جشنواره فیلم کن توطئه های عمده توسعه به VR برنامه

جشنواره کن XR این Marché du Film برنامه اختصاص داده شده به همهجانبه و واقعیت افزوده محتوای تنظیم شده است به گسترش است.

برای نسخه دوم آن کن XR با همکاری tech خالق Positron و Brogent به معرفی فن آوری های جدید VR تئاتر اختصاص داده شده و فضای رقابت است.

در حالی که نگه داشتن آن 700-متر مربع فضای نمایشگاه در زیرزمین کن’ کاخ جشنواره des این برنامه نیز راه اندازی جبهه دوم در پالم بیچ یک کازینو سابق در سمت دیگر Croisette. محل ارائه خواهد شد 1600 متر مربع از فضای نمایشگاه را به عنوان به خوبی به عنوان مناطق پذیرش با بيشماري مشاهده.

“حتی در سال گذشته آن را برای ما روشن است که کاخ زیرزمین نمی خواهد اجازه می دهد تا ما را به طور کامل توسعه XR بخش” جشنواره کن XR سر الی Levasseur می گوید انواع.

“این سخت بود به کوه و پروژه های آن سخت بود برای XR حرفه ای برای ماندن در زیرزمین بدون دیدن خورشید است. محل جدید خواهد شد در یک بار به ما اجازه می دهد به استقبال XR حرفه ای در بیشتر شرایط مطلوب و برای ایجاد یک محیط آنها می خواهند به ماندن در اطراف.”

Levasseur اعتبار جشنواره فیلم ونیز را Lazzaretto Vecchio جزیره یک جزیره کوچک درست کردن لیدو که در آن جشنواره VR برنامه صورت می گیرد – به عنوان یک منبع الهام و اثبات مفهوم است. “ونیز VR جزیره تایید است که شما می تواند وجود داشته باشد کمی دور از بقیه جشنواره,” او توضیح می دهد. “این امر ایجاد یک هویت منحصر به فرد است که به نفع XR جامعه است.”

قابل دسترسی توسط شاتل از کاخ های جدید فضایی را نیز به خانه یک سری از کنفرانس ها و توسعه ویترین و همچنین به عنوان یک چند صندلی تئاتر مجهز به پوزيترون را اختراع ویجر VR صندلی که در حال حرکت کامل سیستم عامل طراحی شده به نمایش گذاشتن سینمایی VR.

کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری شرکت نیز اسپانسر جدید جایزه سینمایی VR به نام پوزيترون رویایی جایزه اهدا می شود به یکی از 10 انتخاب پروژه توسط یک هیئت منصفه از صنعت همسالان. هر دو فرایند ارسال و داوران هنوز هم ادامه دارد.

جشنواره کن XR معرفی شد در سال گذشته به عنوان یک راه برای به همهجانبه و واقعیت افزوده پروژه های اختصاصی خود اسکله در Marché حوزه. به عنوان صنعت خاص که تکامل می یابد, بنابراین بیش از حد خواهد شد جشنواره کن XR.

“این خیلی زود به جایگاه این رویداد در اطراف بازار به دلیل بازار وجود ندارد و در عین حال می گوید:” Levasseur. “و آن حس را ندارد برای باز کردن یک جشنواره جدید و رقابت با دوستان ما برای جهان برای اولین بار چون امروز بازار نیست آزاد به اندازه کافی پروژه های با کیفیت در هر سال (به پشتیبانی از چندین جشنواره).”

در عوض کن XR است موقعیت خود را به عنوان یک شتاب دهنده و توسعه آزمایشگاه برای پروژه های امیدوار کننده است که می تواند شکل بازار در سال به آمده است.

“ما می خواهیم به شناسایی چرا هیچ XR پروژه انتخاب شده است در مقام رقابت در عمده جشنواره” Levasseur توضیح می دهد. “چه موانع? و هنگامی که ما آن ما می توانید شروع به ارائه راه حل برای شکستن این سقف شیشه ای. ما می خواهیم به جایی که می تواند جوجه کشی و یا سرعت بخشیدن به کار می کند که انتخاب خواهد شد در مهمترین جشنواره های بین المللی – جشنواره فیلم کن گنجانده شده است.”

جشنواره کن XR را از 12-17.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>