خودروسازان چالش بعدی: گرفتن هند خریداران به خرید EVs

ماهیندرا & ماهیندرا راه اندازی آن e-KUV در قیمت Rs 8.25 لاخ ($11,587) نسبت به آن بعدی تمیزترین گزینه — a mid-range نوع بنزین در Rs 6.5 لاخ — خلاصه بازی چالش قیمت گذاری خودروهای الکتریکی است که می تواند جلب خریداران. یک مدل جهانی مانند هیوندای موتور هند Kona برقی SUV شروع می شود در Rs 2.5 میلیون فروش فقط در حدود 300 واحد در هفت ماه از راه اندازی آن.

بیش از نیمی از خودروهای سواری فروخته شده در هند در سال گذشته هزینه $8,000 یا کمتر با توجه به ed schultz (BNEF). اتومبیل های برقی نمی رسیدن قیمت برابری با اتومبیل های بنزینی تا اوایل 2030s می گوید BNEF.

“توده تصویب اتومبیل های برقی در هند اتفاق نخواهد افتاد مگر اینکه شکاف در صف مقابل قیمت برق و یخ وسایل نقلیه پایین آورده است” گفت: Shantanu Jaiswal رئیس تحقیقات برای هند در BNEF.

به این آدرس هیوندای در حال کار بر روی یک توده-بازار ماشین های الکتریکی برای هند با توجه به Tarun Garg مدیر فروش در هند واحد. این شرکت قصد دارد یک راه اندازی در 2-3 سال, او گفت:.

جدا از قیمت و عدم شارژ زیرساخت ها است که باعث ایجاد طیف اضطراب و به سرعت در حال تکامل فن آوری که به وعده آوردن هزینه وسایل نقلیه پایین است و همچنین نگه داشتن خریداران بالقوه در حاشیه.

“قیمت گذاری EVs در زیر 1 میلیون روپیه در حال رفتن به بسیار دشوار است” Pawan Kumar درک مدیر عامل در ماهیندرا & ماهیندرا در مصاحبه ای گفت:. “قیمت ما انجام داده اند به صورت e-KUV بسیار تهاجمی و دلیل ما انجام داده ایم این است که به پا زدن شروع به سطح شیب دار تا از EVs.”

درک انتظار کاهش همراه قیمت و افزایش تولید محلی به همراه قیمت پایین بیش از 3-5 سال است.

قیمت های پایین تر می تواند درایو حجم فروش و پخش هزینه های ثابت و کاهش قیمت و حتی بیشتر, او گفت:.

خاموش تقاضا

در ضمن, خاموش تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی است که نگه داشتن برخی از خودروسازان در حاشیه.

“در هند مشکل این است که مشتری تقاضا برای EVs است که بزرگ نیست. برای یک شرکت کننده جدید مثل ما آن را رک و پوست کنده معنا ندارد” گفت: منهر Bhat رئیس فروش و بازاریابی در کیا موتورز هند است. “ما به بخش SUV چون بزرگترین تقاضا وجود دارد — که نقطه شیرین برای ما است.”

هند دولت است فشار برای سریع تر تصویب وسایل نقلیه الکتریکی — امید حداقل 15 درصد از تمام وسایل نقلیه در جاده ها خواهد بود الکتریکی در پنج سال 2018 شروع به مقابله با کشنده آلودگی هوا در آن شهرها و محدود کردن انتشار کربن از سوخت های فسیلی است. افزایش ناوگان از جمله وسایل نقلیه نیز دیده می شود که افزایش تقاضا برای برق است که کاهش یافته است به مدت پنج ماه دسامبر به پایان رسید.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر