رادیو فردا آمد و به دفاع از یکی از آن ستاره مجریان شنبه شب میزبان گیل پادشاه بود در معرض تهدید خشونت توسط سرگرم کننده Snoop Dogg و دیگران در پی مصاحبه ای که در آن یکی از سوالات مربوط به تجاوز جنسی به اتهام اواخر Kobe Bryant.

مصاحبه, بین شاه و WNBA را لیزا لسلی “بود جامع و اندیشمندانه. ما یک کشور که در آن اختلاف نظر دارند خوش آمدید – اما نفرت انگیز و خطرناک تهدید به طور کامل غیر قابل قبول” گفت: سوزان Zirinsky جمهور از ایسنا, در بیانیه ای. او افزود: “ما به طور کامل پشتیبانی گیل پادشاه و یکپارچگی به عنوان یک روزنامه نگار. پیدا کنیم و تهدیدات علیه خود و یا هر روزنامه نگار انجام کار خود را سزاوار سرزنش است.”

روز پنج شنبه یک مشخصه پریشان شاه را شکست کنوانسیون با در نظر گرفتن به رسانه های اجتماعی به توضیح است که یک سوال از او خواسته بود در مورد برایانت تنها یکی از بسیاری از در مورد افسانه بسکتبال. در دو قسمت تصویری ارسال شده به توییتر و Instagram پادشاه گفت: پیروان “اگر من فقط به حال دیده ام این کلیپ که شما را دیدم من خواهد بود بسیار عصبانی با من بیش از حد. من میگردند, من خجالت می کشم و من بسیار عصبانی” و اضافه کرد که “بدون اطلاع به من شبکه من قرار داده تا یک کلیپ از یک بسیار گسترده مصاحبه کاملا خارج از متن گرفته و هنگامی که شما آن را ببینید که راه آن را بسیار تکان دهنده است،”

پادشاه نمی تواند رسید شنبه برای اظهار نظر فوری.

برخی از Zirinsky اظهارات گزارش شده که قبلا توسط آسوشیتد پرس. پادشاه به نظر نمی رسد در “فردا صبح” او عادی رادیو فردا جای شب بسر بردن در جمعه غیاب شبکه منسوب به “یک تعهد درازمدت به خارج از شهر” در آن تاریخ است. همشهری در شنبه نیست بلافاصله پاسخ به یک پرس و جو اگر درخواست پادشاه به نظر می رسد در روز دوشنبه پخش برنامه است.

چرخش در اطراف پادشاه به نظر می رسید برای به دست آوردن کشش پس از رپر Snoop Dogg تهدید او در یک ویدیو آنلاین با استفاده از سخت زبان و القاب در حالی که نشان می دهد او را به چشم پوشی از برخی از نوع مضر رویارویی گفتن شاه به “پشت کردن….قبل از ما دریافت کنید.” در یک ویدیو پس از آن او گفت: پیروان او “غیر خشونت آمیز” و افزود: “من نمی خواهم هیچ آسیبی به او و من او را تهدید.”

پادشاه سوال در مورد اتهام ضرب و شتم یکی از چند او پرسید: Leslie سابق لس آنجلس Laker بازیکن. برایانت شد, متهم به آزار جنسی 19 ساله هتل کارگر در کلرادو. او گفت: برخورد رضایت طرفین بود. مورد بود و در نهایت کاهش بسکتبال ستاره که ازدواج همسر خود را در سال 2001 اعتراف به داشتن رابطه جنسی با این زن کرد و آن را با رضایت طرفین. مورد کاهش یافته بود اما در سال 2005 او یک کت و شلوار مدنی با متهم در خارج از دادگاه.

تعدادی از شخصیت های برجسته در آمده اند و به پادشاه دفاع بیش از گذشته چند ساعت. ویلی Geist و میکا Brzezinksi شرکت مجریان از MSNBC را “صبح جو” آمد و به پادشاه دفاع در توییتر پست با عنوان آیا کریس Licht سابق اجرایی تولید کننده “فردا صبح” که در حال حاضر کمک می کند تا اجرا CBS’ “The Late Show with Stephen Colbert.” Geist گفت که “تهدید در برابر گیل پادشاه برای پرسیدن یک سوال منصفانه در این دوره از یک مصاحبه طولانی کاملا منزجر کننده است. گیل یکی از متفکر ترین مردم در کسب و کار ما.”

حتی سوزان رایس, ملت, مشاور امنیت ملی در دولت اوباما به لنگر دفاع. “گیل پادشاه یکی از مهمترین اصولی و عادلانه و دشوار روزنامه نگاران زنده,” او گفت:. “شما می آیند برای گیل پادشاه شما آمد در برابر ارتش. شما از دست خواهد داد و نمی توان آن را زیبا.”

چند عمده تلویزیون و مجریان اند و نه تا به حال دست و پنجه نرم کردن با چنین واکنش در سال های اخیر است. همانطور که بیشتر تلویزیون-اخبار عملیات به نوبه خود به رسانه های دیجیتال به فریب بینندگان جوانتر آنها سیل توییتر و دیگر رسانه ها با فیلم کوتاه انفجار که شامل محتوای به اندازه کافی برای گرفتن یک فرد است و می تواند امیدوارم فشار است که فرد به دنبال بیشتر در خروجی اخبار خود پلت فرم. اما کلیپ های جداسازی قطعه ای از یک مصاحبه و یا حتی طولانی تر بیت از گفت و گو و اغلب حاوی متن-دانلود رایگان سوالات اعلامیه ها و یا بر روی صفحه نمایش واکنش های که خار آستین ، واکنش. که با واکنش های اغلب تساوی دیگر اجتماعی-رسانه ای کاربران را به بحث و لنگر یا خبرنگار را می توان pilloried بدون اینکه قادر به دفاع از خود و یا مردم را به تماشای یک فولر ارائه شده است.

به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد شاه و Snoop Dogg کار برای همان شرکت. رپر به نظر می رسد بر روی کابل شبکه VH1 در حال حاضر یک CBS خواهر و برادر پس از CBS پارسیان و Viacom, Inc. با هم ادغام شدند در پایان 2019 به شکل ViacomCBS. Snoop Dogg برای سه فصل به نظر می رسد با خانه-هنر گورو مارتا استوارت در “مارتا & Snoop را غذای مختصر مهمانی شام.” سخنگوی VH1 نمی تواند رسید شنبه شب برای اظهار نظر در مورد وضعیت رپر یا برنامه با شبکه.

پادشاه یکی از بهترین و شناخته شده ترین شخصیت در شرکت جدید و ایستاده بود به عنوان بخشی از یک مجموعه از ViacomCBS کارکنان که زنگ در شاخص بورس در اولین روز معاملات به عنوان یک ادغام نهاد. زمانی که Zirinsky در زمان کمر از مهر سال گذشته او قرار می گیرد تاکید بر پادشاه است که در گسترش و مشخصات خود را با یک سری از تیتر-ساخت خبرساز مصاحبه در “CBS This Morning” در ماه های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im