‘کاپیتان مارول 2’ اراضی نیا DaCosta به عنوان مدیر

فیلمساز نیا DaCosta مدیر بسیار پیش بینی های ترسناک reimagining از “Candyman,” مستقیم “کاپیتان مارول 2” برای Marvel Studios, انواع تایید کرده است.

DaCosta جایگزین آنا بودن و Ryan Fleck که گروگان 2019 را “کاپیتان مارول” به $426.8 میلیون ناخالص داخلی و $1.13 میلیارد دلار در سراسر جهان. Brie Larson خواهد شد بازگشت به عنوانی قهرمان, همچنین شناخته شده به عنوان Carol Danvers از یک اسکریپت توسط مگان مکدانل یک داستان ویرایشگر در استودیو مارول’ آینده دیزنی به همراه سری “WandaVision.”

DaCosta چهارم و اولین زن سیاه مستقیم به یک استودیو مارول تصویر زیر Boden, Cate Shortland (“بیوه سیاه”) و چوپان ژائو (“Eternals”) بخشی از استودیو مارول’ ادامه داد: فشار به صورت گسترده تر گنجاندن در آن بالا خلاق و موقعیت است.

2019 indie “کمی جنگل” با بازی تسا تامپسون راه اندازی DaCosta حرفه ای, کمک به زمین او از کارگردانی فیلم جدید “Candyman” فیلم برای تهیه کننده و co-نویسنده Jordan Peele. این فیلم در اصل قرار است برای باز کردن در ژوئن اما رانده شده به ماه اکتبر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در ماه ژوئن DaCosta منتشر خیره کننده سایه-پیش نمایش عروسکی از “Candyman” که تأکید چگونه فیلم خود را کشید و از در او عبارت “تقاطع سفید خشونت و درد.”

“کاپیتان مارول 2” کارگردان شد شدت دنبال و بعد حتی دلیل عدم اطمینان در مورد چگونه tentpole محصولات با مانع عمده و عظیم خدمه می تواند در قبل از واکسن COVID-19 جهان است. انواع آموخته است که در میان دیگر مدیران نزدیک برای در نظر گرفتن شد اولیویا وایلد (“Booksmart”) و Jamie Babbit (“اما من پریمیر” “عروسک روسی”).

این فیلم در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 8, 2022.

مهلت اولین گزارش اخبار در مورد DaCosta.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>