کانادا PM ترودو در دو هفته پس از جداسازی همسر تست مثبت برای coronavirus

صادر شده در: Modified:

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را در انزوا به مدت دو هفته پس از همسرش سوفی آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پنج شنبه و شیوع وادار استان انتاریو به شاتر مدارس به حد گسترش یافته است.

تبلیغات

سوفی Gregoire ترودو به تازگی از لندن و با تجربه آنفولانزا مانند علائم پس از او تست شده برای coronavirus دفتر نخست وزیر گفت در روز پنج شنبه. آزمون برگشتم مثبت آن گفت: در شب.

“نخست وزیر است و در سلامتی و بدون علائم است. به عنوان یک اقدام احتیاطی و به دنبال مشاوره از پزشکان او را در انزوا برای یک دوره برنامه ریزی شده از 14 روز” یک بیانیه رسمی گفت. سوفی خواهد بود در قرنطینه به مدت 14 روز.

“نخست وزیر ادامه خواهد داد تا به طور کامل فرض کنیم وظایف خود را خواهد شد و آدرس کانادایی فردا.”

در یک یادداشت شخصی سوفی گفت که او “تجربه ناراحت کننده علائم ویروس” و اضافه کرد که او “خواهد بود دوباره روی پای من به زودی”.

کانادا گزارش 145 مورد جدید از این ویروس سه برابر افزایش از یک هفته پیش. شده است وجود دارد یک مرگ. هفت کانادا از 10 استان را ثبت عفونت.

انتاریو, پرجمعیت ترین استان گزارش شده 17 مورد جدید یک شبه 40% پرش. حاوی ویروس, مقامات دستور داد تمام مدارس به از شنبه تا 5 آوریل.

در سطح جهان بیش از 127,000 مردم آلوده شده است گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی COVID-19.

در یک ضربه به هاکی-وسواس کانادایی لیگ ملی هاکی به حالت تعلیق در آن فصل به دلیل شیوع اگر چه آن گفت: هدف آن بود که از سر بازی “را به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه” بنابراین تیم می تواند در رقابت برای قهرمانی جام استنلی.

با دلار کانادا در چهار سال اخیر در برابر همتای آمریکایی و سهام ياوه بانک مرکزی کانادا اعلام کرد اقدامات لازم برای تزریق نقدینگی به بازار است.

کار از خانه در پنجشنبه ترودو صحبت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نخست وزیر بوریس جانسون, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته و پیوست های ویژه جلسه هیئت دولت در coronavirus توسط گوشی خود گفت: در توییتر.

اقیانوس آرام استان بریتیش کلمبیا در شمال ایالت واشنگتن توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر خارجی از جمله ایالات متحده آمریکا ، واشنگتن یکی از بدترین متاثر متحده است.

هر گونه هشدار است که شامل ایالات متحده است که از نظر سیاسی حساس است و با توجه به این دو کشور 5,525 مایل (8,890-کیلومتر) مرز مشترک و کانادا قریب به اتفاق تکیه بر تجارت دو جانبه.

“این واقعا مهم است … در حال تکامل وضعیت هر دو در ایالات متحده و در سطح جهانی در معرض خطر است برای همه ما” بریتیش کلمبیا استانی افسر ارشد پزشکی بانی هنری به خبرنگاران گفت:.

آلبرتا افسر ارشد پزشکی دینا Hinshaw, ممنوع, تجمع بیش از 250 نفر و لغو تمام رویدادهای بین المللی. Hinshaw نیز دلسرد سفر خارجی است.

کبک که ثبت 13 مورد را ممنوع کرده است تمام داخلی حوادث با بیش از 250 نفر و گفت: مردم از بازگشت از هر کشور خارجی باید خود جدا برای 14 روز. بهداشت و آموزش و پرورش بخش عمومی کارگران که سفر در خارج از کشور مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی.

به طور جداگانه مقامات کانادا لغو جونو جوایز موسیقی کانادا نسخه از گرمی و تورنتو سالانه رژه سنت پاتریک به حالت تعلیق در آمد.

اتاوا متعهد C$1 میلیارد دلار ($723 میلیون دلار) در روز چهارشنبه نسبت به تقویت سیستم بهداشت و درمان و محدود کردن تاثیر این ویروس در حالی که انتاریو در گفت کنار C 100 میلیون دلار در “احتمالی بودجه.”

در روز پنج شنبه, Alberta برتر جیسون کنی گفت: بحران بهداشت عمومی به تنهایی هزینه کشور “به خوبی شمال C$10 میلیارد دلار است.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>