می توانید دریدن نقاب از چین Covid-19 ‘ماسک دیپلماسی’ بنیادی پکن جهانی قدرت گرفتن ؟

این Covid-19 شیوع پیدا چین منحصر به فرد قرار است به صورت جهانی قدرت نرم با شتاب خود را با “ماسک دیپلماسی” تامین تجهیزات پزشکی. اما پس از آن یک قطره ضد پکن سرفصل ها به دنبال یک مهاجم یورش دیپلماتیک هم پاشید دستاوردهای. این مسابقه به صورت جهانی قدرت تسلط در حال حاضر برای grabs.

تبلیغات

در مارس 14, وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian احضار چین سفیر, Lu, استریپتیز, کوتاه, بیش از یک coronavirus جعلی, اخبار, مقاله در سفارت چین سایت. و چند کارشناسان آسیا در کانادا به سختی می تواند شامل خود glee.

کانادایی ها در حال تجربه whiplash سفیر دریاچه ارومیه را دیپلماسی و یا عدم آن در حالی که او در پکن فرستاده در کانادا به دست آورد و به معروفیت ملی برای متهم اتاوا “سیاه و سفید برتری” برای فراخوانی برای آزادی دو کانادا اتباع بازداشت شده در چین در طول Huawei رسوایی سال گذشته است.

در پست جدید خود را به عنوان چین سفیر فرانسه لو بود که در آن دوباره. در بحث سفارت “مقاله” ناشناس چینی دیپلمات ادعا فرانسوی کارکنان مراقبت به حال خود رها سالمندان به مرگ در خانه های سالمندان. آن را نیز متهم به نقل از خبرگزاری فرانسه از با استفاده از یک نژادپرست لکه دار کردن در برابر Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO). هر دو این اتهامات نادرست است.

بنابراین وقتی Le Drian احضار دریاچه ارومیه کارشناسان کانادا در توییتر بودند کاملا نظارت بر تحولات در پاریس.

“به عنوان کانادایی ما هر دو را از دست ندهید و همین حالا Lu, استریپتیز, کوتاه چین بی ادب و بسیار undiplomatic ایران به اتاوا قبل از او اعزام به پاریس. برای ما او کاملی که همه چیز اشتباه است با CCP” گفت: J. Michale کول از مک دونالد-Laurier, موسسه با اشاره به حزب کمونیست چین.

فرانسه پانسمان شده بود هفته در ساخت. “سفارت در پاریس شده بود قرار دادن این نوع از ابلاغیه مقالات و نقل قول شد که وحشتناک کلاسیک تبلیغات دروغ و توهین های مورد نیاز [رئیس جمهور] Xi Jinping, دیپلمات ها در ‘روح مبارزه’,” گفت: “دوریان Malovic آسیا سردبیر, فرانسوی, روزانه, La Croix و نویسنده چندین کتاب در چین است.

“این البته در حساب توییتر” او ادامه داد. “در حالی که توییتر ممنوع در چین آنچه ممنوع است در داخل چین است که خارج از استفاده می شود برای مقابله با انتقاد از پکن دست زدن به Covid-19 شیوع گفت:” دوریان Malovic آسیا سردبیر, فرانسوی, روزانه, La Croix و نویسنده چندین کتاب در چین است.

اما وزارت خارجه فرانسه احضار کمی به توقف پکن دیپلماتیک و توهین آمیز است. یک هفته بعد وزارت کشور آلمان گفت: چینی دیپلمات نزدیک شدن به حال مقامات آلمانی به آنها را تشویق به اظهارات مثبت در پکن را از دست داده و coronavirus بحران است.

سیاست “تشویق” پیام های مثبت دولت در کنترل رسانه های اجتماعی کار کرده در داخل چین است. اما پکن شده است قادر به کنترل بین المللی روایت در میان نصب مطالبات به صورت مستقل بین المللی رسیدگی به ریشه های ویروس و سوالات بیش از چین را از دست داده و وقوع.

جزر و مد از نظر تغییر فقط به عنوان چین “ماسک دیپلماسی” – ارسال planeloads از تجهیزات پزشکی به آمار کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه بود.

“چین فکر آن بیرون آمدن در بالا از بحران با ارسال هواپیماهای با ماسک و تجهیزات پزشکی. پکن فکر آن می تواند از مزایای درو از تنها بودن قدرت با قابلیت برای این است. این یک چیز عجیب و غریب است که آن را به جای آن باعث واکنش شدید” گفت: Pierre Haski, جانباز, فرانسوی, روزنامه نگار و دیرین سابق پکن خبرنگار و سردبیر کتاب “خاطرات Ma Yan”.

روزانه قطره ای از مطبوعات بد برای چین از سراسر جهان در حال تبدیل به یک سیل. در آمریکا حزب جمهوریخواه و دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حال مبارزه با بیش از است که “ضعیف تر در چین” با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا مبارزات انتخاباتی “پکن بایدن” تبلیغات به عنوان جو بایدن تیم پاسخ با “مغلوب ساختن پیشی جستن نورد چینی” ripostes. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن اصرار او دیده است شواهدی وجود دارد که Covid-19 سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان اما او از ارائه جزئیات و ما سازمان های اطلاعاتی نیست تا حمایت خود را ادعا می کنند.

خارج از کمربندی عناوین عام در پزشکی چینی کالاهای در حال ریختن از ژاپن و فنلاند و آلمان و بلژیک و اسپانیا و کانادا و هند, به نام چند.

چین در پاسخ به این شکایات – به ویژه از شرق و جنوب کشور – بوده است خشن متهم هند بالا, پزشکی, بدن, برای مثال بودن “غیر مسئولانه” برای مشاوره در برابر استفاده از “معیوب” تست کیت صادر شده از چین. زمانی که نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون خواستار تحقیقات بین المللی به شیوع پکن excoriating ripostes شامل حزب کمونیست تلخیص مقایسه استرالیا به “آدامس گیر تنها از چین کفش”.

شاید شگفت انگیز ترین PR شکست آمده اند از آفریقا یک قاره پکن مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ظرف پتری به آزمون جهانی خود نرم-قدرت گرفتن. در نادر دیپلماتیک گرد و غبار تا دولت های چندین کشور آفریقایی از جمله نیجریه غنا کنیا و اوگاندا – احضار چینی سفیران ماه گذشته برای دریافت رسمی اعتراض به آپارتاید درمان اتباع خود در چین است. گزارش های رسانه ها نیز متمرکز در پکن سکوت در هر آفریقا بدهی زیر Covid-19 نجات اقدامات اعلام شده توسط صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و بانک جهانی.

به عنوان همه گیر شیفت صفحات تکتونیکی از قدرت های جهانی چین در یک نقطه محوری با آن اقتصادی ممکن است – از جمله اندازه بازار و تولید پایه – مربع خاموش در برابر قدرت افکار عمومی.

گوشه های بین المللی انتقادات در چندین جبهه پکن “جرم بهترین شکل دفاع” پاسخ گرفته است هدف در سیستم دموکراتیک دولت با تاکید بر ناکارآمد پاسخ از انتخاب رهبران تقلا برای مقابله با بحران.

اروپا – با آن اختلافات داخلی و مخاطره آمیز به میان موقعیت از تلاش برای مذاکره با ما ممکن است در میان رقابت برای بازارهای جهانی – شناخته شده به عنوان نرم افزاری کوچک برای این حمله است.

پکن دیپلماتیک مبارزات انتخاباتی شده است بی باک به خصوص در فرانسه و آن را ادامه داده است با وجود Le Drian را احضار سفیر چین مقیم کابل. یکی دیگر از مقاله (در فرانسه) ارسال شده در سایت سفارت چین در آوریل 26, مثلا ارائه توضیحات برای “چرا Covid-19 شیوع است به طوری سیاسی”. آنها شامل یک اثر اروپایی در پاسخ به بحران است که در آن ادعا می کند به رهبری “برخی از غربی ها … به بی اعتمادی لیبرال دموکراسی است. در پاسخ به اپیدمی سوسیالیسم با ویژگی های چینی نشان داده است توانایی خود را به تمرکز منابع در خدمات از دستاوردهای بزرگ.”

در آمریکا که در آن مخاطرات بالا هستند و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نامنظم سیاست های دیپلماتیک مین چین سفیر در واشنگتن Cui Tiankai یک مدرسه قدیمی پکن, دیپلمات اتخاذ کرده است, دقت اندازه گیری خط. تعهد کرده است بنابراین کاهش یافته در اروپا و رهبران برای پاسخ دادن به روابط عمومی و کمپین دروغ. حال سؤال این است که آیا آنها مایل به افزایش به چالش و تعادل محبوب تقاضا برای شفافیت در Covid-19 شیوع بیماری از یک طرف و کسب و کار داخلی منافع eyeing چین منابع در طول رکود اقتصادی.

‘گرگ جنگجو’ نمایندگان از پاسخ رئیس جمهور یازدهم تماس

آگاه باشید از این مخاطرات در پست coronavirus عصر پکن است که با تکیه بر آن نسل جدیدی از وحشی دیپلمات لقب “گرگ رزمندگان” پس از 3-D فیلمهای بازیگران بدنساز, محدود, چینی, تکاور که موجب صرفه جویی در مردم خود را با کشتن آمریکایی baddies در آفریقا و آسیای جنوب شرقی با دست برهنه خود را. چین “گرگ جنگجو” دیپلمات های پدید آمده در سال گذشته پس از رئیس جمهور یازدهم با صدور یادداشتی خواستار نمایندگان بیشتری از خود نشان دهد “مبارزه با روح” در جنگ جهانی نفوذ است.

Video screen showing scenes from the movie " Wolf Warrior 2" in Beijing in August 2017.
تصویری روی صفحه نمایش نشان دادن صحنه هایی از فیلم “گرگ جنگجو 2” در پکن در ماه اوت سال 2017. AFP – گرگ بیکر

آلفا نر از بسته ژائو Lijian برش دندان های خود را در پاکستان به عنوان معاون رئیس ماموریت در سفارت در اسلام آباد هنگامی که او درگیر در جنگ لفظی با سابق آمریکا مشاور امنیت ملی سوزان رایس بیش از چین توده حبس از مسلمانان اویغوری.

پس از بازگشت به پکن ژائو شد پاداش با ارتقاء به سخنگوی وزارت امور خارجه که در پست او نگه داشته است تا حمله از جمله یک پیشنهاد که Covid-19 اپیدمی شد آمریکا ارتش جنگ بیولوژیکی اعتصاب در برابر چین است.

55 ساله چینی سفیر فرانسه یکی دیگر از جشن پک عضو. Lu را تهاجمی سابقه در کانادا ارسال شد به خوبی ثابت شده است که در ماه ژوئن سال 2019 در هنگام انتصاب او به عنوان سفیر ایران در فرانسه اعلام کرد که پاریس-بر اساس گزارشگران بدون مرز با صدور بیانیه ای هشدار های دریافتی فرستاده نه به “تلاش برای ارعاب رسانه ای از کشور که در آن او شده است”.

کسب و کار بازنگری عرضه وابستگی

ضد چین واکنش زیر Covid-19 شیوع تمدید فشار بر چین و ایران در فرانسه – اتحادیه اروپا تنها عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد – به شخصیت های دیپلماتیک پنجه.

اما این استراتژی به گفته برخی از کارشناسان به نظر می رسد backfiring.

“این تبلیغات روایت کاملا معکوس برای کشورهای غربی به خصوص در حال حاضر که دنیا می داند که چین دروغ ویروس” توضیح Malovic.

چین مشکلات بی شمار از آن سرکوب آزادی بیان به مشکلات کسب و کار را در یک حزب و دولت به خوبی شناخته شده است. اما خرید اینترنتی از بحران همه گیر است جرقه دوباره بررسی جوانب مثبت و منفی از درگیر شدن با چین در پکن سرکش نظر.

“مردم در حال حاضر می دانستم که در مورد چین مشکل کیفیت. بازرگانان فرانسوی در چین بخش خصوصی شکایت در همه زمان در مورد چگونه آن را دشوار است به انجام کسب و کار وجود دارد. در حال حاضر با معیوب عام آزمون ماسک و هواکش آن را در سراشیبی برای چین و این یک چالش بزرگ برای بازگشت اعتبار” گفت: Malovic.

این بیماری همه گیر را اختلال در زنجیره تامین نیز مجبور کشورها و شرکت ها به بازبینی چین مزیت رقابتی به عنوان یک تولید توپی.

ژاپن و مثلا اختصاص داده شده $2.2 میلیارد دلار از آن بسته محرک اقتصادی برای کمک به تولید کنندگان آن تغییر تولید از چین است. این تصمیم ضربه ای بزرگ برای پکن به چین و ژاپن بزرگترین شریک تجاری در حالی که ژاپن در رتبه سوم در این لیست از چین بالا صادرات مقصد.

مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با پکن در حال حاضر رهبری برخی از کسب و کار بین المللی به ارزیابی مجدد خود را از وابستگی به چین “شرکت فعالانه بازنگری زنجیره تامین خود را یا قانع کننده خود را شرکای چینی به نقل مکان به آسیای جنوب شرقی برای جلوگیری از تعرفه ها و یا انصراف از منابع از چین در مجموع” اشاره به مقاله اخیر در فوربس.

در اروپا coronavirus بحران افزایش ممکن است به صدای تماس برای کمتر وابستگی چین به دلایل امنیتی اشاره کرد اریک Brattberg از موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی و فیلیپ لو Corre از دانشگاه هاروارد کندی مدرسه. “کمیسیون اروپا در حال حاضر با صدور دستورالعمل جدید برای اجرای مشترک اتحادیه اروپا سرمایه گذاری غربالگری چارچوب به طور خاص ذکر حفاظت از بحرانی تازه های پزشکی دارایی. اتحادیه اروپا نیز با احتیاط از تکرار پست 2008 بحران مالی که منجر به فرصت طلب سرمایه گذاری چینی در کلید اروپایی زیرساخت” اشاره کرد Brattberg و لو Corre نوشتن در این دیپلمات.

ووهان آزمایشگاه ‘چینی ابزار

همه گیر شده است همچنین بازیگران ویژه در چینی نقض موافقت نامه های دو جانبه که همکاری کشورها شده اند و تمایلی به افشای ترس یک واکنش از پکن در برابر سرمایه گذاری های خود و اتباع در چین است.

فرانسه و چین همکاری در حداکثر امنیت زیستی در آزمایشگاه در ووهان آمده است تحت خاص موشکافی زیر با ما گزارش های رسانه ها از واشنگتن نگرانی قدمت آن به سال 2018 از ناکافی اقدامات امنیتی در تاسیسات.

در حالی که هیچ شواهد Covid-19 شیوع آمده از این ووهان کلاس 4 پاتوژن (P4) آزمایشگاه, گزارش های رسانه ها را در معرض چین همکاری نقض در این پروژه است. اخیرا در یک گزارش تحقیقی عمومی ایستگاه های رادیویی فرانسه فرهنگ دقیق چگونه یک تیم از 50 دانشمندان فرانسوی که قرار بود برای ارائه به آموزش و تخصص در P4 آزمایشگاهی برای یک دوره پنج ساله با شروع در سال 2017, هرگز آن را به ووهان.

این اتفاق دو سال پس از تاجر میلیاردر آلن Mérieux استعفا داد و به عنوان co-رئیس کمیسیون مشترک نظارت بر پروژه. در 2015 مصاحبه با رادیو فرانسه Mérieux گفت: او را ترک کنید زیرا P4 پروژه تا به حال تبدیل به “یک چینی ابزار – متعلق به آنها را حتی اگر آن را با کمک های فنی از فرانسه”.

پکن بازی اتحادیه اروپا بخش

نقض هرگز متوقف پروژه از اقدام Malovic نشان می دهد با توجه به عدم وحدت و رقابت در میان غربی به ویژه اروپایی برای سرمایه گذاری و مشارکت پروژه های در چین است. “هر سطح بالا تاجر می گوید بله مشکلات بسیاری وجود دارد اما اگر ما آن را انجام نمی یا فروش آن آلمانی ها و یا آمریکایی ها را” توضیح Malovic.

“چین بسیار ماهر در نواختن اختلافات در درون اتحادیه اروپا” او اشاره کرد.

بلوک است که با این حال آگاه از نیاز به وحدت در چین شیوه های تجاری غیر منصفانه. سال گذشته در عمده خروج از بروکسل آرام-آرام در پکن کمیسیون اروپا به نام چین “اقتصادی رقیب در تعقیب رهبری تکنولوژیکی و سیستمیک رقیب ترویج جایگزین مدل از حکومت” در یک استراتژی اتحادیه اروپا جلسه.

در حالی که رم به طور سنتی بیشتر به پکن خشم چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس شده است نصب در ایتالیا. آخرین بحران می تواند یک فرصت دوباره کالیبره کردن آن چین سیاست. “این ویروس یک ضربه بزرگ به چین – چه آنها نمی خواهند به راحتی فرار از این هر آنچه که آنها” Malovic اشاره کرد.

اما چند در حال حاضر به شرط بندی در تکمیل ژئوپولیتیک تعمیرات اساسی فقط رتبهدهی نشده است. “ما باید جواب پس ما انتخابات ریاست جمهوری گفت:” Haski. “اگر تهمت برنده چین در برای سوار سختی. اگر آن را بایدن مسائل تغییر نمی دهد, اما شما ممکن است یک رضایت طرفین و تلاش برای بازگرداندن دو جانبه بحث و گفتگو است که می تواند منتشر بیشتر جنبه ناسیونالیستی از چین و بس.”

این Covid-19 بحران با این وجود به موجب یک “جهانی تغییر نگرش” به چین با توجه به Haski که مشخص می شود توسط “بیشتر سوء ظن و هوشیاری به تمام مسائل است که شناخته شده است برای سال”.

اجتناب از ضد آسیایی, نژاد پرستی

اما کشورهای اروپایی از جمله فرانسه خواهد باید مراقب باشید در مورد پیام خود اشاره کرد Haski. “وجود دارد یک جامعه چینی در فرانسه و هیچ کس می خواهد به ضد آسیایی نژادپرستی در آمریکا گفت:” Haski, با اشاره به افزایش حملات علیه آمریکایی های آسیایی تبار زیر مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از واژه “چینی virus”.

فرانسه به اروپا بزرگترین چینی مهاجر – تخمین زده می شود در بین 600,000 به 700,000 و شاهد یک موج ضد آسیایی نژادپرستی در ماه مارس زمانی که میزان coronavirus بحران و اتهامات از پوشش شروع به پدیدار شود.

یک روزنامه محلی Le پیک پیکارد به عنوان مثال در مواجهه اعتراض خود التهابی تیتر “Alerte زرد” (Yellow هشدار) مجبور کاغذ به سرعت عذر خواهی. که موجب یک کمپین توسط فرانسوی-آسیایی (از جمله اعضای مهم ویتنامی و کامبوجی diasporas) در سایت های رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ “JeNeSuisPasVirus” (i’m not a virus).

“همه در دولت باید بسیار مراقب باشید در مورد جو در فرانسه. هر کس می خواهد برای جلوگیری از آب و هوا از stigmatisation” گفت: Haski.

چالش برای دولت های اروپایی در ماه آینده خواهد بود برای کالیبره کردن هدفمند و موثر در پاسخ به “گرگ جنگجو” حملات توسط مقامات چینی در حالی که اجتناب از واکنش در برابر آسیایی, گروه های مهاجر در خاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>