کارولین فلک سابق ‘عشق جزیره میزبان می میرد در 40

کارولین فلک سابق میزبان انگلستان واقعیت رقابت “عشق جزیره درگذشت. او 40.

“همه در” جزیره عشق ” و ITV است شوکه و غمگین این به شدت غمگین اخبار. کارولین بود خیلی دوست داشتم عضو از ‘Love جزیره’ تیم و ما صادقانه افکار و تسلیت با خانواده و دوستان” و ITV سخنگو گفت: تنوع در بیانیه ای.

انگلیسی ستاره برای اولین بار شروع زندگی حرفه ای اش به عنوان بازیگر در سال 2002 طرح نمایش کمدی “Bo’ Selecta!” و سپس پیوست شبکه ITV به میزبان نشان می دهد مانند “من یک هنرمند مشهور…من از اینجا در حال حاضر!,” “این Xtra Factor” “لحظه به لحظه” و “ویروسی به ضربه بزنید.” در سال 2014 او موفق به کسب 12 فصل بریتیش رقص نشان می دهد “Strictly Come Dancing” با او شریک رقص پاشا Kovalev.

او شروع به میزبانی “جزیره عشق” در سال 2015 و آن spinoff نمایش “عشق جزیره: Aftersun” در سال 2017. او پا را از میزبانی فرفره در اواخر سال 2019 زیر اتهام حمله به سمت او پسر, بازیکن تنیس لوئیس برتون. او جایگزین شد لورا Whitmore.

“جزیره عشق” آلوم مشترک تسلیت خود در رسانه های اجتماعی مانند کهربا Gill که برنده سال گذشته فصل است.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه راحت و امن شما ساخته شده من احساس می کنم در یکی از پایین ترین نرخ از سال 2019. من هیچ کلمه ای. راه این زن پس از نگاه من که او را ندارد. یک روح زیبا. ارسال به دوستان نزدیک و خانواده و همه. او بیش از فقط یک مجری او دوست من در زمان نیاز. با تشکر از شما,” او نوشت: در Instagram داستان.

فصل پنج مسابقه دنی ویلیامز خود نوشت Instagram داستان “من به سادگی نمی خواهم به این باور است که من خواندن. استراحت در صلح کارولین فلک. رفته راه بیش از حد به زودی.”

همکار فصل پنجم مسابقه آنا Vakali دفاع فلک از اینترنت نظر پخش شایعات و جنجال. “وقتی که من بیرون آمد ویلا و ناراحت بود در مورد دیوهای او مرا در آغوش گرفت و گفت: من خوب خواهد بود. او حتی در دفاع از من در زمانی که این فرد گفت: من تند و زننده. این توییت ها و پیام های مانند این است که صدمه دیده است,” او نوشت: در Instagram داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>