زمانی که این شادی و سرخوشی در اطراف بانک مشترک المنافع را “فوق العاده چراغ” و شتم تحلیلگر پیش بینی های خود را برای نیم سال سود آرام ما را با این واقعیت است که این بانک درآمد کاهش یافته است اما قیمت سهم آن به نسبت درآمد در حال افزایش است.

به عبارت دیگر CBA سهام است که به دنبال گران و سرمایه گذاران به دنبال قیمت سهم یا سود سهام و رشد این معادله است که به دنبال ریسک.

برای مطمئن شود, CBA اجرایی مت Comyn کشیده خرگوش از کلاه در ارائه این نتیجه.

CBA chief Matt Comyn bowled up a surprisingly good result in a difficult environment.

CBA رئیس مت Comyn دگرگون تا شگفت آور یک نتیجه خوب در یک محیط دشوار است.اعتبار:AAP

او سزاوار مقدار زیادی از اعتبار برای رشد وام یک و نیم برابر بیشتر از بقیه بازار که بانک های بزرگ تحت فشار هستند با تشکر از رقابت از مجموعهای از fintech کسب و کار و کوچکتر وام دهندگان.

تبلیغات

که گفت: محیط زیست که در آن استرالیا بانک ها عامل بسیار دشوار است و چشم انداز خود را به صورت معنی دار بهبود درآمد در این سال و یا بعدی در کنار غیر موجود.

اما آنچه که به همان اندازه روشن است که CBA است موفق به قرار دادن نور روز بین عملکرد خود را و که در آن سه بزرگ رقبای Westpac ملی استرالیا و بانک ANZ.

یکی از قابل توجه ترین CBA دستاوردهای در نیمه ماه دسامبر است که خالص آن حاشیه سود در واقع بهبود کمی بیشتر انتظار می رود حاشیه به کاهش به بانک مرکزی کاهش نرخ بهره چند بار در طول این دوره شش ماهه.

آن زمان در گذر بر کاهش نرخ به مشتریان کمک CBA اما در نهایت بانک ها نمی تواند پیشی جستن کاهش نرخ.

Comyn تصدیق میکند که برگزاری این حاشیه پایدار نیست و پیش بینی خالص حاشیه سود سقوط خواهد کرد در سال 2020 و در سال 2021. او همچنین اشاره می کند که بانک مرکزی استرالیا تعصب در نرخ هنوز هم نسبت به کاهش – بنابراین او می داند یا حداقل پیش بینی آن را به سخت تر هنوز هم.

درآمد پیامدهای برای کاهش نرخ بهره تا حد زیادی خارج از کنترل بانک ها. Comyn گفت: این امر می تواند سخت به جبران خالص بهره با کاهش درآمد در آینده است.

به نظر می رسد بازار است و ارزش نهادن به CBA بیشتر به عنوان یک رشد کسب و کار از یک عامل در یک صنعت قابل توجه headwinds.

اما به دنبال عواملی که CBA می توانید کنترل آن را به خوبی به ثمر رساند.

این بانک چند سال اما کسانی که سنگین بازسازی هزینه به مشتریان که در حال حاضر تا حد زیادی شسته شده از طریق سیستم و خود را بکشید بر درآمد به نظر می رسد رفته اند.

این بانک همچنین موفق به دام قوی سپرده رشد 9 درصد و با تجربه قوی تجاری درآمد. سهم بازار خود را در سپرده در حال حاضر در 26.8 درصد – پیش از آن نزدیک ترین رقیب خود در 22 درصد است.

همه این عوامل کمک کرده باشد به طور کلی کاهش در سود 4 درصد و اجازه آن را به نگه داشتن سود سهام در $2 به ازای هر سهم.

در واقع نتیجه این می شده اند و حتی بهتر شده است CBA را bushfire-نهفته کلی کسب و کار بیمه و 100 میلیون دلار وام اختلال روکش – این زمان مربوط به مشتریان نهفته bushfires.

چقدر دیگر CBA باقی خواهد ماند و به طور کلی کسب و کار بیمه باقی مانده است دیده می شود. در یک محیط که در آن اثرات گرمایش جهانی در حال تولید تعداد بیشتری از فجایع آن تعجب آور نیست که CBA در حال انجام یک بررسی استراتژیک در اطراف مالکیت این کسب و کار است.

خواندن بین خطوط از Comyn نظرات این موضوع که اگر, و یا چگونه CBA را از بیمه عمومی.

قریب به اتفاق تصور از CBA آخرین مجموعه ای از اعداد و تفسیر است که Comyn با موفقیت حذف بانک از محیطی دارایی ها و سرمایه گذاری در آن هسته کسب و کار بانکداری خرده فروشی.

CBA است که بیشتر جلوتر از آن اصلی همسالان در پست سلطنتی کمیسیون تمیز کردن و همچنان به سیمان فن آوری آن منجر شود. و آن را به وضوح سهم بازار شتاب در وام مسکن و سپرده – آن را گرفتن سخت تر برای رقبای خود.

اما حتی پس از این همه میان در بخش بانکی است که در گیر یک کم رشد اعتبار محیط زیست و موضوع را به خطرات ناشی از افزایش مقررات و بیشتر از کاهش نرخ بهره.

در عین حال قضاوت بر اساس آن قیمت سهم عملکرد آن به نظر می رسد بازار است و ارزش نهادن به CBA بیشتر به عنوان یک رشد کسب و کار از یک عامل در یک صنعت قابل توجه headwinds.

در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه CBA سهام تا به حال شروع به پریدن کرد 3.9 درصد به سطح دیده نمی شود پس از 2015.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su