لغو مسیرهای فصل یک مشکل است اما همچنین یک فرصت


در حالی که بازی دریافت اخبار خوب در روز جمعه که NRL و پخش شرکای موافقت کرده بود به راه اندازی مجدد رقابت ما اخبار نه چندان خوب برای ما junior نماینده و باز سن NSW مسابقات جام. آنها لغو شده و در مجموع تا سال آینده.

این نشان دهنده یک مشکل است. آن را نیز نشان دهنده یک فرصت فوق العاده ای را یک ضرورت برای بازی به ایجاد برخی از تغییرات مهم به ما مسیر و برنامه های توسعه آینده است.

این یک مشکل برای بازی چون ما هنوز یک سال تمام از بازیکن توسعه است. آن را نیز یک مشکل برای بچه ها که در این برنامه به دلیل بسیاری را از دست ندهید این فرصت را به شرکت در این نخبگان محدودیت سنی مسابقات.

زیر-16s هارولد ماتیوز تحت 18s SG توپ و تحت 20s نیوجرسی Flegg junior نماینده مسابقات زمان افتخار و نشان دهنده یک بخش حیاتی از مسیر برنامه است که به تولید آینده NRL بازیکنان. بچه ها که در حال تبدیل 16, 18, 20 سال سن در سال 2020 در حال حاضر از دست رفته این فرصت را به بازی در این نخبگان مسابقات.

تبلیغات

نیز وجود دارد که این کشور Rugby League معادل های لری دیلی و اندرو جانز فنجان در زیر 16s و تحت 18s گروه های سنی. این هم از دست داده اند برای فصل 2020. این مسابقات مهم برای کشور کودکان و نوجوانان. این مسابقات نیز بخش عمده ای از رستاخیز تاریخ لیگ راگبی در مناطق کشور. بیشتر در این زمان دیگر به دلیل آن را یک داستان فوق العاده.

در حال حاضر همه این بچه ها خواهد رفت NRL فوتبالیست. این تیم ممکن است بهترین سطح از لیگ راگبی که تا کنون در زندگی خود را. آنها در زمان های خاص برای بازیکنان جوان و خانواده خود را. این فصل از دست داده خواهد شد و یک ناامیدی بزرگ برای بسیاری از مردم است.

The Jersey Flegg Cup is a time-honoured junior representative competition.

نیوجرسی Flegg جام حذفی یک زمان مفتخر junior نماینده رقابت است.اعتبار:NRL عکس

این یک واقعیت مهم است هر چند که این مسابقات باید همیشه تولید اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان که در بازی در NRL.

اول منظور از کسب و کار خواهد بود برای تغییر گروه های سنی رفتن به جلو به طوری که کودکان و نوجوانان که از دست رفته در این فرصت این سال را وادار به بازی در این سطح از رقابت های فصل آینده است.

آن یک فرآیند ساده. ما فقط اضافه کردن یک سال به زمان محدودیت سنی. تاریخ مسابقات در سال آینده باید تحت-17s و تحت 19s جایگزین تحت-16s و تحت 18s.

در این نقطه است که من می خواهم به نشان می دهد ما به کمی بیشتر با تحت-20s و آن را به یک زیر-23s رقابت مانند ما استفاده می شود به چند دهه پیش است. صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در این سال من شده اند در دفاع از این برای برخی از زمان به عنوان یک اقدام مهم در بهبود و توسعه مسیرهای برنامه هایی که در نهایت تولید و اکثریت قریب به اتفاق از آینده NRL بازیکنان.

این می رود بدون گفت که ما همچنان با باز سن NSW رقابت های جام حذفی در شکل فعلی آن است. این تست نهایی زمین برای آن دسته از بازیکنان با پتانسیل بازی در NRL. آن بازیکن برتر رقابت های توسعه در این کشور است. از آن جایی که NRL بازیکنان را به بازی اگر آنها مورد نیاز خود را NRL باشگاه به صورت خاص هر آخر هفته.

من هم با فروتنی نشان می دهد به NRL که اگر آن را هر گونه تمایل به افزایش حجم این رقابت به بازارهای دیگر در سراسر کشور و خارج از کشور به آن نیاز دارد به آن NRL باشگاه سرمایه گذاری به شدت در این مسیر مسابقات برای کمک به بچه ها بیشتر یک فرصت برای توسعه و در نهایت تولید بیشتر NRL-استاندارد بازیکنان.

من مطمئن هستم که اگر حرکت آنها را به یک زیر-23s رقابت – و نه از زیر-20s – در رابطه با باز سن دولت جام, مسابقات, بیش از زمانی که تولید افزایش تعداد NRL استاندارد بازیکنان.

البته آن وجود دارد متوقف نمی شود.

تاریخ لیگ برتر باشگاه های کشور لیگ راگبی باشگاه و در واقع تاریخ لیگ و کشور, لیگ راگبی مسابقات خواهد صدمه زدن به شدت به عنوان یک نتیجه از این دست داده شود. من می خواهم تصور کنید که برخی از باشگاه ها و برخی از مسابقات حتی ممکن است در معرض خطر مرگ در دسترس نباشد. ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد.

تاریخ لیگ و کشور, لیگ راگبی نیروی حیاتی از بازی ما است. همیشه بوده اند. آینده راگبی لیگ بستگی دارد تا حد زیادی در وقت و پول ما سرمایه گذاری در احیای حفظ و حتی ساختمان این مسابقات است.

بسیاری از شما شنیده اید این اصطلاح “مردمی لیگ راگبی”. شما بپرسید 20 مختلف مردم آنچه در اصطلاح به معنی و من به جرات می گویند شما ممکن است دریافت 20 بسیار متفاوت پاسخ.

برای من مردمی راگبی لیگ فقط مانند سطح مردمی از هر ورزشی در این کشور است. آن است که اساسا یک داوطلب که سیستم پایدار است بازی ما برای بیش از 100 سال است. آن جامعه از بزرگسالان دادن وقت خود و شور و شوق برای کمک به ارائه سازمان junior, ورزش برای کودکان در این کشور است. این شامل تفریحی و رقابتی اشکال از ورزش است که بسیار محبوب تبدیل شده اند با مردان و زنان و کودکان در تمام سنین است. آن را گسترش طریق به ارشد و باز سن مسابقات.

مردمی ورزش نمی کند و زنده ماندن بدون عشق و شور و انرژی از داوطلبان. آنها نمی خواهند برای پول یا برای تشکر. آنچه انجام می دهند قدردانی هر چند کوچک به رسمیت شناختن و احترام.

در دنیای شلوغ امروز آن را سخت به یک داوطلب. مردم زمان ضعیف حتی پول ضعیف است. این است که چرا ضروری است که NRL باشگاه به طور فعال درگیر نه تنها در توسعه و نگهداری از کاربر باشگاه های لیگ در منطقه بلکه اتخاذ کشور راگبی لیگ و منطقه ای در مناطق که در آن هیچ فوری NRL باشگاه حضور.

بدون سرمایه گذاری از زمان و انرژی در این مهم مردمی مناطق مشارکت تعداد کاهش خواهد یافت ما را از دست باشگاه ها و مسابقات, و این معنی خواهد بود که کمتر بچه ها را از طریق آمدن به نخبگان ما junior نماینده برنامه است که در نهایت لطمه می زند NRL در دراز مدت است.

در زمان من در پنریته ما سرمایه گذاری به شدت در حال توسعه بازی ها و بازیکنان در غرب سیدنی در تاریخ لیگ راگبی مرزها و همچنین در مناطق غربی در سراسر NSW. من می تواند برای ساعت ها صحبت در مورد این برنامه و کار برجسته Panthers انجام داده است در احیای و ساختمان تاریخ لیگ راگبی در این مناطق حیاتی.

در طول این زمان Panthers آکادمی نیز تولید بیشتر NRL-بازیکنان با کیفیت تر از هر باشگاه دیگری. پلنگ’ top-30 تیم ملی بیشتر بازیکنان ساخته شده است که اولین خود را برای این باشگاه بیش از هر تیم در NRL. وجود دارد بیشتر بازیکنان ساخته شده است که اولین آنها در پنریته بازی با دیگر NRL باشگاه بیش از هر باشگاه دیگری در این رقابت است.

از طریق آموزش و پرورش و رفاه برنامه های Panthers نیز کمک بسیاری از بچه ها در فارغ التحصیلی از مدرسه تکمیل دوره های کارآموزی درآمد عالی آموزش و پرورش, مدارک پیدا کردن شغل و تبدیل شدن به بهتر شهروندان است. اکثریت قریب به اتفاق این کودکان و نوجوانان خواهد بازی هرگز, NRL فوتبال است. این فرصت را به بازی در این نخبگان junior نماینده برنامه ها و بخشی از Panthers راگبی لیگ آکادمی به آنها داده آموزش و پرورش و فرصت ها در زندگی است.

پلنگ آکادمی فوتبال و آموزش و پرورش برنامه های خود را گسترده تر جامعه و برنامه های خیریه آن مدرسه و برنامه های آن در تاریخ لیگ مدیریت بودجه شد به طور کامل توسط پلنگ. آنها سرمایه گذاری میلیون ها دلار در یک سال در توسعه تاریخ و کشور, لیگ راگبی.

این NRL و ARLC reneged چند بار در وعده های آنها ساخته شده است برای حمایت مالی. این NRL و ARLC در واقع درمان Panthers بسیار ضعیف. اما این ناامیدی نیست جلوگیری از پنریته هیئت مدیره از ادامه آن منشور به سرمایه گذاری در توسعه از این بازی است.

من می توانم نوشتن یک کتاب در این موضوع به تنهایی.

پلنگ آکادمی و برنامه های ماهواره ای که اجرا در سراسر پنریته تاریخ لیگ و غربی NSW مناطق شده اند چیزی کمتر از یک موفقیت برجسته. این مدل یک طرح برای آینده از این بازی است. به هر حال من به معنای هرگز به بحث در مورد آن امروز است. من سمت ردیابی.

Prime Minister Malcolm Turnbull opens the Penrith Panthers Rugby League Academy in 2016.

نخست وزیر Malcolm Turnbull باز پنریته Panthers راگبی لیگ آکادمی در سال 2016.اعتبار:Daniel Munoz

بازگشت به نقطه اولیه. بچه ها که باید در بازی در junior نماینده در مسابقات فصل سال 2020 باید از دست ندهید در این لذت بخش و مهم در زندگی خود را. ما همچنین نمی خواهید این تعلیق از بازی به منفی کسانی که باید از این پتانسیل برای رفتن به افتخارات بیشتر است.

بیایید بالا بردن سن صلاحیت برای این نخبگان مسیر مسابقات حداقل برای پنج سال آینده. بچه ها و خانواده خود را خوشحال خواهد کرد. از همه مهمتر آینده ما NRL رقابت ممکن است به خوبی بر آن است.

اقامت امن و سالم به همه. نمی خنثیسازی کار بزرگ شما انجام داده ایم. صبور باشید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>