Cardi, B, مگان تو نریان Teaming تا برای قریب الوقوع تک, ‘WAP’

Cardi B و مگان تو کیک گوشت گاو استفاده می شود مربوطه خود را در حساب های رسانه های اجتماعی شنبه اعلام مشترک تک “WAP.” هیپ هاپ تیتان نشان داد جمعه تاریخ انتشار برای این آهنگ.

دو نیروگاهی برابر دریافت صورتحساب و عکاسی درمان در یک کاور که تصاویر آنها را به عنوان نزدیک به دوقلوهای همسان, موهای در هم تنیده با یکسان “WAP”مارک گوشواره… و به همان اندازه مقدار جدی از گسترش زبان عمل است.

Cardi ب Instagram عنوان نشان می دهد که لحن جدید است که تنها از او با مگان به عنوان برجسته همکار که ممکن است augur برای یک وعده داده آلبوم جدید. مگان در حال حاضر یک پروژه جدید “Suga” در این سال که منجر به یک در حال حاضر بزرگ همکاری او در سال 2020 “Savage Remix,” با بیانسه به عنوان مهمان او.

نوشت Cardi B: “تک افتادن این جمعه! WAP feat. @theestallion #Wap.” مگان تو نریان پیام به کمتر نشانه ای از صورتحساب: “WAP @iamcardib و دختر بچه, مربی این جمعه!!!”

برای مگان تو Stallion این شانس را مجددا خبر چرخه در بیشتر نشاط بخشی راه پس از ارسال گریان تصویری به Instagram زندگی فقط پنج روز پیش است که در آن او توضیح داد که “بدترین تجربه زندگی من بود.” او در توضیح اینکه در هر دو پا و نیاز به عمل جراحی برای برداشتن گلوله پس از حضور در یک حزب برای تلفن های موبایل جولای 15 با حزب محافظه Lanez.

Cardi ب اولین آلبوم “تهاجم به حریم خصوصی” بیرون آمد و در ژوئن 2018 و گواهی شده سه گانه-پلاتین. پس از آن غیر آلبوم شامل تک آهنگ “من لطفا” همکاری با Bruno Mars که رفت به شماره 1 در hip-hop/R&B و رپ نمودار سال گذشته است. او همچنین ستاره دار در Netflix بکشد سری “ریتم + جریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>