کانادا, ایتالیایی ربوده شده در بورکینا فاسو در سال 2018 منتشر شده در مالی

صادر شده در: اصلاح:

یک زن کانادایی و ایتالیایی ربوده شده در بورکینا فاسو در دسامبر 2018 منتشر شده است به سازمان ملل متحد ماموریت صلح بانی در کشور همسایه مالی و به نظر می رسد در سلامت خوب یک ماموریت گفت: در روز شنبه.

تبلیغات

ادیت Blais و لوکا Tacchetto رفت از دست رفته در حالی که سفر از طریق بورکینا فاسو یک کشور که در آن گروه های جهادی با لینک کلیک کنید برای القاعده و گروه دولت اسلامی فعال هستند.

سازمان ملل متحد ماموریت سخنگوی Olivier سالگادو به رویترز گفت که Blais و Tacchetto دریافت کرده بودند توسط نیروهای حافظ صلح در شب جمعه و خواهد بود را به دست مالی مقامات بعد از آن در روز شنبه.

“سازمان ملل متحد آبی کلاه در بر داشت یک شهروند ایتالیایی و یک شهروند کانادایی در نزدیکی کیدال که به گروگان گرفته شده اند و در بورکینا خاک در سال 2018” یک مقام امنیتی از ماموریت سازمان ملل در مالی MINUSMA گفته.

“هر دو خوب هستند. آنها تحت حفاظت از ما. آنها را منتقل به باماکو در روز شنبه و پس از آن خانه پرواز به کشورهای متبوع خود” این مقام امنیتی گفت.

Blais از کبک و شریک زندگی خود را Tacchetto, از, ونیز, ناپدید شد و در اواسط دسامبر سال 2018 در حالی که سفر از طریق غرب کشور آفریقایی است.

این زن و شوهر که هر دو در 30s خود را رانندگی شد با ماشین به اوآگادوگو از Bobo-Dioulasso بیش از 360 کیلومتری غرب پایتخت که اثری از آنها را از دست داده بود با توجه به Blais خانواده.

آنها برنامه ریزی شده بود برای رفتن به توگو به کار بر روی یک بشردوستانه پروژه.

در آوریل 2019 یک بورکینا سخنگوی دولت گفت: دو بوده است ربوده و احتمالا خارج از کشور گرفته شده اما آنها در هر گونه خطر.

معلوم نیست که مسئول ربودن این جفت ارز است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>