مدارس کاتولیک شکستن صفوف با مشاوره و فراخوان برای تعطیلی


سیدنی مدارس کاتولیک را به مبارزه طلبیده دولت مشاوره و موضع اکثر مدارس دولتی و خصوصی از طریق تماس برای ساختمان مدرسه به بسته “به عنوان یک مسئله فوری” و درس برگزار می شود آنلاین.

چند مدارس خصوصی نیز شکستن صفوف با اکثریت مستقل اصول حرکت تمام درس های خود را آنلاین. پیمبل بانوان کالج را ارسال آن دختران از شنبه, اگر چه هنوز هم ارائه نظارت در محوطه دانشگاه.

Catholic schools may soon stop teaching in classrooms and move to online learning as the coronavirus crisis escalates.

مدارس کاتولیک به زودی ممکن است به جلوگیری از تدریس در کلاس های درس و حرکت برای آموزش آنلاین به عنوان coronavirus بحران ميگيرد.

دولت و مقامات بهداشتی فدرال در حال هشدار است که بسته شدن مدارس قبل از موعد مقرر ممکن است انجام بیش از آسیب خوب به عنوان آن را به زور 15 درصد از نیروی کار خانه به دنبال پس از کودکان ممکن است گسترش این ویروس می تواند منجر به خاموش شدن شش ماه.

تا کنون در NSW مدارس ارائه یک جبهه متحد در مورد پیوستن به دولت مشاوره بدهند. اما سیدنی مدارس کاتولیک یکی از عمده دایره اسقفی عامل تحت کاتولیک مدارس NSW در روز سه شنبه شد اولین سیستم مدرسه در کشور به طور علنی سوال که موضع.

تبلیغات

در حالی که حدود 20 غیر دولتی مدارس در ویکتوریا در حال بسته شدن, خصوصی ترین مدیران مدارس در سیدنی به پشتوانه توصیه های بهداشتی برای نگه داشتن خود را در دانشگاه باز با وجود فشار شدید از پدر و مادر به بسته آنها را در میان عمیق نگرانی عمومی در مورد COVID-19.

بسیاری از پدر و مادر نگه داشتن دانش آموزان خود را در خانه صرف نظر از مشاوره; برخی از مدارس برآورد یک چهارم دانش آموزان و گاهی بیشتر وجود ندارد. در سراسر مدارس دولتی در روز دوشنبه این قابل درک است که حضور و غیاب پایین بود 17 درصد است.

برخی از 20 NSW خصوصی مدیران مدارس تا به حال یک تلفن قلاب تا با دولت بهداشت و درمان ستاد در یکشنبه شب و پس از مشاوره که بسیاری از آنها باز ماندن اما برخی از آنها با ارائه یک جایگزین آنلاین برای پدر و مادر مضطرب.

سر گفته شد وجود دارد و شواهد نشان می دهد فعال مدرسه بسته خواهد محدود کردن تماس های اجتماعی به خصوص در دانش آموزان دبیرستانی و شواهد وجود دارد که تعطیلی می تواند به ایجاد مشکلات بیشتر به عنوان کودکان با تعامل گسترده تر مردم است.

مقامات ارشد دولتی نگران هستند که اگر خصوصی مدارس نزدیک می شود وجود فشار برای مدارس دولتی به انجام همان,, حتی اگر مدارس خصوصی به مراتب بهتر قرار داده شده برای اجرای کلاس های آنلاین.

ارشد NSW آموزش و پرورش رسمی وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک “پر زحمت و تلاش به کار نزدیک به هم و به آمده تا با یک پاسخ است که به عنوان مدل توسط نخست وزیر و نخست وزیر.”

سیدنی کاتولیک مدارس در روز سه شنبه به نام برای ساختمان های نزدیک به “به عنوان یک مسئله فوری” با مدیر تونی Farley گفت: خود را در مدارس برنامه ریزی برای ارائه آموزش از راه دور.

رئیس آموزش و پرورش کاتولیک اسقف نشین از Parramatta, گرگ Whitby به توافق رسیدند. “این موضوع در حال حاضر اگر تنها مسئله این است که” او گفت:. هر دو متوقف کوتاه از بسته شدن شبکه خود را از مدارس. آقای Whitby گفت که کار با بخش های دیگر به یک موضع مشترک.

در نامه ای به پدر و مادر سر از مدرسه مستقل سکس با Briony اسکات گفت: مقامات بهداشتی باقی مانده است “مصمم است که این یک بازی طولانی (شش ماه یا بیشتر) و دیگر ما می توانید نگه دارید و نگه داشتن دانش آموزان ما در مدرسه حتی اگر فقط تا مدت 2 بهتر است,” او نوشت.

“بسیاری از خانواده های ما به خصوص کسانی که با پزشکی پس زمینه ابراز نگرانی کرده اند در مورد این رویکرد و تعداد قابل توجهی شدت مخالف است.” به عنوان یک نتیجه از نگرانی های خود را به مدرسه را به حرکت می کند حاوی یک مدل آموزشی است که اجازه خواهد داد که آموزش از راه دور برای کسانی که آن را انتخاب کنید اما فیزیکی درس برای بقیه.

PLC یک گام به پیش رفت و گفت کالج شورای تصمیم گرفته بود به حرکت می کند به طور کامل آنلاین آموزش محیط زیست در روز پنج شنبه. پردیس باز خواهد ماند به نگاه پس از دانش آموزانی که پدر و مادر نیاز به کار می کنند. آلفا امگا در آبرن و رفیق بودایی نیز با قرار دادن تمام کلاس های آنلاین.

اما دیگران مانند سنت اندرو کلیسای جامع MLC و Waverley, کالج, باز باقی خواهد ماند در حالی که آزمایش خود را در سیستم آنلاین. مدارس دولتی نیز آغاز کرده است تا با ارسال نامه به پدر و مادر ascertaining منابع آنها در خانه و تنظیم حساب در سیستم های مانند گوگل و کلاس های درس.

NSW بهداشت گفت: در روز سه شنبه گفت: مشاوره در مورد تعطیلی مدارس از قبلی شیوع را نشان می دهد هزینه های اغلب دست کم گرفته و از مزایای در حال دست بالا گرفته و این احتمال وجود دارد بیشتر مورد با COVID-19 است که خفیف در کودکان است.

“مطالعات تخمین زده می شود که حدود 15 درصد از نیروی کار و 30 درصد از بهداشت و درمان نیروی کار ممکن است نیاز به زمان کار برای مراقبت از کودکان” مشاوره گفت.

“برای حق شفعه تعطیلی مدارس موثر باشد بسته شدن طولانی مدت مورد نیاز است و از آن معلوم می شود زمانی که آنها می تواند دوباره باز کرد. اگر هنوز هم وجود دارد یک استخر بزرگ از دانش آموزان مستعد وقتی مدارس باز شده دوباره وجود دارد خواهد بود به احتمال زیاد به ظهور مجدد انتقال در جامعه است.”

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: ملی کابینه را در نظر بگیرید به روز شده در مشاوره در شنبه شب اما دولت موقعیت باقی مانده مدارس باید باز باشد.

“و این به دو دلیل اصلی. یک نیروی کار یکی است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما باید نیروی کار ما نیاز به مقابله با ویروس” آقای Tehan گفت اخبار آسمان.

“و دوم سلامت است یکی است. و از همه مهمتر این است که اگر کودکان در خانه و سپس آن را اغلب مورد است که ما باید به افراد سالمند در به دنبال پس از آنها – که آیا آن عمه یا خاله پدربزرگ و مادربزرگ و غیره – و پس از آن که خطری برای آنها است.”

با فرگوس شکارچی

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>