می توانید از دست ندهید اوج آوریل-ژوئن فصل با توجه به کروناویروس: صادرکنندگان به مرکز

صنعت بدن را به اتفاق آرا هشدار داد در برابر گسترش این مستند با توجه به کروناویروس با این استدلال که بدون کافی امداد صادرات را به صورت تصاعدی تجمع ضرر و زیان و صرفنظر کردن از سهم بازار به دیگران است.

در سطح ملی صادرکنندگان بدن, نمایندگی محصولات مهندسی پوشاک و الکترونیک در میان دیگران نوشته اند به وزارت بازرگانی بیش از گذشته دو روز.

آنها تاکید واحدهای تولیدی نیاز به سرعت بازگشایی شد به طوری که این مهم آوریل-ژوئن صادرات فصل می تواند انجام شود با استفاده از منابع گفت. “در زمانی که چین راه اندازی مجدد کارخانه ها و مشتاق است برای روشن شدن بیش از حد موجودی صادرات هند باید قادر به انجام برسانند سفارشات خارجی که هنوز لغو شده و یا به تعویق افتاد گفت:” یک مقام ارشد ی کنفدراسیون صنایع هند (CII).

بدنه صنعت حمایت کرده است ایجاد و حفظ قرنطینه مناطق کلیدی را در مناطق صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی برای حفظ تولید می رویم. “این است که زمان اوج برای تجارت جهانی و در حالی که بازارهای داخلی انجام برخی از حفاظت بازارهای جهانی باز هستند برای سلطه با کشورهای دیگر است. هند نمی تواند از دست دادن در آن” گفت: شورای توسعه صادرات مهندسی (EEPC) هند رئیس راوی Sehgal.

محصولات مهندسی حساب برای 25 درصد از هند کالا صادرات است. از 25 بازارهای حسابداری برای بیش از 75 درصد از صادرات مهندسی هند بسیاری از مقاصد اصلی در حالت مستند و یا محدودیت های دقیق از EEPC هند اشاره کرد.

Can't miss peak April-June season due to coronavirus: Exporters to Centre

این شامل سه مقصد — ایالات متحده آمریکا امارات متحده عربی و آلمان — به غیر از انگلستان و بنگلادش و مکزیک و سنگاپور بدن گفت. “مارس محموله تمام شده است مختل شود. خریداران خارج از کشور می تواند متقاعد برگزار شد و برای یک ماه یا بیشتر اما نه فراتر از آن. در مورد هند از تولید برای بازار جهانی در این ماه آن را از خارج از کشور خریدار قصد دارد برای کل سال 2020” Sehgal اضافه شده است. “ما انتظار داریم انقباض در ماه مارس است. با اقتصادهای بزرگ در ادامه به دیدن افزایش شدید تاج موارد تجمعی سقوط در تقاضا خواهد بیش از نشت به مارس باعث بزرگتر انقباض گفت:” آجی Sahai مدیر کل فدراسیون سازمان صادرات هند (FIEO).

با توجه به FIEO بیش از 30 درصد از صادرات سفارشات گیر هستند.

چند گزینه های تامین مالی

با توجه به رتبه بندی سازمان ICRA, پوشاک, صادرات قابل توجهی شاهد تلاطم و گسترده حمل و نقل مجموعه ای برای ضربه زدن اروپایی و بازارهای ایالات متحده به صورت مداوم فصل بهار و تابستان سال 2020 به احتمال زیاد به رنج می برند اصلی شکست. به طور کلی این صنعت مواجه شده است و عمده فشار نقدینگی با چند تامین مالی گزینه های سمت چپ و غرامت از خریداران جمع آوری. به منظور کاهش هزینه واردات کنفدراسیون هند صنعت منسوجات رئیس T Rajkumar پیشنهاد کرده تمام مواد اولیه رنگ و مواد شیمیایی, واسطه, قطعات یدکی و لوازم جانبی بود معاف از وظیفه ضد دامپینگ و اساسی گمرکی.

در نامه ای به نخست وزیر نارندرا شورای توسعه صادرات پوشاک (AEPC) رئیس یک Sakthivel گفت: این صنعت به کارگیری 12.9 میلیون دلار را یک فاجعه اگر دولت بلافاصله اعلام نمی هدفمند اقتصادی بسته است.

“پوشاک صادرات فصلی صنعت و محصولات مشابه برای کالاهای فاسد شدنی هستند زیرا خیاط ساخته شده و طراحی خاص مد-خاص-صادرات و هر گونه لغو این سال ممکن است کم و یا هیچ ارزش نجات در سال آینده,” او اضافه شده است. با توجه به صنعت برآوردها حدود 70 درصد از پوشاک واحد در مارپیچ کوچک و متوسط بخش. هزینه های کار-قالب تک-بزرگترین جزء هزینه محصول در یک نمونه 25-30 درصد در برابر هنجار از 7-8 درصد به صورت کلی صنعت داخلی است.

سفارشات لغو

الکترونیکی انجمن صنایع هند نیز گفت: هند سخت مبارزه صلاحیت در تجارت جهانی خواهد بود در خطر است اگر صادرات قادر به ترک دروازه های کارخانه. “با کمک جامع حمایت دولت سخت افزار و جزء تولید کرده بود به آرامی بالا رفته بیش از سه سال گذشته است. این هیچ راز است که تولید کنندگان چینی در حال انتظار برای کاهش هندی بازیکن به محض دریافت آنها فرصتی برای انجام این کار گفت:” یک مقام ارشد بارگیری. گزارش شده است که نسبتا کوچک بخش هایی که در حال مبارزه با نوسانات نیز در امان نیست لغو. این شامل فرش صادرات به ارزش 2,000 تومان کرور روپیه گیر بودن و چرم صادرات به ارزش 7,600 تومان کرور روپیه است که لغو شده اند. بیش از 15 درصد از سفارشات برگزار شده است بیش از در حالی که تقریبا 55 درصد لغو شده اند در حالیکه در دو ماه گفت K R Vijayan, رئیس, هندی, به پایان رسید, چرم تولید کنندگان و صادرکنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>