Canara Bank به آمار بازار سهام ارائه 5,000 تومان cr در Q4FY21

بخش دولتی دهنده Canara بانک قصد دارد به آمار بازار سرمایه در سه ماهه چهارم سال مالی جاری (FY21) با سرمایه سهام موضوع تا تومان 5,000 کرور. علاوه بر این, آن را نیز افزایش اضافی ردیف سرمایه من از 1,500 تومان کرور روپیه در هر دوم و سوم FY21. وام دهنده است که افزایش سرمایه به رشد کسب و کار و ساخت بافر برای وام دهنده برای جذب شوک از استرس ناشی از بیماری همه گیر.

L V Prabhkar مدیر عامل و مدیر اجرایی Canara Bank گفت: استاندارد کسب و کار این بانک است که اساسا قوی و ترجیح میدهد به افزایش سرمایه از بازار است. آن را نه به دنبال سهام تزریق از دولت در عین حال اما همیشه آماده به آن را. این بانک در حال حاضر شروع به آماده سازی برای افزایش سرمایه (حقوق صاحبان سهام و AT1 اوراق قرضه).

این بنگلور مبتنی بر قرض دهنده که با هم ادغام شدند سندیکای بانک خود را در آوریل 01, یک تومان 6.5 تریلیون وام کتاب و نسبت کفایت سرمایه (ماشین) از 12.77 درصد با سهام مشترک ردیف من (CET-1) از 8.15 درصد در پایان ماه ژوئن 2020 (Q1Fy21). ماشین بود 12.96 درصد با CET-1 از 8.40 درصد برای ادغام نهاد در افتتاح سال مالی جدید (مارس 2020).

بانک مرکزی هند در ثبات مالی گزارش, گفت:, آن را خواسته است بانک ها به منظور بررسی تاثیر Covid-19 در جنبه های مانند ترازنامه دارایی های با کیفیت و کفایت سرمایه برای FY21. بانکی تنظیم شده است و همچنین توصیه دهندگان به اطمینان حاصل شود که چنین تجزیه و تحلیل همراه با امکان کاهش اقدامات از جمله سرمایه برای اطمینان از بدون وقفه تامین اعتبار به بخش های مختلف اقتصاد است.

ماه گذشته جهانی رتبه آژانس استاندارد و پور (S&P) گفته بود هند بخش عمومی بانک ها خواهد نیاز به سرمایه اضافی تومان 35,000-40,000 کرور در FY21. و محرومیت بانک دولتی هند و چند بزرگ PSBs بیشتر خواهد شد نیاز به تزریق سرمایه از دولت و متعلق به دولت شرکت با توجه به کم ارزش بازار است.

Prabhakar گفت: اعتبار داخلی رشد کرده 5,000 تومان کرور روپیه یا پنج درصد در طول Covid دوره تحت مستند. “رفتن به جلو بانک طرح اعتباری رشد 6 تا 8 درصد در سه ماهه دوم پایان سپتامبر سال 2020 است. ما تماس بگیرید برای سه ماهه چهارم سال بسته به شرایط اقتصادی”.

سیستم بانکی اعتباری بود تا 6.1 درصد در سال در سال تا ژوئن 3, در مقابل 12 درصد از یک سال پیش به عنوان در هر RBI داده است.

Canara Bank to hit market with equity offering of Rs 5,000 cr in Q4FY21

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>