جشنواره کن’ ریاست جمهوری در هوا به عنوان Pierre Lescure اجرا می شود برای انتخاب مجدد

در حالی که جشنواره فیلم کن است basking در جلال داشتن جهان به نمایش بونگ جون-هو را برنده جایزه اسکار “انگل” همراه با بسیاری دیگر از اسکار رقیب سرنوشت خود در انتخابات ریاست جمهوری است تا در هوا.

Pierre Lescure که در زمان بیش از ژیل ژاکوب در جشنواره کن 2015 به عنوان رئیس جمهور و در حال اجرا برای یک دوره سوم بود که به عنوان یک کفش برای انتخاب مجدد با توجه به سابقه جامد در راس این جشنواره در کنار مدیر هنری تیری Fremaux. اما شایعه شده است چرخش در فرانسه در مورد یکی دیگر از نامزد مرسدس Erra یک رتبه تبلیغات اجرایی که تحت فشار قرار دادند توسط دولت فرانسه با توجه به محلی مجله Paris Match.

Erra که اجرا می شود Havas-متعلق به فرانسه آژانس تبلیغاتی BETC است خارجی به دنیای سینما. اما او ممکن است در نظر گرفته شده برای این سمت توسط وزیر فرهنگ و ارشاد به عنوان او را برجسته مدافع برای تنوع جنسیتی و برابری و دولت گزارش شده است که در حمایت از یک زن به عنوان رئیس جشنواره کن.

چندین بالا مشخصات فیلم مدیران باید به شدت واکنش نشان داد و به شایعه و باید اشاره کرد که دولت فرانسه باید بگویم در این انتخابات که قرار است به کار گرفته شده توسط هیئت مدیره انجمن Française du Festival International du Film, که به ارمغان می آورد با هم مقامات دولتی و صنعت فیلم سازی حرفه ای. این اولین بار است که وزیر فرهنگ و ارشاد در تلاش است برای تحمیل نامزد جشنواره کن شد, انتخابات ریاست جمهوری, با توجه به یک صنعت منبع. یعقوب منصوب شد رئیس جمهور در سال 2001 و باقی مانده در این پست برای 14 سال است.

محبوب ترین ها در انواع

زمان به نظر می رسد عجیب و غریب برای یک تغییر رادیکال از ریاست جمهوری برای جشنواره کن: این جشنواره تا به حال دو موفق نسخه های که در آن راه اندازی بین المللی مشاغل “انگل” نخل طلا برنده است که در ادامه به حرکت شبیه چمچه زنی بهترین عکس جایزه اسکار و سه مجسمه به عنوان به خوبی به عنوان “Once Upon a Time in Hollywood,” “Les Miserables,” “درد و افتخار” و “پرتره ای از یک بانوی جوان در آتش” و سال گذشته “BlacKkKlansman,” “, شهر کفرناحوم” و “Shoplifting.”

Lescure یک رسانه کهنه که co-ایجاد کانال پلاس در سال 1980 و در حال حاضر شرکت میزبان محبوب روزانه مجله تلویزیون تا به شکل یک جامد اواز یا موسیقی دو نفری با Fremaux بیش از شش سال گذشته داده است و او را لازم آزادی به لرزش چیز در این جشنواره با توجه به چند آمار و ارقام صنعت.

تحت Lescure ریاست جمهوری جشنواره کن شد, اولین جشنواره بین المللی فیلم به امضای تعهد برای برابری جنسیتی در سال 2018 است. Lescure نیز یک نیروی محرکه با همکاری Kering و با همکاری سازمان زنان در حرکت ابتکار که آغاز شد در سال 2015 (دو سال قبل از شروع #metoo) و به ارمغان می آورد با هم زن فیلمسازان و میزبان میزگرد و همچنین توزیع دو جایزه.

جلسه هیئت مدیره برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری است که انتظار می رود در چند ماه آینده. Lescure دوم دستور به پایان می رسد در جولای 7, پس از 73 edition.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>