر سرمایه گذاران ماند آرام — و
در صندلی های خود.

ربکا روبین کمک به این گزارش.

دیوید لیبرمن یک دانشیار در دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت رسانه برنامه در مدرسه جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>