می coronavirus آلوده کسی دو بار ؟

صادر شده در: Modified:

تا 10 درصد از coronavirus بیماران خروج تجهیزات پزشکی در ووهان پس از آزمایش منفی برای Covid-19 به نظر می رسد که پس از آن شده است دوباره آلوده با توجه به South China Morning Post. این اولین بار نیست که گزارش شده است از عفونت مجدد. با این حال دانشمندان می گویند که بعید است که این ویروس قابل توجه است دو بار.

تبلیغات

پزشکان در ووهان هستند ژولیده. بهداشت و درمان کارگران در این مرکزی شهر چینی که در آن کروناویروس اولین ظهور را مشاهده موارد مختلفی که در آن بیماران بیمارستان را ترک کرده اند با هیچ ردی باقی مانده از این ویروس در بدن آنها و سپس آزمایش مثبت برای coronavirus بار دوم.

در تمام 10 درصد از coronavirus بیماران به نظر می رسد شده اند “دوباره آلوده” به گفته یکی از بیمارستان و چندین مراکز قرنطینه در ووهان که در آن زندگی روزانه است که به تدریج به حالت عادی بازگشت و پس از چند ماه حبس.

Tongji بیمارستان – که در آن موارد برای اولین بار از Covid-19 شناسایی شد – اعلام کرد که از 147 بيمار فرستاده شده در بازگشت به خانه در عرض یک هفته پنج تست مثبت دوباره; یعنی 3 درصد است. این مورد برای نسبت بالاتری از بیماران در مراکز قرنطینه با این رقم اعم از 5 به 10 درصد است.

هجوم قوانین ویروس شناسی?

این اولین بار نیست که coronavirus به نظر می رسد به آلوده همان فرد دو بار. در پایان ماه فوریه 40-year-old woman آزمایش مثبت ده روز پس از خروج از یک مرکز بهداشت و درمان در شهر اوزاکا پس ظاهرا شده “درمان”. در همان زمان یک مرد چینی از استان جیانگ سو که تا به حال رسما بهبود از coronavirus در بیمارستان بستری شد و سه روز بعد با داشتن آلوده شدن “دوباره”.

این متعدد موارد بالقوه “عفونت مجدد” را ترک کرده اند دانشمندان بهت زده. این موارد به نظر می رسد نشان می دهد که Covid-19 عمل متفاوت از پیشینیان خود سارس و MERS-CoV. این ویروس هرگز آلوده به همان فرد دو بار. هر ویروس است که آیا این امر می تواند هجوم قوانین ویروس شناسی. نیازی به گفتن آن را نیز در برخواهد داشت عمده چالش های بهداشتی.

>> را یک مالاریا مواد مخدر کمک به مبارزه با کروناویروس?

“در طول یک عفونت ویروسی در بدن بیمار ایجاد آنتی بادی است که بسیار خاص به ویروس آلوده آنها و پس از آنها به بهبود این آنتی بادی ها را ناپدید می شوند نیست” گفت: رابین ممکن است یک استاد بیماری های عفونی و مدیر موسسه میکروب شناسی و عفونت در دانشگاه بیرمنگام.

“آنها به خواب زمستانی برود و آماده برای بیدار کردن به عنوان به زودی به عنوان همان پاتوژن تلاش برای آلوده بدن دوباره. این ویژگی از سیستم ایمنی بدن همان است که در برابر تمام ویروس های شناخته شده.”

پژوهش در Covid-19 نشان می دهد که این مکانیسم دفاعی بدن در حال کار است. “داده های ما در حال گرفتن از چین نشان می دهد که بیماران مبتلا توسعه بسیاری از آنتی بادی که به احتمال زیاد به انجام کار خود را در حفاظت از بدن” اضافه شده Olivier تریر virologist در فرانسه تحقیقات موسسه CNRS بین المللی مرکز تحقیقات بیماری های عفونی در لیون.

>> چگونه coronavirus نسبت به آنفلوآنزای اسپانیایی?

“از نقطه نظر علمی” اضافه شده ممکن است “وجود دارد هیچ نشانه ای در این مرحله است که وجود دارد ممکن است عفونت مجدد.”

یکی از ابهامات باقی مانده است برای انجام با زمان که در طی آن آنتی بادی در حال انجام کار خود را به عنوان یک مانع در برابر این بیماری است. “این سلول ها به طور کلی انجام این کار برای یک دوره از چند هفته تا چند ماه – و در مورد دیگر coronaviruses این مصونیت طول می کشد برای یک مدت زمان طولانی” تریر گفت.

سوال در مورد قابلیت اطمینان از آزمون

در آن موارد گزارش شده از “re-عفونت” مردم نگران شده بود آزمایش در روز بعد از ترخیص از بیمارستان که مانع از امکان بی اثر آنتی بادی ایجاد این تصور که آنها تا به حال قرارداد coronavirus برای بار دوم.

بنابراین باید وجود داشته باشد دلیل دیگری است که توضیح می دهد که این پدیده مثبت آزمون در میان بیمارانی که از “بهبود”. این حوادث را “پرسش در مورد اینکه آیا نوکلئیک اسید تست ممکن است قابل اعتماد در تشخیص اثری از این ویروس در برخی از بهبود بیماران”, جنوب چین صبح پست مشاهده می شود.

“این امکان وجود دارد که غلظت ویروس در این افراد بدن بیش از حد پایین تشخیص داده می شود که برای یک دلیل و یا یکی دیگر از این بیماری است دوباره راه اندازی شود” تریر گفت. “واقعیت این است که این افراد به نظر می رسد که آلوده به هیچ کس دیگری تقویت این فرضیه که آنها هنوز هم کمی از این ویروس در سمت چپ بدن خود” ممکن است اضافه شده است.

دیگر پتانسیل توضیح است که این coronavirus بیماران “ممکن است با مشکلات سیستم ایمنی بدن خود را, به طوری که آنها نمی تولید مناسب آنتی بادی”, تریر اشاره کرد.

این یکی از دلایلی است که چرا او استدلال می کند که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است بر روی پاسخ ایمنی به کوروناویروس. “ما فقط شروع به درک چگونه کار می کند,” او گفت:. این کار کمک خواهد کرد بهبود شناسایی در گروه های در معرض خطر و همچنین به عنوان به طور بالقوه باز کردن راههای جدید در جستجو برای درمان موثر و واکسن.

افزایش درک از پاسخ ایمنی نیز می تواند کمک کند اگر این سوال را از تکرار عفونت بازده از طریق یک جهش در ویروس. “اگر پاتوژن تغییرات در چنین راهی است که بدن دیگر به رسمیت می شناسد و آن را ویروس می تواند آلوده کسی دو بار” می گفت. همان چیزی که اتفاق می افتد با آنفولانزا: “مردم نمی تواند به همان گونه دو بار اما آنها می توانید آن را در سال بعد پس از ویروس جهش یافته است کمی” او ادامه داد. Coronaviruses شناخته شده برای تمایل خود را برای جهش – اگر چه در حال حاضر یکی که سرچشمه در ووهان را به جهان توسط طوفان دستخوش نیست هر گونه تغییر.

در حالی که آن را قطعا به نظر می رسد از نظر علمی بعید است این تصور از یک ویروس است که می تواند همان فرد دو بار و آموزنده است. این هشدار در برابر نابینا اعتماد به نفس در آزمایش غربالگری و تاکید بر اهمیت نظارت بر بیماران که به نظر می رسد به درمان می شود.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>