کولفیلد گرامر خجالت بیش از ماک هورتون نام بازی


کولفیلد دستور زبان تصمیم به ترک نام دانشجوی سابق المپیک و مدال طلای مک هورتون کردن آن جدید آبزی مرکز کشیده شده گسترده انتقاد.

یکشنبه سن نشان داد که مدرسه در نظر گرفته شده بود به نام $25 میلیون تسهیلات پس از قهرمان المپیک, اما آن طرح شده بود اوراق به منظور حفظ منافع تجاری خود را در چین.

The new Aquatic Centre at Caulfield Grammar School. Source: Facebook CGS

جدید آبزی مرکز در کولفیلد مدرسه دستور زبان. منبع: Facebook CGSاعتبار:Facebook CGS

سخنگوی کولفیلد گرامر کاهش یافته است به نظر در تصمیم به جدا کردن استخر از هورتون. او گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود بر روی نام استخر که هنوز بطور شناخته شده به عنوان کولفیلد دستور آبزیان و تندرستی مرکز.

این تصمیم به دنبال واکنش شدید ناشی از هورتون در امتناع از به اشتراک گذاری یک مدال افتا در FINA قهرمانی جهان با خورشید یانگ یکی از چین مشهورترین ورزشکاران است.

تبلیغات

سابق دو و میدانی المپیک و بازی های کشورهای مشترک المنافع و به مدال نقره دیوید lauren mora گفت: تصمیم گیری در ارسال پیام اشتباه به دانش آموزان است.

“من نمی توانستم فکر می کنم از هر کسی بهتر برای مدرسه به نام مرکز پس از. من فکر می کردم او می تواند این نوع از فرد تمام دانش آموزان نگاه کردن به.

“ما می توانیم بحث عمل که مک در زمان – که من موافق نیست زیرا من فکر می کنم شما باید به احترام مدال مراسم – اما خوب او را برای ایستادن برای آنچه او معتقد است در.

Australia's Mack Horton refuses to share the podium with Yang Sun at the swimming world championships in South Korea last year.

استرالیا ماک هورتون حاضر برای به اشتراک گذاشتن روی سکو با یانگ خورشید در شنا قهرمانی جهان در کره جنوبی در سال گذشته است.اعتبار:AP

“اگر مدرسه بود به نام مرکز پس از او اما پس از آن تصمیم خود را به دلیل که آن را می فرستد پیام اشتباه به دانش آموزان – آیا ایستادن برای آنچه فکر می کنید در صورت وجود هزینه های درگیر.”

“اگر هر کس در استرالیا تیم المپیک بود و ماک هورتون شما می خواهم که یک تیم خوب است.”

خورشید به رقابت پرداختند در FINA قهرمانی کفن با دوپینگ ابر پس از به بیرون درز گزارش اتهام او شکست نمونه خون با یک چکش پس از بازدید توسط تست های سال گذشته است.

او پاک شد به رقابت در این مسابقات – که موجب هورتون در امتناع از به اشتراک گذاری این مدال افتا – اما بعد به نظر می رسد در دادگاه داوری ورزش در لوزان سوئیس به دفاع از خود در برابر اتهامات. او در عین حال به یاد بگیرند که سرنوشت خود را.

سابق آسادا رئیس ریچارد درآمدهای بسیار مهم هورتون موضع اما گفت که وجود ندارد هر کسی مستحق تر از افتخار.

“در زمان مک ساخته شده کسانی که نظرات و زمان که موضع من بسیار مهم است زیرا در این مرحله خورشید یانگ پاکسازی شده بود و هر ورزشکار باید با توجه به نفع شک” آقای درآمدهای گفت.

“که گفت: او یکی از معروف ترین فارغ التحصیلان از مدرسه و این امر می تواند کاملا دیوانه به نام آبی مرکز پس از بزرگترین شناگر مدرسه بود.”

پنج مدرسه در Facebook صفحه دریافت هجوم نا امید پست با یک کاربر نشان می دهد تصمیم گیری مگس ها در صورت شعار آن است.

“اگر درست است پس کولفیلد دستور زبان مدرسه تصمیم گیری در این مقاله صحبت می کند حجم در مورد مدرسه در موقعیت fair play – فرصت های برابر آموزش و پرورش, اخلاق ورزشی … جوهر از Labora Ut Requiescas مدرسه شعار” این پوستر گفت.

کولفیلد دستور زبان اولین مدرسه استرالیا برای باز کردن یک پردیس در سرزمین اصلی چین و از سال 1998 آن را فرستاده است تا این گروه از سال نه دانش آموزان به آن نانجینگ مرکز شبانه روزی برای پنج هفته فرهنگی و زبان برنامه غوطه وری.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>