می توانید با استفاده از full $1 تریلیون دلار در جنگ قفسه سینه برای شیوع کروناویروس می گوید: صندوق بین المللی پول

توصیف Covid-19 اپیدمی به عنوان یک بحران شبیه هیچ دیگر, صندوق بین المللی پول سر Kristalina Georgieva روز چهارشنبه گفت: بین المللی بدن پیشنهاد به استفاده از تمام آن $1 تریلیون ظرفیت وام دهی به حمایت از کشورهای مبارزه با شیوع.

“این یک بحران شبیه هیچ دیگر است. در حوزه ما در حال حاضر در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

ما در حال تجربه یک 3 درصد انقباض تولید ناخالص داخلی جهانی و 170 کشور در حال رفتن به درآمد سرانه سقوط در مقابل آنچه که ما انتظار می رود سه ماه پیش 160—آنها را به رفتن تا” Georgieva به خبرنگاران گفت: در آغاز بهار سالانه نشست صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در اینجا.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: چرا شهرستانها ممکن است همان باقی می ماند پس از مستند

با در نظر coronavirus بحران نشست بهار برگزار می شود عملا– یکی از اولین در تاریخ صندوق بین المللی پول و بانک جهانی.

برای اولین بار در تاریخ از صندوق بین المللی پول اپيدميولوژيستها در حال ارائه ورودی برای آن پیش بینی های اقتصاد کلان و آنها گفتن صندوق بین المللی پول ممکن است حتی بدتر اگر این ویروس همچنان گرد آن برای دیگر یا اگر واکسن و درمان آهسته به اطراف صندوق بین المللی پول مدیر عامل گفت.

Georgieva گفت که صندوق بین المللی پول پیشنهاد برای استقرار کامل $1 تریلیون ظرفیت وام دهی به حمایت از کشورهای در برخورد با چالش فوق العاده ای این بحران ارائه. همچنین پیشنهاد به کمک اضطراری مالی.

همچنین بخوانید: Covid-19: هند دریافت 500,000 تست آنتی بادی کیت از چین

“ما در آغاز با هدف 50 میلیارد دلار ما در حال حاضر در $100 میلیارد دلار و در یکی کوتاه ماه ماه آوریل هیئت مدیره ما را تایید کرده اند که نیمی از آنچه که در حال حاضر فوق العاده بالا تقاضا برای این منابع 102 کشور برای آن درخواست. در حال حاضر ما پرداخت برای 15 در یک زمان کوتاه ضبط,” او گفت:.

صندوق بین المللی پول نیاز به حفظ ثبات مالی جهانی معماری: FM

هند روز پنجشنبه گفت: صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) باید همچنان نقش مهمی در حفظ ثبات مالی جهانی معماری در زمانی که تمام جهان دست و پنجه نرم کردن با coronovrius بیماری همه گیر.

شرکت در جلسه عمومی از طریق ویدئو کنفرانس وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: به عنوان یک عضو مسئول جامعه جهانی هند ارائه بحرانی دارو به کشورهای دیگر.

او همچنین در مورد صحبت نخست وزیر نارندرا ابتکار ایجاد یک Covid-19 صندوق اضطراری برای سارک منطقه در تصویری-نشست گروه رهبران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر