CBA می شود مسکن افزایش به عنوان رسوایی هزینه های محو


مشترک المنافع بانک سمان آن در حال حاضر موقعیت غالب در کشور $1.7 تریلیون دلار در بازار وام مسکن به عنوان بانکی غول پیکر پدید آمده از سال از صنعت گسترده رسوایی در کمال تعجب قوی مالی سلامت.

سهام در استرالیا بزرگترین بانک در روز چهارشنبه رسید 4.3 درصد نزدیک به پنج سال به بالا از $88.37 پس از CBA گزارش نیم سال سود 4.5 میلیارد دلار یک سقوط از 4 درصد است اما بهتر از تحلیلگران انتظار داشتند.

CBA chief executive Matt Comyn was "confident and optimistic" about the economy.

CBA اجرایی مت Comyn بود “با اعتماد به نفس و خوش بینانه” در مورد اقتصاد است.اعتبار:Joel Carrett

جامد نتیجه ایستاده در مقابل یک سری از ضعیف سود گزارش از بانک ها در اواخر سال گذشته به عنوان صنعت کنار میلیاردها دلار برای مشتری جبران خسارت در پاسخ به سوء رسوایی پس از Hayne سلطنتی کمیسیون 2018.

بیش از یکی از چهار خانه وام با CBA و اجرایی مت Comyn برجسته بیشتر افزایش در وام مسکن خود سهم بازار در دسامبر نیم به 25.5 درصد به عنوان آن را نیز برداشته سهم بازار خود را از حساب معامله.

تبلیغات

آقای Comyn گفت که او “با اعتماد به نفس و خوش بینانه” در مورد اقتصاد و بانک انتظار قیمت خانه ادامه خواهد داد به افزایش است به خصوص در سیدنی و ملبورن البته در سرعت آهسته تر در اواخر سال 2019.

“ما دیده ایم بازار مسکن همچنان به بهبود بیش از نیمه اول بیشتر به تازگی ما شاهد بهبود در هسته های اقتصادی مانند بیکاری” آقای Comyn گفت.

این بانک است که اوج رشد قیمت خانه حدود 6 درصد در سراسر کشور در این سال با قوی تر رشد در سیدنی و ملبورن بر روی کارت. “من فکر می کنم که ثبات و انعطاف پذیری در بازار مسکن ادامه خواهد داد” آقای Comyn گفت.

یکی دیگر از نقطه روشن در این بانک نتیجه نبود مجازی از اتهامات جدید برای بازپرداخت مشتری که باید کتک صنعت سود در سال های اخیر است. CBA در زمان 30 میلیون دلار هزینه برای ثروت مربوط به مشتری بازسازی در آخرین نصف در مقایسه با $639 میلیون آمار در ماه ژوئن نیم.

Clime مدیریت دارایی تحلیلگر ارشد دیوید واکر گفت: این بانک تحویل داده بود قوی تر رشد درآمد و گسترده تر حاشیه سود بیش از انتظار بازار هر چند او فکر CBA سهام بیش از ارزش. “این به نظر می رسد مانند یک اعتباری به قدرت CBA حق رای دادن” آقای واکر گفت.

بل پاتر تحلیلگر TS Lim گفت: CBA را نتیجه “شات چراغ” و به اعتقاد او این بانک تکنولوژی به آن موقعیت رهبری بود که “مایل” جلوتر از دیگران است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>