کانادا بدترین جرم عکسبرداری از فوران مسلح را در حمله به دختر


تورنتو: کانادا بدترین جرم تیراندازی فوران از یک بحث بین مسلح و دوست دختر خود را که جان سالم به در برد حمله پلیس می گویند.

Royal Canadian Mounted Police سرپرست دارن کمپبل گفت: آخر هفته داد و بیداد تیراندازی آغاز شده و با یک حمله توسط مظنون در دوست دختر خود را به پایان رسید و با 22 کشته در جوامع در سراسر شمالی و مرکزی, Nova Scotia.

Mourners place a flag at a memorial in Portapique, Nova Scotia, following the shooting rampage.

عزاداران جای پرچم در یک بنای یادبود در Portapique, Nova Scotia, پس از تیراندازی داد و بیداد.اعتبار:AP

“او موفق به فرار. که به خوبی می توانست کاتالیزور حوادث” کمپبل گفت:.

مقامات نیز تنزیل مشکوک و برنامه ریزی شده برخی از قتل است.

تبلیغات

کمپبل گفت: دختر مخفی شبانه در جنگل از مظنون که شناخته شده است به عنوان 51 ساله گابریل Wortman.

پلیس گفته اند Wortman عمل به تنهایی در این تیراندازی که منجر به کشته شدن 22 نفر در بیش از 16 صحنه های جرم و جنایت در چندین جوامع روستایی

کمپبل گفت: آنها در بر داشت 13 مرده قربانیان در جامعه روستایی از Portapique یک جامعه آرام از 100 ساکنان که در آن شک می کردند ، او گفت: زمانی که پلیس وارد, آنها کشف, یک مرد به ضرب گلوله. مرد گزارش شده او در حال رانندگی بود که کسی در چه شبیه یک ماشین پلیس را به ضرب گلوله. او جان سالم به در برد و به بیمارستان منتقل شد.

آنها چند خانه در آتش از جمله مظنون زمانی که پلیس وارد در جامعه است. کمپبل گفت: مظنون به حال یک هفت تیر که به دست آورد در کانادا و چندین طولانی barrelled اسلحه بودند که به دست آمده در ایالات متحده است. پلیس “چند نفر بودند که مرحوم که برخی از آنها دروغ گفتن در جاده”.

مقامات در ابتدا فکر مظنون ممکن است اقدام به خودکشی شد و در یکی از خانه هایی که در آتش بود, او گفت:.

کمپبل گفت: در حدود 6.30 هستم Wortman را پدید آمده از پنهان شدن در جنگل به نام 911 و به پلیس اطلاعات دقیق در مورد مشکوک از جمله این که او رانندگی ساختگی ماشین پلیس و پلیس.

پلیس بعد شروع به دریافت 911 تماس بیش از 55 کیلومتر دور است. کمپبل گفت: مظنون کشته شدن دو مرد و یک زن او و مجموعه خانه های خود را در آتش است. او می دانست که حداقل دو نفر از آنها.

او سپس با نزدیک شدن به یکی دیگر از اقامت در آن منطقه که در آن او می دانست مردم و در زدم. اما مردم داخل جواب نداد و او را ترک کرد. سرنشینان به نام 911 و تایید مظنون مسلح شد و در حال رانندگی بود چه شبیه یک ماشین پلیس.

او سپس به ضرب گلوله یک زن در خیابان و کشیده اتومبیل و گلوله و کشته شدن مردم کمپبل گفت:.

او بعدها به ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد افسر پلیس در ماشین خود را. افسر موفق به فرار کنند و جان سالم به در برد. کمپبل پس از آن وجود دارد گفت: بر اثر برخورد یک افسر زن پلیس و مسلح را مسخره ماشین پلیس. او به ضرب گلوله کشته و افسر و او در زمان تفنگ و آتش سوزی به ماشین. کمپبل گفت که او نیز کشته شدن یک رهگذر و در زمان SUV خود را.

او سپس سوار به خانه و کشته شدن یک زن او می دانست که قبل از از بین بردن خود را از پلیس و سرقت ماشین خود را. او سپس سوار برای دریافت بنزین بود و به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس که به طور اتفاقی در پمپ بنزین سوختگیری.

مظنون به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در 11.26 در صبح روز یکشنبه حدود 13 دقیقه پس از حملات آغاز شد.

“به نظر می رسد می شود یک دنباله از افرادی که تا به حال مشکلات با آقای Wortman,” کمپبل گفت:.

Royal Canadian Mounted Police investigators search for evidence at one of the shooting scenes.

Royal Canadian Mounted Police محققان جستجو برای شواهد و مدارک در یکی از صحنه های تیراندازی.اعتبار:AP

پلیس گفته اند Wortman انجام خیلی از این حمله صورت مبدل به عنوان یک افسر پلیس در یک وسیله نقلیه مشخص شده به نظر می رسد مانند یک ماشین گشت. کمپبل گفت که او تا به حال چند اتومبیل که پلیس این باور بودند سابق پلیس وسایل نقلیه. او همچنین گفت: شواهد نشان می دهد او به افسران در زمان اما نمی تعامل با آنها.

کمپبل گفت: مظنون تازه دوره نقاهت بود و همچنان به همکاری با پلیس است. او گفت: در آن می توانست خیلی بدتر از حال او به آنها گفت که او رانندگی یک ماشین ساخته شده به مانند یک وسیله نقلیه پلیس.

جان هادسون که تا به حال شناخته شده Wortman حدود 18 سال گفت: Wortman شد و گاهی آشکارا کنترل و حسادت خود را در زمان طولانی ،

“من نمی بینم او را هدف قرار دادن او و یا هر چیزی شبیه به آن” هادسون گفت . “اما من می دانم که آنها جنگیدند.”

هادسون به یاد می آورد اتش حزب حدود 10 سال پیش زمانی که بحث بین دو سمت چپ این زن بیرون از خانه خود را در مناطق روستایی Portapique.

“من با او در تلاش برای گرفتن مسائل خود را از وجود دارد” هادسون گفت. “مردم بوده است نوشیدن … و آن را یک شب دیوانه … و او نمی خواست او را ترک کنند اما او نمی خواهد اجازه دهید او را در خانه.”

هادسون گفت: در یک نقطه Wortman حذف لاستیک از روی خودرو و پرتاب آنها را به خندق برای جلوگیری از ترک. “من رفتم به (لباس) و آنچه او به من گفت:” من نمی خواهم هر کسی در خانه من. اگر شما در خانه من, من فقط به شما گفتن من اسلحه در اینجا.'”

هادسون گفت: همسایه خود شده بود خرید و استفاده از خودروهای پلیس در مزایده.

Wortman که متعلق به یک پروتز و عمل در شهرستان درتموته نزدیکی Halifax, زندگی بخشی در Portapique با توجه به ساکنان. او اطلس پروتز کلینیک بسته شده بود در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تیرباران های دسته جمعی نسبتا نادر در کانادا. کشور بازرسی و نگهداری آن قوانین کنترل اسلحه پس از مارک Lepine شات 14 زنان و خود را به مرگ در مونترال Ecole Polytechnique در سال 1989. قبل از آخر هفته داد و بیداد که تا به حال بوده است کانادا بدترین جرم تیراندازی.

دو سال پیش در روز پنج شنبه یک مرد سوار یک ون همراه مشغول تورنتو پیاده رو و کشته شدن 10 نفر و مجروح شدن 16. مظنون است که در انتظار محاکمه گفت که او انجام حمله در قصاص برای سال های جنسی رد و تمسخر توسط زنان است.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>