در واکنش به این بیماری همه گیر کوروناویروس حقوق و دستمزد متخصص Cast & Crew قطع اجرایی حقوق, کاهش ساعت کارکنان و furloughed نامشخص تعداد کارکنان در روز پنج شنبه.

“Cast & Crew و شرکت در تمام صنایع متمرکز شده اند در رفاه کارکنان خود و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان مداوم وضعیت مالی این شرکت گفت:” اریک Belcher ارشد اجرایی. “پس از بررسی گزینه های ما با توجه به موقت صنعت سرگرمی رکود ناشی از COVID-19 ما در حال گرفتن چند اقدامات به چین هزینه های ما به وضعیت اقتصادی در صنعت ما خدمت می کنند.”

این شرکت فراهم می کند خدمات مربوط به حقوق و دستمزد منابع انسانی, حسابداری, امور مالی, گردش کار و بهره وری به صنعت سرگرمی. حدود 700 نفر از کارکنان.

حقوق و دستمزد کاهش شامل 50% برای اعضای تیم مدیریت اجرایی و 25% برای معاون رئیس جمهور و دیگر مقامات ارشد کارکنان. این شرکت همچنین کاهش ساعت برای بخشی از کارکنان و furloughed “قابل توجهی” در صد از کارکنان برای یک دوره مشخص.

“این کردند رویکرد-به عنوان مخالف به اخراج — را قادر می سازد کسانی که مبتلا به حفظ یک رابطه اشتغال با شرکت در طی کردند دوره” این شرکت اعلام کرد. “همچنین این را قادر می سازد Cast & Crew برای آوردن افراد به این شرکت به سرعت و یکپارچه که شرایط را بهبود بخشد.”

Furloughed کارکنان ارائه خواهد شد با پرداخت فوری برای تعلق تعطیلات. مزایای بهداشت و درمان ادامه خواهد داد و Cast & Crew خواهد پرداخت کل هزینه کارمند و شرکت بیمه برای سلامت دندان و چشم انداز پوشش. آمریکا کارکنان واجد شرایط خواهد بود یک بار furloughed به درخواست برای هر فدرال جبران خسارت از طریق اخیر اقدامات دولت و همچنین به درخواست دولت برای بیمه بیکاری.

“هدف ما این است که با موفقیت به حرکت از طریق این دوره و به حداقل رساندن تاثیر منفی” بلچر گفت. “ما پس از آن می توانید رزومه کامل عملیات و به تیم ما پشت هم زمانی که وضعیت چرخش در اطراف. ما باقی می ماند بسیار خوش بینانه در مورد آینده سرگرمی های تولید صنعت و شرکت ما در آن هنگامی که این مایه تاسف بهداشت بحران فروکش. با افزایش تقاضا و مصرف جریان و انواع دیگر محتوای ویدئو ما انتظار داریم تولید به خروش آمده به عنوان به زودی به عنوان محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله مورد نیاز از میان برداشته شوند.”

این شرکت در سال 1976 تاسیس شد و دفتر مرکزی شرکت در بربنک کالیفرنیا. در سال 2018 از آن فروخته شد و توسط دریاچه نقره ای به سرمایه گذاری صندوق EQT هشتم برای نامعلومی قیمت.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im