جشنواره کن توضیح می دهد که چرا از آن به تعویق افتاد و به جای لغو جشنواره, تمدید مهلت

در حالی که مانت گمانه زنی در مورد اینکه آیا جشنواره فیلم کن خواهد بود به تعویق افتاد و به اواخر ماه ژوئن برگزار خطاب سوالات متداول مانند چرا این تصمیم به تاخیر رویداد به جای لغو آن است.

در این جشنواره گفت: این نقش کلیدی در اقتصاد جهانی و سینما “زمانی که تصمیم به لغو این رویداد در ماه مه در نظر گرفته شد و هر ذینفعان در این بخش پرسید که (آنها را) به روز نگه داشتن آن در این سال است.”

جشنواره کن گفت: در چند هفته گذشته بسیاری از مردم در صنعت و فراتر از آن را به آنها نشان داد حمایت از “ژاپنی توزیع کنندگان فیلم به جشنواره کن کافه صاحبان.”

“هنگامی که لحظه ای می آید برای ما همه خودمان را پشت در ما پا به استقبال جشنواره را برانگیخت, نشان می دهد, فیلم, باز کردن تئاتر به کل جهان, دیدار هنرمندان و روزنامه نگاران حرفه ای و خوش آمدید کسانی که برای آنها شاهد ایجاد و توزیع و تولید بازگشت به زندگی مهم است این جشنواره باید آماده” برگزارکنندگان جشنواره کن گفت.

کلید نمایندگی های فروش که به نمایندگی از اکثر عناوین در رقابت ارسال کرده اند فیلم های خود را به جشنواره کن’ کمیته انتخاب و در حال برنامه ریزی برای حضور در دو جشنواره و بازار است.

پس از تصمیم گیری است که تعویق خواهد بود و ترجیح داده به لغو کن و سپس انجام یک “سریع و وسیع ملی و بین المللی و مشاوره” برای تعیین زمانی و چگونه صورت می گیرد می تواند همراه با Marché du Film اجرا می شود که در همان تاریخ.

جشنواره کن گفت: “آن است که مقامات دولتی – وزارت بهداشت, وزارت کشور, Alpes-Maritimes منطقه ای قدرت و Cannes شورای شهر — که به چراغ سبز فقط به عنوان آنها مجاز به ما اعلام کند ممکن است تاخیر.”

با توجه به کنفرانس مطبوعاتی اعلام ترکیب که قبلا برنامه ریزی شده در مارس 16, آن را در حال حاضر برگزار می شود در تاریخ بعد “حدود یک ماه قبل از شروع جشنواره, اگر آن را می گیرد در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است.

اگر چه تاریخ از نسخه بعدی هستند تا در هوا اعتباربخشی برنامه های کاربردی باز باقی خواهد ماند و در این تاریخ برای ثبت نام تمدید شده است توسط یک ماه و نیم این جشنواره گفت.

جشنواره نخواهد بود قادر به اعلام تاریخ جدید تا زمانی که آن را می شود به وضوح در زمانی که همه گیر خواهد شد و رسیدن به اوج در فرانسه. “ما تصمیم به انتخاب کردن برای پایان ماه ژوئن به دلیل ما نمی توانیم برنامه ریزی بیشتر و جلوتر از آن” گفت: این جشنواره اضافه کرد که فرانسه و همچنین بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر در مستند.

با توجه به منابع مختلف تاریخ است که در نظر گرفته شده در حال باز کردن در ژوئن 23 و یک مراسم اختتامیه در هر جولای 3 یا 4 جولای. جشنواره کن یک مقصد تعطیلات محبوب می بیند و گردشگری را در جولای 4. هل دادن این جشنواره هر بعد در طول تابستان بالا مشکل ساز خواهد بود.

به سوال “آیا این غیر واقعی فکر می کنم این جشنواره می تواند در سال 2020” سازمان گفت: آنها نمی خواهد رها رویداد امسال تا “شواهد وادار (آن را) به انجام این کار است.” سازمان ذکر نمونه هایی از رویدادهای دیگر مانند دور دوم فرانسه در انتخابات شهرداری ها و تور دو فرانس که برگزار خواهد شد در اواخر ماه ژوئن.

جشنواره کن گفت: اگر آن را به انصراف از آن را “قبول است.” “از آنجا که ما در حال اقدام با تواضع و اختیار تا کنون که بدون از دست دادن بینایی از ملی و بین المللی بهداشت اولویت های ناشی از بحران و نه از دشواری و درد روز در بیمارستان ها برای بیماران و متخصصان سلامت است.”

در نهایت این جشنواره پرداخت ادای احترام به “سه بزرگ فیلمسازی کشور: ایتالیا, اسپانیا و ایران, که شده است به خصوص ضربه با این بیماری همه گیر.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>