اگر چهره شما ثروت خود را و یا اگر شما می خواهم آن را به, سپس شما نیاز به معرفی به لنا Bratschi ملایم و ظریف موسس و استاد استتیشن از Carasoin یک روز اسپا در غرب هالیوود است که با تمرکز بر آوردن یک مشتری ، Bratschi که شد از سوئیس شروع به ساخت “شفا” تزریق با استفاده از مواد تشکیل دهنده از باغ گیاه با مادر بزرگ خود را در سن 8. او می گوید که او “می دانست که پس از این بود که از مسیر خود را.” او فارغ التحصیل از Cidesco, یک, انگلیسی, زیبایی, آکادمی تاسیس در سال 1946. به سادگی یک درجه از Cidesco است مانند در اختیار داشتن یک MBA دانشگاه هاروارد در زیبایی. او در کنار مشهور نیش جوشی, بهترین شناخته شده برای سلامت گورو به پرنسس دایانا و Gwyneth Paltrow. تقریبا از 10 سال پیش او باز Carasoin روز اسپا.

برای یک لیست لنا بخشی از ماهانه یا حتی هفتگی زیبایی رژیم تعمیر و نگهداری. مشتریان مانند صوفیه Vergara از جانبازان هستند. برای Bratschi های فرش قرمز فصل بخشی از یک بزرگتر طرح برنامه ریزی. او به نقل از آن که زمان از سال که مشتریان اغلب در بدترین آنها از پوست چشم انداز با توجه به خشک کن با درجه حرارت تعطیلات احزاب و مطبوعات تورهای سفر و بیشتر.

بر خلاف اکثر aestheticians, Bratschi صورت prognosticator قادر به خواندن صورت مختلف سازه و تشخیص بهترین روش عمل. ترکیبی از کتابچه راهنمای ماشین و تکنیک های کاربردی. Bratschi یک فن از microcurrent دستگاه به دلیل آن را “یک تنبیه برای هر سلول” او می گوید:, و اضافه کرد که “چهره تغییر است و هیچ کس تجویز رژیم است.” او همچنین معتقد است که در اکسیژن درمان به ویژه برای فرش قرمز آماده سازی و به دنبال آن فوق العاده شفا LED نور درمانی درمان است.

محبوب ترین ها در انواع

او مصمم است در مورد روش خلوص مواد تشکیل دهنده او استفاده می کند و سرمایه گذاری در بهترین پوست-درمان ماشین آلات در کسب و کار.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im