کارولین فلک مرگ دهید انگلیس طومار خواستار رسانه ها پرس و جو

یک طومار خواستار دولت انگلیس برای راه اندازی یک تحقیق به انگلیسی, پوشش رسانه ای از چهره های عمومی را به دست آورد 60,000 امضای یک شبه.

مرگ سابق “جزیره عشق” میزبان کارولین فلک, یکی از کشور محبوب ترین شخصیت های تلویزیونی موجب ابتکار عمل که می خواهد دولت برای بررسی مطبوعات زیر “به بدرفتاری از کسانی که در چشم های عمومی از جمله کارولین فلک, (شاهزاده هری) و Meghan Markle, به نام چند.”

“سرفصل آزار و اذیت و محاکمه توسط رسانه ها شده است و آنها باید پاسخگو باشند” می خواند در این طومار که توسط کاربر آنتونی جاشوا و خطاب به الیور Dowden انگلستان به تازگی نصب شده فرهنگ ،

Flack مرده پیدا شد با خودکشی در لندن آپارتمان در فوریه. 15. The 40-year-old استار راه اندازی شد به صورت آزمایشی در 4 مارس سال پس از او بازداشت شد و به اتهام حمله در ماه دسامبر پس از یک اختلاف داخلی با پسر لوئیس برتون. فلک که به نظر می رسد در دادگاه در ماه دسامبر را رد همه اتهامات.

این Change.org دادخواست تعیین شد تا پس از خبر شکست از Flack مرگ در شنبه شب و در زمان انتشار به خوبی در راه خود را برای رسیدن به هدف خود از 75,000 امضا. پس از 10000 امضا دادخواست دریافت پاسخ از سوی دولت و پس از عبور از 100,000 امضا دادخواست در نظر گرفته شده برای بحث در مجلس است.

فلک را دوست برتون است صحبت کردن در مورد Flack مرگ گفت: “قلب شکسته” و اضافه کرد که او “مجاز وجود داشته باشد در این زمان است. من به درخواست و درخواست است.” Flack ممنوع شده است از هر گونه تماس با برتون قبل از محاکمه.

شایعات بریتانیا مانند خورشید هستند که هدفمند برای منفی پوشش فلک در ماه های اخیر و خورشید حذف شده است حداقل یک مقاله در مورد تلویزیون های میزبان. خروجی ارسال شده در اخبار, قطعه ای که به تازگی به عنوان جمعه در مورد روز ولنتاین کارت تمسخر مجری اتهام حمله برتون, اما این مقاله است و دیگر در دسترس بر روی وب سایت خود را.

“کارولین قانون” نیز روند در توییتر در انگلستان با کاربران خواستار یک قانون جدید پیشگیری از libellous پوشش توسط مطبوعات.

یک پرس و جو عمومی شناخته شده به عنوان Leveson پرس و جو راه اندازی شد در سال 2011 در پشت رسوایی شنود مکالمات تلفنی که منجر به سازندگان: از روپرت مرداک متعلق به یکشنبه تلخیص اخبار از جهان است. پرس و جو نگاه به بررسی شیوه و اخلاق در مطبوعات و در نهایت توصیه می شود جدید از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده رسانه های رگولاتور – شکل گیری است که هنوز هم در روند.

نویسنده و ریخت و در Flack یک شبه با “میراندا” و “تماس با ماما” ستاره میراندا شکار های یک پست در توییتر بحث رسانه ها در پاسخگویی.

“یک وضعیت به این معنا نیست مصونیت از احساس و درد و رنج. در واقع بدیهی است که چیزی است که می آید با یک درجه ای از مسئولیت و آسیب پذیری. آن است که در هر شرایطی در جهت منافع عمومی به گزارش کسی است که به دنبال خسته و یا چربی و یا نازک و یا ظروف سرباز یا مسافر یا بیمار” نوشت: هارت.

“واقعیت این است که مرگ او ممکن است تغییر پاسخگویی در روزنامه نگاری و کلمات پشت چرخش و قلدری است. اما من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که در اعماق هیچ کس می خواهد هر کسی که به رنج می برند قطعا به سطح است که آنها ممکن است زندگی خود را.”

انگلستان شدید بررسی رسانه های عمومی آمار و ارقام شده است کاملا دنبال کرد و مورد بحث در ماه های اخیر زیر Meghan Markle طرح دعوی در دادگاه در برابر پست در روز یکشنبه منتشر شده که یک نامه به او نوشت و به پدر او توماس Markle. رسانه ها را پیگیری Markle و شوهر شاهزاده هری کمک به این زن و شوهر را از طلاق از خانواده سلطنتی و نقل مکان به کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>