نامزد از پاکسازی حزب خارج از پاریس شهرداری نژاد بیش از, جنسی نوار کاست اتهامات

صادر شده در: بروز رسانی:

امانوئل پاکسازی نامزد برای پاریس شهردار بنیامین Griveaux خارج از مسابقه بیش از یک درز ویدئو جمعه در یک ضربه برای رئیس جمهور فرانسه را پیش از ماه مارس انتخابات محلی است.

تبلیغات

Griveaux, 41, گفت که او تصمیم گرفتند برای عقب نشینی برای محافظت از خانواده خود پس از یک وب سایت منتشر شده تصویری با پیام خطاب به یک زن بود که گفت که از دولت سابق سخنگوی.
و سپس آن را گسترش رسانه های اجتماعی.

“یک وب سایت و شبکه های اجتماعی راه اندازی کرده اند ننگین حملات مربوط به زندگی خصوصی من. خانواده من سزاوار نیست این. هیچ کس همیشه باید در معرض چنین سوء استفاده” Griveaux گفت: در AFP دفتر مرکزی آن در پاریس است.

“برای بیش از یک سال من و خانواده ام قرار گرفته اند به اظهارات توهین آمیز, دروغ, شایعات, ناشناس حملات وحی از سرقت مکالمات خصوصی و تهدید به مرگ,” او گفت:.

“که اگر این کافی نبود دیروز یک سطح جدید رسیده بود گفت:” Griveaux اضافه کرد او حاضر به افشای خانواده خود را هر بیشتر.

“این است که بیش از حد.”

بلند پروازانه Griveaux در بر داشت کمک کرد جمهوری در حرکت (LREM) اما نظرسنجی های اخیر نشان داد او انتهایی در مقام سوم در پاریس که پاکسازی برنده راحتی در سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری.

پاکسازی شنود گذاشته Griveaux به LREM پاریس نامزد شهرداری باعث شکاف در این حزب که رهبری به رئیس جمهور درخواست رقیب Cedric Villani به کنار.

Villani حاضر راه اندازی خود را خروج از حزب حاکم است.

مدیر کنترل پایتخت خواهد بود یک جایزه بزرگ برای پاکسازی به عنوان او به دنبال تحکیم پایگاه خود را جلوتر از انتظار پیشنهاد انتخاب مجدد در سال 2022.

آن را نیز کمک به جبران خسارات سنگین او انتظار می رود که به صورت در مناطق روستایی که در آن سیاست های خود را ملاقات مقاومت شدید و اخراج کردن زرد “جلیقه” جنبش اعتراضی.

یکی از پاکسازی نزدیک سیاسی متحدان Griveaux استعفا داد و به عنوان یک کاربر وزیر و سخنگوی دولت این کشور در ماه مارس سال گذشته برای اجرا به شهردار.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>