Cardi B وعده برای شروع یک GoFundMe جو عجیب و غریب از Netflix بکشد ‘Tiger King’

Cardi B مانند بسیاری از مردم در جهان است که قلاب در Netflix بکشد “ببر پادشاه است.”

بیش از گذشته چند روز Cardi شده است به tweeting در مورد مدارک سری که شرح داستان عجیب و غریب از جو عجیب و غریب یک باغ وحش خصوصی مالک با صدها نفر از حیوانات عجیب و غریب که به پایان می رسد تا در زندان برای استخدام یک هیتمن را از رقیب باغ وحش اپراتور کارول Baskin. Netflix بکشد سری را پوشش می دهد همه طرف های عجیب و غریب را جنگ صلیبی علیه Baskin و آخرین قسمت برگ بینندگان بدانم که آیا عجیب و غریب راه اندازی شد توسط برخی از سایه شرکای کسب و کار.

عجیب و غریب است که در حال حاضر در خدمت 22 سال حکم زندان برای دو فقره قتل-برای-استخدام و 17 فدرال به اتهام سوء استفاده از حیوانات. اما Cardi به نظر می رسد به این باور است که او قاب.

این برنده جایزه گرمی رپ همچنین متعهد به شروع یک GoFundMe کمپین برای آزادی عجیب و غریب.

Netflix بکشد سری enraptured بسیاری از بینندگان در خانه گیر کرده در قرنطینه و ایده های در مورد چه کسی باید بازی عجیب و غریب, Baskin و دیگر شخصیت های رنگارنگ به زودی فنر در توییتر. Dax Shepard پرتاب کلاه خود را در حلقه بازی عجیب و غریب عریان شباهت قابل توجه به صاحب باغ وحش.

در انواع مختلف را نقد و بررسی ها از سری تلویزیون های منتقد کارولین Framke گفت: “هر قسمت — آیا در مورد جو عجیب و غریب را به آرمان های سیاسی و یا سوء ظن است که Baskin تغذیه به شوهر برای او ببر (واقعا!) — دارای بیش از اندازه کافی مواد سوخت خود را تمام miniseries. و توسط بزرگ “ببر پادشاه” بستگی به جو عجیب و غریب خود را سرگرم کننده فلسفه: بیا برای حیوانات بزرگ, اقامت برای شخصیت کشمکش آنها. برای کسانی که عشق Netflix خاص طعم واقعی جرم و جنایت و docuseries که به شدت بستگی به وحشی شخصیت و اعتیاد آور قدم زدن در جهت حفظ couchbound مخاطبان سرگرم “ببر پادشاه” بدون شک ابتدا خاص خارش است.”

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>