نامزدها و فعالان ممنوع از جمع خارج رای گیری مناطق


کوئینزلند نامزدها و فعالان را مانع از تجمع در خارج از مراکز رای دهی در تلاش برای کاهش تعداد افراد در قبل از انتخابات و روز انتخابات غرفه.

وزیر دولت محلی Stirling Hinchliffe گفت: کمیسیون انتخابات کوئینزلند دوم بخشنامه خواهد حداقل رساندن استاتیک تعامل در حالی که قادر می سازد ECQ مقامات به نمایش نامزدها چگونه-به-رای اطلاعات در داخل مراکز رای دهی.

To expedite voting and maximise safety, candidates and their campaigners will be barred from loitering outside polling stations.

برای تسریع در رای گیری و به حداکثر رساندن ایمنی نامزدها و فعالان خواهد بود محروم از loitering خارج از مراکز رای دهی.اعتبار:لوسی سنگ

ECQ اولین بخشنامه در روز پنج شنبه ممنوع توزیع چگونه-به-کارت های رأی دهی.

در اوایل این هفته Redland شورای شهر حذف تمام داوطلبان از قبل از رای گیری غرفه بریزبن در حالی که شورای شهر کاهش تعداد کارگران در آن حضور داشتند.

تبلیغات

آقای Hinchliffe گفت: نیم میلیون Queenslanders در حال حاضر رای خود را در صندوق های رای و بیش از 540,000 حال کاربردی برای پستی رای دادن.

آقای Hinchliffe گفت: رای دهندگان باید با استفاده از تمدید رای گیری اولیه ساعت در بیش از 120 غرفه در سراسر کشور.

“این اولین بار است که در تاریخ Queenslanders خواهد بود قادر به رای دادن در دو شنبه در یک ردیف از جمله نتایج رسمی انتخابات روز شنبه آینده 28 مارس,” او گفت:.

ECQ کمیسر پت Vidgen گفت: این ممنوعیت خواهد اطمینان مردم که رای گیری در یک نظرسنجی غرفه خواهد بود به عنوان سریع که ممکن است.

“در اوایل رای گیری, رای گیری تلفن و تقاضا برای پستی رای به ما می گوید که Queenslanders می خواهند این روند را به پیش بروید” او گفت:.

کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان توصیه ECQ که خطر ابتلا COVID-19 در مرکز رای دهی کم بود.

“مردم خواهد بود غالبا ورود و خروج محیط زیست صرف زمان کمی در استاتیک تماس نزدیک است که باعث کاهش خطر گسترش COVID-19” او گفت:.

“من درک اقدامات پیشنهاد شده توسط کمیسیون انتخابات کوئینزلند به عنوان آنها باید آدرس خطر ابتلا به جامعه انتقال COVID-19 حالی که اجازه می دهد مهم در فرآیندهای انتخاباتی را ادامه دهد.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>