‘بازیگران خائنانی از دست رفته تنها براد پیت و جورج کلونی در دادگاه شنود


یک طولانی مدت در دادگاه جنایی ویژه “بازیگران خائنانی” که می توانست در خانه مارتین اسکورسیزی فیلم با مردم تنها گم شده بودن “براد پیت و جورج کلونی” یک قاضی گفت: یک دادگاه منطقه داوران.

به مدت هفت هفته داوران – در حال حاضر به 10 – شده است با شنیدن یک مورد در برابر پادشاهان صلیب وکیل مایکل Croke, 69, که متهم به تحریف این دوره از عدالت و تلاش برای به دست آوردن سود مالی و کمک به یک گروه جنایی.

Sydney criminal lawyer Michael Croke is standing trial for perverting the course of justice.

سیدنی جنایی وکیل مایکل Croke ایستاده است دادگاه برای تحریف این دوره از عدالت است.اعتبار:پیتر Rae

این مورد در مراکز آقای Croke تلاش به یک کیسه پول نقد حاوی $702,000 بود که توسط پلیس توقیف در هتل هیلتون در سال 2011 بازگشت به یک گروه از جنایتکاران.

در جمعبندی قاضی هلن Syme گفت که اگر چه جنبه های مورد بوده است سرگرم کننده و این که “بازیگران خائنانی” شامل بین المللی قاچاقچی مواد مخدر و یک موسیقی پروموتر که زندگی بالا زندگی خرناس کوکائین و مانند “این زندگی واقعی است,” او گفت:.

تبلیغات

شخصیت های کلیدی بودند نه “دوست داشتنی جنایتکاران و مجرمین” اما جنایتکاران او گفت: از آمریکا مواد مخدر خداوند اوون Hanson که پول در آن بود و اندرو McManus یک ملبورن مبتنی بر پروموتر. هر دو مردان به مدارک و شواهد در دادگاه که آقای Croke مربی آنها در ساخت داستان برای متقاعد کردن پلیس منبع پول مشروع بود.

McManus که زندان محکوم شده و بیش از این موضوع قبلا به هیئت منصفه گفت که او تا به حال انجام می شود برخی از خطوط از کوکائین قبل از سال 2012 پلیس مصاحبه که در طی آن او گفت: “این درآمد حاصل از جرم و جنایت در آن درآمد حاصل از اندرو McManus.” او همچنین به پلیس گفت: “من کسی 700 و شما پیدا کردم کسی با 700 بزرگ است. من 700 بزرگ است.”

Music promoter Andrew McManus, wearing a white T-shirt, was detained at Melbourne airport in 2015. He pleaded guilty to lying to police over a $702,000 bag of cash.

موسیقی پروموتر اندرو McManus پوشیدن یک تی شرت سفید بازداشت شد در فرودگاه ملبورن در سال 2015. او التماس کرد گناه را به دروغ گفتن به پلیس بیش از یک $702,000 کیسه پول نقد. اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

به دلیل مشکلات با استرالیا مالیات McManus پلیس گفت که او تا به حال مرتب برای آقای هانسون “یک دوست بسیار خوب از یک دوست” به پرداخت $US700,000 امن ZZ Top تور اما در حال حاضر McManus می خواستم آن را به عقب به صندوق Lenny Kravitz تور.

“در اصل من تحویل برگشت 700 grand من در حال حاضر نیاز به قرض گرفتن دوباره آن را. به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

Owen Hanson is serving a 21-year jail sentence in the US for drug trafficking and money laundering.

اوون هانسون است که خدمت 21-حکم سال زندان در آمریکا برای قاچاق مواد مخدر و پول شویی.

McManus بعدها شنیده تلفن شیپور خاموشی گفتن دوستان خود جرم و جنایت شکل کریگ Haeusler که او تا به حال “aced” خود پلیس ، “همسر من یک f—– آکادمی برنده جایزه,” او گفت:.

در سال 2012 پلیس مصاحبه از طریق لینک ویدئو از بورلی هیلز پلیس در لس آنجلس هانسون ارائه شده: “آیا شما می خواهید من به شما بگویم کامل داستان چگونه در واقع این پول متمرکز?”

آقای Croke را مدافع دیوید دالتون انگلستان به هیئت منصفه گفت که متفکر بود Haeusler بود که اقدام به عنوان هانسون “چشم و گوش” به جای آقای Croke بود که فقط به عنوان دستور. داوران شنیده است که Haeusler که قبلا خدمت زمان در زندان نیز متهم شده است بر این موضوع.

آقای دالتون پیشنهاد کرد که در حالی که آقای Croke می تواند مورد انتقاد بودن “شل” و “بی منطق” در انجام وظایف حرفه ای خود را به عنوان یک وکیل او معمار یا متفکر پیشنهاد شده توسط تاج بلکه صرفا یک “مصرفی” را به شکل واقعی جنایتکاران.

داوران انتظار می رود که به بازنشسته به نظر در حکم خود را در روز پنج شنبه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر