جشنواره کن به جشن وونگ کار وای “در خلق و خوی برای عشق’

در جشنواره فیلم کن به نمایش یک بازسازی از نسخه وونگ کار وای “در خلق و خوی برای عشق” بیست سال پس از آن برای اولین بار به نمایش در Croisette.

این جشنواره را یک صفحه نمایش ترمیم 4K نسخه بی انتها عشق است که ستاره دار, تونی لیونگ Chiu-وای و مگی چونگ. از آن خواهد شد نشان داده شده است به عنوان بخشی از جشنواره کن کلاسیک نوار کناری.

در مارس 2000 اصلی در انتخاب رسمی و در رقابت است. کسب درآمد از دلار هنگ کنگ مبتنی بر ونگ بهترین کارگردان جایزه و لئونگ بهترین بازیگر مرد جایزه است که در سال. این فیلم اشاره کرد به لباس های خیره کننده و رنگارنگ فیلمبرداری نیز برداشت و جایزه برتر فنی کمیسیون.

4K مرمت این فیلم ساخته شده از اصلی منفی بود رهبری معیار و L’Immagine Ritrovata تحت نظارت وانگ. پس از جشنواره ترمیم شده فیلم را لذت بردن از انتخاب تئاتر دوباره منتشر شد, شروع و در تابستان سال 2020 در فرانسه و دیگر سرزمین های بین المللی.

در این جشنواره گفت که این انتظار وانگ برای حضور در جشنواره کن غربالگری.

محبوب ترین ها در انواع

بیشتر به دنبال.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>